PDA

مشاهده نسخه کامل : بروزرسانی فریمور پرینتر HP

mohammad5160
11-11-21, 17:15
سلام دوستان

من پرینتر HP 3015 DN دارم که فریمور اون نسخه 2014 و الان تا نسخه 2017 داخل سایت HPHP اومده
ولی سه تا فایل گذاشته که یکی فرمت. Rfu و اون یکی برنامه HP Easy Start و آخری Update Utility BuilderHP که هیچ کدام کارساز نبود متأسفانه

AMD>INTEL
11-11-21, 18:02
سلام دوستان

من پرینتر HP 3015 DN دارم که فریمور اون نسخه 2014 و الان تا نسخه 2017 داخل سایت HPHP اومده
ولی سه تا فایل گذاشته که یکی فرمت. Rfu و اون یکی برنامه HP Easy Start و آخری Update Utility BuilderHP که هیچ کدام کارساز نبود متأسفانه

سلام
اینطوری نظر دادن سخته چون داریم درباره کار ریسکی صحبت میکنیم . سازندگان محصول را با ریوژن های متعدد عرضه میکنند .ممکنه فریم ویرهای موجود سازگار با دستگاه شما نباشه .
دستگاهتون رو در سایت اچ پی رجیستر کنید بعد ببنید فریم ویری براش اومده یا نه .

AMD>INTEL
11-11-21, 18:04
سلام دوستان

سلام
اینطوری نظر دادن سخته چون داریم درباره کار ریسکی صحبت میکنیم . سازندگان محصول را با ریوژن های متعدد عرضه میکنند .ممکنه فریم ویرهای موجود سازگار با دستگاه شما نباشه .

mohammad5160
11-11-21, 21:08
سلام
از کدام قسمت رجیستر کنم؟

- - - Updated - - -

سلام
از کدام قسمت رجیستر کنم؟

AMD>INTEL
12-11-21, 09:54
از کدام قسمت رجیستر کنم؟

- - - Updated - - -

از کدام قسمت رجیستر کنم؟

صفحه محصول بالای صفحه دست راست رجیستر درج شده است .

Sobhanzargar01@gmail.com
16-11-21, 16:23
24826
سلام‌ دوستان روز بخیر
من یه لپ تاپ asus tuf gaming fx505 gt دارم و برای کار با برنامه های آهنگسازیم نیاز داریم که پردازشش بالاتر بره چون در حال کار کردن تو برنامه بعضی‌موقع‌ها سیستم نمیکشه‌و کند کار میکنه، میخواستم بدونم آیا رم ۸ گیگ بهش اضافه کنم کافیه؟ با توجه بی اینکه یه رم ۸ گیگ ddr4 روش هست که عکسش هم‌براتون فرستادم ، سیستم core i5 هست ، یه تراشه اضافه داره برای گذاشتن یک رم اضافی ، و اینکه به نظرتون چه برندی بگیرم بهتره، جای یه هارد ssd هم داره که فابریک روش نداشت ولی میشه بهش اضافه گرد هارد خارجی ۱ گیگ داره

AMD>INTEL
16-11-21, 17:59
Gmail[/MENTION].com;437993]24826
سلام‌ دوستان روز بخیر
من یه لپ تاپ asus tuf gaming fx505 gt دارم و برای کار با برنامه های آهنگسازیم نیاز داریم که پردازشش بالاتر بره چون در حال کار کردن تو برنامه بعضی‌موقع‌ها سیستم نمیکشه‌و کند کار میکنه، میخواستم بدونم آیا رم ۸ گیگ بهش اضافه کنم کافیه؟ با توجه بی اینکه یه رم ۸ گیگ ddr4 روش هست که عکسش هم‌براتون فرستادم ، سیستم core i5 هست ، یه تراشه اضافه داره برای گذاشتن یک رم اضافی ، و اینکه به نظرتون چه برندی بگیرم بهتره، جای یه هارد ssd هم داره که فابریک روش نداشت ولی میشه بهش اضافه گرد هارد خارجی ۱ گیگ داره

در تاپیک سایر کاربران سوال نکنید . تاپیک جدید ایجاد کنید در بخش لپتاپ

- - - Updated - - -

Gmail[/MENTION].com;437993]24826
سلام‌ دوستان روز بخیر

در تاپیک سایر کاربران سوال نکنید . تاپیک جدید ایجاد کنید در بخش لپتاپ