PDA

مشاهده نسخه کامل : هنک سیستم هنگام چک دیسک درایو c ssd

aliasgharmoradi
22-01-22, 12:48
با سلام و احترام خدمت شما بزرگواران

سیستم با مشخصات مین برد p5k-e asus پردازنده q6600 و رم 6 گیگ ddr2 و ssd 120 adata

روی این سیستم ویندوز 7 10 11 که میریزم تا مدتی بدون مشکل کار میکند و هیچگونه اتفاق خاصی پیش نمی آید ولی بعد از چند روز کارکردن هنگام بالا آمدن ویندوز میگه هارد مشکل داره و وقتی میزنی مشکل بر طرف شه وارد چک دیسک ویندوز میشه و تا درصدی که پیش میره سیستم هنگ میکنه و چراغ هارد روشن میمونه و باید سیستم را با کلید پاور خاموش کنم و دوباره روشن شه با نرم افزار hd tune هم چک کردم میزنه تست مشکل داره و مشکل کلاستر میزنه هارد رو بار دیگر که فرمت میکن و ویندوز نصب میکنی چک دیسک میگیرم بدون هیچگونه مشکلی کار میکند حال میخوام ببینم این مشکل از هارد که نیسنت از کجا میتونه باشه باتشکر.

SajjadKhati
22-01-22, 19:39
سلام
در نرم افزار Hard Disk Sentinel ، در منوی Disk > Surface Test برید و هارد مورد نظرتون را انتخاب و اسکن کنید و تست تموم که شد ، از هر دو سربرگ Disk Surface Map و همچنین سربرگ Temperature & Transfer Speed عکس بگیرید .
همچنین از صفحه ی اصلی نرم افزار ، هم از سربرگ Overview و هم از سربرگ S.M.A.R.T. عکس بگیرید .
کلا 4 تا عکس هست .

AMD>INTEL
22-01-22, 19:54
با سلام و احترام خدمت شما بزرگواران

سیستم با مشخصات مین برد p5k-e asus پردازنده q6600 و رم 6 گیگ ddr2 و ssd 120 adata

روی این سیستم ویندوز 7 10 11 که میریزم تا مدتی بدون مشکل کار میکند و هیچگونه اتفاق خاصی پیش نمی آید ولی بعد از چند روز کارکردن هنگام بالا آمدن ویندوز میگه هارد مشکل داره و وقتی میزنی مشکل بر طرف شه وارد چک دیسک ویندوز میشه و تا درصدی که پیش میره سیستم هنگ میکنه و چراغ هارد روشن میمونه و باید سیستم را با کلید پاور خاموش کنم و دوباره روشن شه با نرم افزار hd tune هم چک کردم میزنه تست مشکل داره و مشکل کلاستر میزنه هارد رو بار دیگر که فرمت میکن و ویندوز نصب میکنی چک دیسک میگیرم بدون هیچگونه مشکلی کار میکند حال میخوام ببینم این مشکل از هارد که نیسنت از کجا میتونه باشه باتشکر.

سلام
خطای اسمارت اگر دارید در زمان روشن شدن نشون میده ssd شما عمرش به اتمام رسیده و باید تعویض شود .