PDA

مشاهده نسخه کامل : نصب نشدن درایور گرافیک تسلا k80

تاج
06-12-21, 22:57
با سلام خدمت اساتید محترم . گرافیک tesla k80 دارم که تو ویندوز سرور و ۱۰ درایورش نصب میشه ولی بعد ریست درایور دوباره نصب نیست وبا اجرایgpu z صفحه ابی وکرش میکنه
اما اگه نصب کنیم ولی سیستمو ریست نکنیم gpuz اجرا میشه و درایور فعال منتها کلاک پردازنده ها و رمها 0 میمونه
بعد این داستان تمام برد گرافیک رو + 2 چیپ اصلی و کوچیک رو دما حرفه ای دادیم ولی باز مشکل پا برجاست . بایوس ها دست نخورده اند .24851

تاج
06-12-21, 23:06
و اینکه گرافیکو ما معیوب خریدم باین صورت ک ۴تا خازن smd کنده شده بود
ماهم عینا همونا رو پیدا کردیم براش لحیم کردیم

و نکته مهمتر *طرز استفادشو بلد نیستیم*
فقط میخواییم بدونیم سالمه ک بذاریم برا فروش
24852

AMD>INTEL
06-12-21, 23:23
با سلام خدمت اساتید محترم . گرافیک tesla k80 دارم که تو ویندوز سرور و ۱۰ درایورش نصب میشه ولی بعد ریست درایور دوباره نصب نیست وبا اجرایgpu z صفحه ابی وکرش میکنه
اما اگه نصب کنیم ولی سیستمو ریست نکنیم gpuz اجرا میشه و درایور فعال منتها کلاک پردازنده ها و رمها 0 میمونه
بعد این داستان تمام برد گرافیک رو + 2 چیپ اصلی و کوچیک رو دما حرفه ای دادیم ولی باز مشکل پا برجاست . بایوس ها دست نخورده اند .24851

سلام این مسئله پریدن درایور نشان دهده وجود مشکل در تغذیه کارت یا باز هم خازن smd یا سلف یا مقاومت گم شده روی برد این کارت هست . خیلی هم سخته پیدا کردن قطعه گم شده بدون داشتن نمونه مشابه .
دما دادن اگر منظورت اینه که هیت دادی کار اشتباهی انجام دادی . هیچ گرافیکی با حرارت دادن اینطوری درست نمیشه . فقط باعث میشی که ایراد جدیدی رو کارت ایجاد بشه .

- - - Updated - - -

سلام این مسئله پریدن درایور نشان دهده وجود مشکل در تغذیه کارت یا باز هم خازن smd یا سلف یا مقاومت گم شده روی برد این کارت هست . خیلی هم سخته پیدا کردن قطعه گم شده بدون داشتن نمونه مشابه .
دما دادن اگر منظورت اینه که هیت دادی کار اشتباهی انجام دادی . هیچ گرافیکی با حرارت دادن اینطوری درست نمیشه . فقط باعث میشی که ایراد جدیدی رو کارت ایجاد بشه .

تاج
07-12-21, 01:45
با تشکر از راهنمایی استادانه قضیه رو بدوست تعمیرکارمون میگیم،هر چند دوستمون دست ب دما دادنش خوراکه

AMD>INTEL
07-12-21, 19:19
با تشکر از راهنمایی استادانه قضیه رو بدوست تعمیرکارمون میگیم،هر چند دوستمون دست ب دما دادنش خوراکه

گرما دادن غیر اصولی باعث چسبیدن پایه ها و اتصال میشه .

تاج
08-12-21, 00:05
فرمایشتون درست
تقریبا سال پنجمه منو دوستم انداختیم خط تعمیرات گرافیک
ریبال هم دستی انجام میدیم باحوصله توپارو میچینیم:whistle:
آخریش gtx 770
و اکثر گرافیکای مورددار راه انداخیم جز چندتایی ک کنترلر نیازن یا موسفت یا اوناییکه خروجی hdmi از کار افتاده
اما این آقا تسلا رو مشابهش نداشتیم و گنگه برامون

اما بازم هم ممنون از راهنمایی و تذکر
بازم تشکر میکنم:11():

تاج
08-12-21, 00:08
24856اینم لحظه فلکسی قبل دما

AMD>INTEL
08-12-21, 18:00
فرمایشتون درست
تقریبا سال پنجمه منو دوستم انداختیم خط تعمیرات گرافیک
ریبال هم دستی انجام میدیم باحوصله توپارو میچینیم:whistle:
آخریش gtx 770
و اکثر گرافیکای مورددار راه انداخیم جز چندتایی ک کنترلر نیازن یا موسفت یا اوناییکه خروجی hdmi از کار افتاده
اما این آقا تسلا رو مشابهش نداشتیم و گنگه برامون

اما بازم هم ممنون از راهنمایی و تذکر
بازم تشکر میکنم:11():

دستگاه bga اگر دارید که چیپ رو کاملا جدا کنید و ریبال کنید اوکیه .
همیشه ریبال جواب نمیده و چیپ ممکنه خراب باشه .

تاج
09-12-21, 00:43
ما ک کلا شابلون نداریم فعلا ب فکر ریبال هم نیستیم
دستگاهمونم دستسازه ولی خروجیش بهترو دقیقتر از مدلای بازاری بود چون قبلا bga چینی خریدیم اصلا نتیجه مناسب نبود
تسلارو فعلا گذاشتیم کنار تا بعد
در کل بازم ممنون از راهنمایی

AMD>INTEL
09-12-21, 12:11
تاپیک قفل میشه ./.