PDA

مشاهده نسخه کامل : بوی پاور میاد

parsxn
19-01-22, 08:07
سلام خدمت دوستان من حدودا 5 ماه پیش از روی عادت پاور باز و حسابی با باد فشار قوی بادش گرفتم و گرد و خاک ها رو کاملا از بین بردم منتهاش از اون موقع تا حالا نه همیشه ولی گاهی اوقات یک بویی از پاور میاد بوی سوختگی که نیست ولی یک بویی میده دیگه کم کم داره نگرانم میکنه پاورم کاملا سالم هست هم به لحاظ ظاهری هم چند وقت پیش که برای اولین بار این بو اومد یک تستر زدم نمیدونم شاید من زیادی حساسم ولیبو قشنگ میاد مثل بوی مثلا یک وسیله پلاستیکی میمونه نو خریدی و برای اولین بار داری بوش میکنی😅دیگه توصیفی بهتر از این نداشتم پاور هم green 580b هست که البته یک بار تعمیر شده بود ولی از اون قضیه 4 ساله داره میگذره ممنونم میشم راهنمایی کنید 🙏🙏

AMD>INTEL
19-01-22, 14:08
سلام خدمت دوستان من حدودا 5 ماه پیش از روی عادت پاور باز و حسابی با باد فشار قوی بادش گرفتم و گرد و خاک ها رو کاملا از بین بردم منتهاش از اون موقع تا حالا نه همیشه ولی گاهی اوقات یک بویی از پاور میاد بوی سوختگی که نیست ولی یک بویی میده دیگه کم کم داره نگرانم میکنه پاورم کاملا سالم هست هم به لحاظ ظاهری هم چند وقت پیش که برای اولین بار این بو اومد یک تستر زدم نمیدونم شاید من زیادی حساسم ولیبو قشنگ میاد مثل بوی مثلا یک وسیله پلاستیکی میمونه نو خریدی و برای اولین بار داری بوش میکنیدیگه توصیفی بهتر از این نداشتم پاور هم green 580b هست که البته یک بار تعمیر شده بود ولی از اون قضیه 4 ساله داره میگذره ممنونم میشم راهنمایی کنید

سلام
اگر همه چیز داره درست کار میکنه . دلیل بو میتونه عدم کارکرد صحیح فن پاور است . حتما فن پاور را به دقت چک کنید . ترجیحا فن مناسب برای تعویض پیدا کنید به دلیل عمر بالای پاور بهتره فن تعویض شود .

parsxn
20-01-22, 12:51
سلام
اگر همه چیز داره درست کار میکنه . دلیل بو میتونه عدم کارکرد صحیح فن پاور است . حتما فن پاور را به دقت چک کنید . ترجیحا فن مناسب برای تعویض پیدا کنید به دلیل عمر بالای پاور بهتره فن تعویض شود .

ممنون از راهنماییتون ولی دو تا فن داره که به خوبی دارن کار میکنن و مشکلی هم نداره البته الان که اینو گفتید یک چیز نظرم رو جلب کرد به نظرتون این بو میتونه از فن های نو که داخل کیس انداختم باشه؟قاب کیسم pars evo هست و به تازگی سه تا از فن هاشو عوض کردم فن های پاور هم همینطور که گفتم ظاهراً به خوبی دارن کار میکنن نه صدایی نه کندی یک یک دانه فن 8*8 از جلو یا داخل کیس داره و یک دانه هم روبه بیرون یا بیرون از کیس داره

AMD>INTEL
20-01-22, 14:49
ممنون از راهنماییتون ولی دو تا فن داره که به خوبی دارن کار میکنن و مشکلی هم نداره البته الان که اینو گفتید یک چیز نظرم رو جلب کرد به نظرتون این بو میتونه از فن های نو که داخل کیس انداختم باشه؟قاب کیسم pars evo هست و به تازگی سه تا از فن هاشو عوض کردم فن های پاور هم همینطور که گفتم ظاهراً به خوبی دارن کار میکنن نه صدایی نه کندی یک یک دانه فن 8*8 از جلو یا داخل کیس داره و یک دانه هم روبه بیرون یا بیرون از کیس داره ������

بهترین کار این هست در کیس را باز کنید و منشا بو رو پیدا کنید . حتی میتونه به دلیل نشتی خازن یا ... باشد