PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید پرژکتور

maad
03-12-21, 20:09
سلام دوستان تو رنج 3تا 5میشه پرژکتور با کیفیت خرید برای دیدن فیلم میخوام لطفا مارک و مدل پیشنهاد بدید با سپاس

AMD>INTEL
03-12-21, 20:25
سلام دوستان تو رنج 3تا 5میشه پرژکتور با کیفیت خرید برای دیدن فیلم میخوام لطفا مارک و مدل پیشنهاد بدید با سپاس

سلام
تو رده بودجه شما
Apeman LC550
گزینه خوبیه .

maad
03-12-21, 21:17
سلام
تو رده بودجه شما
Apeman LC550
گزینه خوبیه .

مارک دسته دوم که سایت دیوار هست سراغشون نرم و کیفیت که این دستگاه میده قابل قبول یا خیر ؟مدل دیگه اگه پیشنهاد بدید من مقایسه و خرید کنم با تشکر

AMD>INTEL
04-12-21, 11:47
مارک دسته دوم که سایت دیوار هست سراغشون نرم و کیفیت که این دستگاه میده قابل قبول یا خیر ؟مدل دیگه اگه پیشنهاد بدید من مقایسه و خرید کنم با تشکر

ممکنه لامپ داخلی که قطعه ای گران قیمت هست نزدیک پایان عمرش باشه و ریسک خرید داره .

maad
04-12-21, 11:59
ممکنه لامپ داخلی که قطعه ای گران قیمت هست نزدیک پایان عمرش باشه و ریسک خرید داره .
سلام مدل دیگه پیشنهاد می دید تو‌این رنج قیمت که بهتون اعلام کردم نو باشه

AMD>INTEL
04-12-21, 14:38
سلام مدل دیگه پیشنهاد می دید تو‌این رنج قیمت که بهتون اعلام کردم نو باشه

سلام
مدلهای معروف بالای 12 -13 تومن هست . شیائومی یک مدل دارد وایرلس حدود 6 میلیون

maad
04-12-21, 21:18
سلام
مدلهای معروف بالای 12 -13 تومن هست . شیائومی یک مدل دارد وایرلس حدود 6 میلیون
ویدئو پروژکتور شیائومی مدل Wanbo T2 Max - قیمت خرید و فروش | لومنز (Only the registered members can see the link)
این مدل میفرماید ؟

AMD>INTEL
05-12-21, 11:39
ویدئو پروژکتور شیائومی مدل Wanbo T2 Max - قیمت خرید و فروش | لومنز (Only the registered members can see the link)
این مدل میفرماید ؟

باید ببنید به کارتون میاد یا نه . مناسب نوع کاربری هست یا نه

- - - Updated - - -

این مدل میفرماید ؟

باید ببنید به کارتون میاد یا نه . مناسب نوع کاربری هست یا نه