PDA

مشاهده نسخه کامل : چراغ قرمز چشمک زن هارد اکسترنال ADATA HG710 Pro

gunnersregister
17-03-22, 16:42
سلام دوستان. پیشاپیش سال نو رو تبریک میگم.

مدل هارد اکسترنال من ADATA HD710 Pro هستش. 2TB هست. برای کپی کردن اطلاعات اون رو به لینوکس زدم و از اون جایی این سیستم عامل در کپی حجم زیاد اطلاعات کارایی ویندوز رو نداره یه جورایی هنگ کرده بود. برای همین بعد از یه ساعت هارد رو کشیدم. (ضربه فیزیکی نخورده وو کابلش هم ایرادی نداره)

بعد از اون وقتی هارد رو به سیستم وصل میکنم چراغش آبی هست ولی وقتی میخوام یه چیزی رو کپی کنم داخلش بعد از انتقال حجم کمی از دیتا چراغش قرمز چشمک زن میشه و سرعت کپیش خیلی میاد پایین. البته در ابتداری کپی کردن سرعتش بالاست اما انگار g-sensor اش مجددا فعال میشه و چراغش قرمز میشه.

چطور میشه از شر این چراغ قرمز خلاص شد؟

------
مدل هارد رو توی تاپیک سوال اشتباه نوشتم: درستش اینه
ADATA HD710 Pro
------
پیشاپیش ممنون

AMD>INTEL
17-03-22, 17:19
سلام دوستان. پیشاپیش سال نو رو تبریک میگم.

مدل هارد اکسترنال من ADATA HD710 Pro هستش. 2TB هست. برای کپی کردن اطلاعات اون رو به لینوکس زدم و از اون جایی این سیستم عامل در کپی حجم زیاد اطلاعات کارایی ویندوز رو نداره یه جورایی هنگ کرده بود. برای همین بعد از یه ساعت هارد رو کشیدم. (ضربه فیزیکی نخورده وو کابلش هم ایرادی نداره)

بعد از اون وقتی هارد رو به سیستم وصل میکنم چراغش آبی هست ولی وقتی میخوام یه چیزی رو کپی کنم داخلش بعد از انتقال حجم کمی از دیتا چراغش قرمز چشمک زن میشه و سرعت کپیش خیلی میاد پایین. البته در ابتداری کپی کردن سرعتش بالاست اما انگار g-sensor اش مجددا فعال میشه و چراغش قرمز میشه.

چطور میشه از شر این چراغ قرمز خلاص شد؟

------
مدل هارد رو توی تاپیک سوال اشتباه نوشتم: درستش اینه
ADATA HD710 Pro
------
پیشاپیش ممنون

سلام
اگر اطلاعات خاصی ندارید با این برنامه یکبار LLF کنید
HDD Low Level Format Tool 4.40 + Portable فرمت هارد دیسک بدون بازیابی - دانلود رایگان (Only the registered members can see the link)

gunnersregister
18-03-22, 02:44
ممنون بابت پاسخگویی
قبل از فرمت کردن نمیشه اطلاعات روش رو برداشت؟ و آیا فرمت کردن باعث حل اون مشکل میشه یا نه؟ چون اومد و فرمت کردم و بعدش دوباره چراغ قرمز موند

AMD>INTEL
18-03-22, 09:01
ممنون بابت پاسخگویی
قبل از فرمت کردن نمیشه اطلاعات روش رو برداشت؟ و آیا فرمت کردن باعث حل اون مشکل میشه یا نه؟ چون اومد و فرمت کردم و بعدش دوباره چراغ قرمز موند

سلام تضمینی نیست . این کار فقط در صورت این هست که اطلاعاتی داخلش نداشته باشید .