PDA

مشاهده نسخه کامل : تغییر اولویت بوت در مینی کیس HP EliteDesk 800 G1

ehsas1
10-11-21, 09:29
سلام دوستان.وقت بخیر
یه مینی کیس دارم روش یه دونه ssd زدم که SATA0 هست تو لیست عکس های زیر و یه هارد معمولی 500 گیگ روشه که با SATA1 مشخصه
الان بوت دیفالت روی SATA1 هست.هرکاری میکنم اتومات با SATA0 که SSD باشه بوت بشه نمیتونم.نمیدونمک تنظیمات خاصی داره یا چی.اینم همه عکسایی هست که گرفتم ازین بخش
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

اینم برای قسمتی هست که ESC میزنم تا به صورت دستی بوت مدنظرم (که SATA0 و SSD هست) انتخاب کنم:

اینم مدل دقیق مینی کیس:
HP EliteDesk 800 G1 Small Form Factor PC Software and Driver Downloads | HP® Customer Support (Only the registered members can see the link)

هرچقدر باهاش ور رفتم نتونستم.راه حلی ارائه بدین ممنون میشم.تشکر

AMD>INTEL
10-11-21, 10:08
سلام دوستان.وقت بخیر
یه مینی کیس دارم روش یه دونه ssd زدم که SATA0 هست تو لیست عکس های زیر و یه هارد معمولی 500 گیگ روشه که با SATA1 مشخصه
الان بوت دیفالت روی SATA1 هست.هرکاری میکنم اتومات با SATA0 که SSD باشه بوت بشه نمیتونم.نمیدونمک تنظیمات خاصی داره یا چی.اینم همه عکسایی هست که گرفتم ازین بخش

اینم برای قسمتی هست که ESC میزنم تا به صورت دستی بوت مدنظرم (که SATA0 و SSD هست) انتخاب کنم:

اینم مدل دقیق مینی کیس:
HP EliteDesk 800 G1 Small Form Factor PC Software and Driver Downloads | HP® Customer Support (Only the registered members can see the link)

هرچقدر باهاش ور رفتم نتونستم.راه حلی ارائه بدین ممنون میشم.تشکر

سلام
هارد رو موقت جدا کنید وببنید از روی ssd بوت میشه یا نه .فکر میکنم تنظیمات بوت روی هارد باشه به این خاطر از روی اون بوت میشه .

ehsas1
10-11-21, 11:15
[QUOTE=AMD>INTEL;437879]سلام
هارد رو موقت جدا کنید وببنید از روی ssd بوت میشه یا نه .فکر میکنم تنظیمات بوت روی هارد باشه به این خاطر از روی اون بوت میشه .[/QUOTE
ویندوزو روی ssd به صورت mbr نصب کرده بودم.برا همین نمیشد
الان که به صورت gpt نصب کردم اوکی شده
فقط من یه نسخه سفارشی از ویندوز 10 نصب کردم که برا ورژن 21h2 هستش.چطوری پک زبان فارسی رو بهش اضافه کنم؟زدم فارسی اینیستال شده اما تو تسک بار کنار ساعت نمیاد و آلت+شیفت میزنم زبان نوشتاری تغییر نمیکنه.اینو چطوری حلش کنم؟
خیلی ویندوز پرسرعتیه.برا همین نمیخوام چیز دیگه نصب کنم

AMD>INTEL
10-11-21, 11:46
[QUOTE=AMD>INTEL;437879]سلام
هارد رو موقت جدا کنید وببنید از روی ssd بوت میشه یا نه .فکر میکنم تنظیمات بوت روی هارد باشه به این خاطر از روی اون بوت میشه .[/QUOTE
ویندوزو روی ssd به صورت mbr نصب کرده بودم.برا همین نمیشد
الان که به صورت gpt نصب کردم اوکی شده
فقط من یه نسخه سفارشی از ویندوز 10 نصب کردم که برا ورژن 21h2 هستش.چطوری پک زبان فارسی رو بهش اضافه کنم؟زدم فارسی اینیستال شده اما تو تسک بار کنار ساعت نمیاد و آلت+شیفت میزنم زبان نوشتاری تغییر نمیکنه.اینو چطوری حلش کنم؟
خیلی ویندوز پرسرعتیه.برا همین نمیخوام چیز دیگه نصب کنم

از کنترل پنل
قسمت region و قسمت language زبان فارسی رو اضافه کنید .
بدون مشکل اضاف میشه .

lona1386
03-02-22, 13:52
رو.ش بوت این کامپیوتر چه جوریه ؟
با کدوم دکمه بودت میشه ؟
میخوام ویندزو بریزم با فلش یا دی وی دی . هر کاری میکنم بوت نمیشه با هیچ کدوم

AMD>INTEL
03-02-22, 14:09
رو.ش بوت این کامپیوتر چه جوریه ؟
با کدوم دکمه بودت میشه ؟
میخوام ویندزو بریزم با فلش یا دی وی دی . هر کاری میکنم بوت نمیشه با هیچ کدوم

سلام برای سوالتون تاپیک بزنید .