PDA

مشاهده نسخه کامل : فروش XBOX ONE S - یک ترابایت به همراه KINECT و چند بازی

dooste.man83
03-12-21, 00:38
با درود
قصد فروش یک دستگاه XBOX ONE S یک ترابایتی رو دارم ( تک دسته ) به همراه کینکت با کلیه لوازم همراه و جعبه ها و چند بازی رو دارم که یک پکیج کامل هست
XBOX کاملا کم کارکرد هست و سالم هست
به همراه XBOX یک عدد دیسک FIFA 17 هم داده میشود جهت امتحان سلامت درایو
دسته XBOX اورجینال بوده ولی به جهت اینکه مشکل شارژ کردن باتری ها رو داشت سرویس شده و الان کاملا بدون مشکل هست
همچنین روی XBOX خطی خیلی کمرنگ هست که به سختی دیده میشه که عکس اش رو گزاشتم
یک عدد کینکت( KINECT XBOX ONE ) با تمامی وسایل همراه نیز به فروش میرسد که واقعا کم کارکرد و تمیز هست همچنین همراهش دیسک های بازی Kinect Sports Rivals - Zoo Tycoon هم تقدیم خریدار میگردد
قیمت = 8600
48 ساعت هم مهلت تست داده میشه
دوستان میتونید قیمت پیشنهادی خودتون رو هم در پ.خ بفرمایید
همچنین بازی های زیر موجود هست که قیمت به صورت توافقی تقدیم میشه

Gerars of War 4
Rayman Legends
Forza Horizon 3
Sonic Forces

حضوری هم میتونم تقدیم عزیزان کنم و برای دوستان شهرستانی هم پست پیشتاز میشه ( هزینه ارسال با خریدار محترم )
اعتمادسازی هم بصورت کامل انجام می شود
سپاس
Only the registered members can see the link 2_11474907_1616254838_197_-_acdsee_quick_view_kblh.png (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

​Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

dooste.man83
05-12-21, 15:33
قیمت جدید= 8500

dooste.man83
06-12-21, 19:50
بازی RAYMAN Legend در سایت همسایه فروخته شد

dooste.man83
12-12-21, 23:44
قیمت = 8000 ( مقطوع )

dooste.man83
30-12-21, 20:49
فروخته شد ختم تاپیک