PDA

مشاهده نسخه کامل : سوئیچ یا روتر؟

ALIREZARACER
07-01-22, 19:16
سلام
من برای انتقال بازی هایی که دانلود میکنم از کامپیوتر به ps4 از یه مودم 2640 استفاده میکردم که چند روزسی پی یوش سوخت... حالا موندم برای انتقال چیکار کنم،مستقیم به کامپیوتر وصل نمیشه حتما باید واسطه داشته باشه حالا نمیدونم سوئیچ این کار رو میکنه یا نه حتما روتر باید باشه؟ باید هر دو دستگاه آی پی بگیرن که برنامه اتتقال کارش رو انجام بده

ALIREZARACER
08-01-22, 17:21
دوستان نظری ندارین؟ساده تر بگم برای ftp از کامپیوتر به ps4 هست

AMD>INTEL
08-01-22, 20:19
سلام
من برای انتقال بازی هایی که دانلود میکنم از کامپیوتر به ps4 از یه مودم 2640 استفاده میکردم که چند روزسی پی یوش سوخت... حالا موندم برای انتقال چیکار کنم،مستقیم به کامپیوتر وصل نمیشه حتما باید واسطه داشته باشه حالا نمیدونم سوئیچ این کار رو میکنه یا نه حتما روتر باید باشه؟ باید هر دو دستگاه آی پی بگیرن که برنامه اتتقال کارش رو انجام بده

فکر میکنم برای اینکار باید از روتر استفاده بشه . ولی کاری نیست که همیشه انجام بدم. مودم هم نقش روتر رو انجام میداده و سوئیچ برای این کار مناسب نیست .
Transferring data to and from a computer | PlayStation(R)TV User's Guide (Only the registered members can see the link)

ALIREZARACER
08-01-22, 20:33
ممنونم ، الان روتر ارزان قیمت چنده؟

XFXForce
08-01-22, 21:38
با PSX Download helper اینکارو میکنید؟ (در هر صورت برای گرفتن آی پی کنسول و پی سی باید حتما روتر بگیرید (یا مودم روتر) نه سوییچ)

AMD>INTEL
08-01-22, 21:49
ممنونم ، الان روتر ارزان قیمت چنده؟

مدل ارزون خیلی دنبالش نباشید tplink 8960n گزینه خوبیه .

ALIREZARACER
11-01-22, 17:47
با PSX Download helper اینکارو میکنید؟ (در هر صورت برای گرفتن آی پی کنسول و پی سی باید حتما روتر بگیرید (یا مودم روتر) نه سوییچ)

نه از pkg sender استفاده میکنم