PDA

مشاهده نسخه کامل : please go into service mode and setup below options علت پیغام در تلوزیون سامسونگ

hp.1351@yahoo.com
21-04-22, 09:27
با سلام ، من چند روز پیش تلویزیون سامسونگ مدل au9000 خریده بودم تحویل گرفتم و متوجه شدم پیام فوق ظاهر می شود . سوال اینکه ممکنه تلویزیون تعمیر شده باشه با اینکه به نظر آکبند بود ؟ همچنین برای استفاده از خدمات هوشمند تی وی پیغام terms and conditions set up میاد که هنگام ست آپ کردن خطا model id and version are not valid
لطفا راهنمایی بفرمایید سپاس

8551
23-12-22, 00:39
منم همین مشکل رو دارم کجا باید درستش کرد؟

XFXForce
23-12-22, 11:16
yahoo.com[/MENTION];440197]با سلام ، من چند روز پیش تلویزیون سامسونگ مدل au9000 خریده بودم تحویل گرفتم و متوجه شدم پیام فوق ظاهر می شود . سوال اینکه ممکنه تلویزیون تعمیر شده باشه با اینکه به نظر آکبند بود ؟ همچنین برای استفاده از خدمات هوشمند تی وی پیغام terms and conditions set up میاد که هنگام ست آپ کردن خطا model id and version are not valid

سلام
اولش بگم که آکبند بودن هیچی رو تضمین نمیکنه و وقتی خود تلویزیون ال جی و سامسونگ رو کاملا تقلبیش رو عین اصلی (ظاهری) میزنن دیگه آکبند کردنش که کاری نداره توی همین ایران جاهایی هستن که انجام میدن
این ارور اکثرا وقتی میاد که قطعه ای از دستگاه تعویض بشه اما ممکنه دلایل نرم افزاری هم داشته باشه
برای حلش باید وارد منوی مخفی سامسونگ بشید البته باید بگم تغییر اشتباهی میتونه باعث کار نکردن دستگاه بشه
برای رفتن به منوی مخفی اولا کنترل معمولی (نه هوشمند) سامسونگ نیازه
بسته به نوع تلویزیون یکی از راه های زیر جواب میده
1) Keep TV on then press: Mute + 1 + 1 + 9 + Enter (Its the button in the middle of the Left/Right/Down/Up arrows and may be labeled as OK or Select as well.
2) Power Off TV then press: Info + Settings + Mute + Power
3) Power Off TV then press: Mute + 1 + 1 + 9 + Power
4) Power Off TV then press: Mute + 1 + 8 + 2 + Power
5) Power Off TV then press: Sleep + P.STD + Mute + Power
6) Power Off TV then press: P.STD + Menu + Sleep + Power
7) Power Off TV then press: Display/Info + P.STD + Mute + Power
8) Power Off TV then press: Display/Info + Menu + Mute + Power
بعد منو که اومد باید توی options برید و باید یه سری تنظیمات رو ست کنید
مثلا type ،
local set
sw model
model code
که مثلا برای لوکال ست باید ایران انتخاب بشه
پشت تلویزیون اینا مدلش اینا هست
اما بهتره از فروشنده دقیق بپرسید یا از یک تعمیر کار سامسونگ بخواید براتون انجام بده که چیزی اشتباه نزدید

- - - Updated - - -

yahoo.com[/MENTION];440197]با سلام ، من چند روز پیش تلویزیون سامسونگ مدل au9000 خریده بودم تحویل گرفتم و متوجه شدم پیام فوق ظاهر می شود . سوال اینکه ممکنه تلویزیون تعمیر شده باشه با اینکه به نظر آکبند بود ؟ همچنین برای استفاده از خدمات هوشمند تی وی پیغام terms and conditions set up میاد که هنگام ست آپ کردن خطا model id and version are not valid

سلام
اولش بگم که آکبند بودن هیچی رو تضمین نمیکنه و وقتی خود تلویزیون ال جی و سامسونگ رو کاملا تقلبیش رو عین اصلی (ظاهری) میزنن دیگه آکبند کردنش که کاری نداره توی همین ایران جاهایی هستن که انجام میدن
این ارور اکثرا وقتی میاد که قطعه ای از دستگاه تعویض بشه اما ممکنه دلایل نرم افزاری هم داشته باشه
برای حلش باید وارد منوی مخفی سامسونگ بشید البته باید بگم تغییر اشتباهی میتونه باعث کار نکردن دستگاه بشه
برای رفتن به منوی مخفی اولا کنترل معمولی (نه هوشمند) سامسونگ نیازه
بسته به نوع تلویزیون یکی از راه های زیر جواب میده
1) Keep TV on then press: Mute + 1 + 1 + 9 + Enter (Its the button in the middle of the Left/Right/Down/Up arrows and may be labeled as OK or Select as well.
2) Power Off TV then press: Info + Settings + Mute + Power
3) Power Off TV then press: Mute + 1 + 1 + 9 + Power
4) Power Off TV then press: Mute + 1 + 8 + 2 + Power
5) Power Off TV then press: Sleep + P.STD + Mute + Power
6) Power Off TV then press: P.STD + Menu + Sleep + Power
7) Power Off TV then press: Display/Info + P.STD + Mute + Power
8) Power Off TV then press: Display/Info + Menu + Mute + Power
بعد منو که اومد باید توی options برید و باید یه سری تنظیمات رو ست کنید
مثلا type ،
local set
sw model
model code
که مثلا برای لوکال ست باید ایران انتخاب بشه
پشت تلویزیون اینا مدلش اینا هست
اما بهتره از فروشنده دقیق بپرسید یا از یک تعمیر کار سامسونگ بخواید براتون انجام بده که چیزی اشتباه نزدید