PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید هدست زیر یک میلیون

Alirezaa94
25-11-21, 19:38
سلام و عرض ادب
واسه خرید هدست برای کاربری هم گیم و هم موزیک گوش دادن راهنمایی میخواستم
زیر یک میلیون میخوام هزینه کنم ترجیحا
من روزی حداقل پای سیستم 3-4 ساعت وقت کارکردن موزیک گوش میدم کلا هم از اسپیکر استفاده نمیکنم یعنی تو وب گردی هم برای دیدن کلیپ و اینا هم هدست رو گوشام هست
گیم هم زیاد بازی نمیکنم ولی واسه ارتباط تو تیم اسپیک و دیسکورد میکروفون لازم دارم(ولی بازی شوتینگ میکنم اگه بشه صدای پای قابل قبولی بگیره خوبه)
یه مدل تسکو دارم مدل 5124 الان که از همون اول میکروفونش به معنای واقعی کلمه افتضاح بود الان هم سیمش خراب شده ارزش فرستادن به گارانتی و تعمیر هم نداره کیفیت صداش خیلی بد نبود ولی
به خاطر همین میخوام که کیفیت ساختش خوب باشه، کیفیت صداش خیلی خوب باشه، میکروفونش هم مناسب باشه
انقدر تنوع زیاد هست من خودم نتونستم انتخاب کنم چیزی، اگه دوستان لطف کنن چند مورد معرفی کنن ممنون میشم
بعد نمیدونم usb باشه بهتر هست یا نه چون این جک 3.5 بنظرم بعد یه مدتی ممکنه قطعی پیدا کنه دوباره دردسر بشه مگر اینکه سیمش خوب باشه
و اینکه اگه 7.1 کاناله مثلا بشه خرید برای موزیک گوش دادن هم مناسب هست یا خیر؟
باتشکر

AMD>INTEL
25-11-21, 21:15
سلام و عرض ادب
من روزی حداقل پای سیستم 3-4 ساعت وقت کارکردن موزیک گوش میدم کلا هم از اسپیکر استفاده نمیکنم یعنی تو وب گردی هم برای دیدن کلیپ و اینا هم هدست رو گوشام هست
گیم هم زیاد بازی نمیکنم ولی واسه ارتباط تو تیم اسپیک و دیسکورد میکروفون لازم دارم(ولی بازی شوتینگ میکنم اگه بشه صدای پای قابل قبولی بگیره خوبه)
یه مدل تسکو دارم مدل 5124 الان که از همون اول میکروفونش به معنای واقعی کلمه افتضاح بود الان هم سیمش خراب شده ارزش فرستادن به گارانتی و تعمیر هم نداره کیفیت صداش خیلی بد نبود ولی
به خاطر همین میخوام که کیفیت ساختش خوب باشه، کیفیت صداش خیلی خوب باشه، میکروفونش هم مناسب باشه
انقدر تنوع زیاد هست من خودم نتونستم انتخاب کنم چیزی، اگه دوستان لطف کنن چند مورد معرفی کنن ممنون میشم
بعد نمیدونم usb باشه بهتر هست یا نه چون این جک 3.5 بنظرم بعد یه مدتی ممکنه قطعی پیدا کنه دوباره دردسر بشه مگر اینکه سیمش خوب باشه
باتشکر

سلام
در صورت افزایش بودجه این گزینه رو پیشنهاد میکنم . MSI DS502
پورت USB صدای 7.1 شبیه سازی شده و درایورهای 40 میلی متری و تنظیمات حرفه ای در قسمت هدفون و میکروفون
زیر یک تومن گزینه های جذابی ندارید .

Alirezaa94
25-11-21, 21:30
سلام
در صورت افزایش بودجه این گزینه رو پیشنهاد میکنم . MSI DS502
پورت USB صدای 7.1 شبیه سازی شده و درایورهای 40 میلی متری و تنظیمات حرفه ای در قسمت هدفون و میکروفون
زیر یک تومن گزینه های جذابی ندارید .
خیلی ممنون
واقعیت این مدل قیمتش بالاست
استاد امید، اگه فاکتور 7.1 و usb رو حذف کنیم به چه صورت میشه؟ یعنی تمرکز رو همون کیفیت صدا و یه میکروفون به نسبت خوب باشه
چون من بیشتر برای گوش دادن به موسیقی میخوام ولی از اونطرف به میکروفون هم نیاز دارم
نمیدونم بنظرتون هدفون بگیرم با یه میکروفون رومیزی یا مثلا یقه ای بهتره یا نه؟
شما برندهایی مثل ردراگون و تی دگر و اونیکاما رو چجوری میبینید، من شناختی ندارم
بیشتر همون فکر میکنم بین هدست های بلادی و رپو و تراست و یکی دو برند دیگه حق انتخاب دارم
بعد ببخشید یه سوال دیگه هدست ها معمولا قابلیت اتصال به گوشی موبایل هم دارن؟

Speed Racer
26-11-21, 00:03
سلام و عرض ادب
باتشکر
سلام

این مدل به نظرت به کاربری شما سازگاره

Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
26-11-21, 10:13
خیلی ممنون
واقعیت این مدل قیمتش بالاست
استاد امید، اگه فاکتور 7.1 و usb رو حذف کنیم به چه صورت میشه؟ یعنی تمرکز رو همون کیفیت صدا و یه میکروفون به نسبت خوب باشه
چون من بیشتر برای گوش دادن به موسیقی میخوام ولی از اونطرف به میکروفون هم نیاز دارم
نمیدونم بنظرتون هدفون بگیرم با یه میکروفون رومیزی یا مثلا یقه ای بهتره یا نه؟
شما برندهایی مثل ردراگون و تی دگر و اونیکاما رو چجوری میبینید، من شناختی ندارم
بیشتر همون فکر میکنم بین هدست های بلادی و رپو و تراست و یکی دو برند دیگه حق انتخاب دارم
بعد ببخشید یه سوال دیگه هدست ها معمولا قابلیت اتصال به گوشی موبایل هم دارن؟

A4tech Bloody G500 Headset
قیمت حدود 900
کیفیتش هم خوبه
کلا a4tech تو اکسسوری خوش قیمت گیمینگ همیشه عالی بوده . این هم خریداران رضایت داشتند با توجه به محدوده بودجه

Alirezaa94
26-11-21, 20:08
اساتید نظرتون راجع به این چیه؟

AMD>INTEL
27-11-21, 09:46

سلام
کلا محصولات tuf چندان هم کارایی خوبی ندارند . شاید در حد همین مدل a4tech شاید هم ضعیفتر باشه .

- - - Updated - - -

سلام
کلا محصولات tuf چندان هم کارایی خوبی ندارند . شاید در حد همین مدل a4tech شاید هم ضعیفتر باشه .