PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب با کارت صدای لپ تاپ

rbm
22-10-21, 23:32
سلام
من تازه یک لپ تاپ HP omen gaming خریدم
دیدم صدا نداره و درایورش(realtek) رو از سایت hp و طبق ورژن لپ تاپ و ویندوز دانلود کردم. دو سه دقیقه اوکی بود دوباره صدا قطع شد و وقتی دیوایس منیجر رو باز کردم دیدم انگار کارت صدا نصب نیست!
دوباره نصب کردم و پنج دقیقه خوب بود و مجددا قطع شد.
برای بار سوم بعد از نصب از تنظیمات پنل تنظیمات صدا که لیست دیوایس های خروجی داره رو باز کردم و یهو دیدم بعد چند دقیقه اسم درایور از لیست حذف شد!

AMD>INTEL
23-10-21, 08:25
سلام
من تازه یک لپ تاپ HP omen gaming خریدم
دیدم صدا نداره و درایورش(realtek) رو از سایت hp و طبق ورژن لپ تاپ و ویندوز دانلود کردم. دو سه دقیقه اوکی بود دوباره صدا قطع شد و وقتی دیوایس منیجر رو باز کردم دیدم انگار کارت صدا نصب نیست!
دوباره نصب کردم و پنج دقیقه خوب بود و مجددا قطع شد.
برای بار سوم بعد از نصب از تنظیمات پنل تنظیمات صدا که لیست دیوایس های خروجی داره رو باز کردم و یهو دیدم بعد چند دقیقه اسم درایور از لیست حذف شد!

سلام
اگر قبل از نصب درایور از سایت HP از نرم افزارهای اتو درایور مثل درایور پک استفاده کردید . حتما ویندوز را مجدد نصب کنید .
درایورهای چیپست و ... اپدیت شده از سایت نصب کنید
این کار را انجام بدید اگر باز مشکل بود مشکل سخت افزاری و ایراد از برد دستگاه است .

rbm
23-10-21, 14:43
مشکل رفع شد !
یکی از قابلیت های آخرین آپدیت ویندوز 10 ارژینال اینه که نصب درابور فقط از طریق بخش مربوط به آپدیت سیستم عامل باید انجام بشه و اگر درایور رو دستی نصب کنی خود سیستم عامل زمانی که به اینترنت وصل باشه درایور دستی رو تشخیص میده و حذف میکنه!

XFXForce
23-10-21, 15:21
مشکل رفع شد !
یکی از قابلیت های آخرین آپدیت ویندوز 10 ارژینال اینه که نصب درابور فقط از طریق بخش مربوط به آپدیت سیستم عامل باید انجام بشه و اگر درایور رو دستی نصب کنی خود سیستم عامل زمانی که به اینترنت وصل باشه درایور دستی رو تشخیص میده و حذف میکنه!

می تونید قابلیت نصب درایور ها بصورت اتوماتیک از طریق ویندوز رو غیر فعال کنید
همواره درایوری که ویندوز نصب میکنه قدیمی تر از آخرین نسخه هست

system properties --> hardware --> device instalation settings -->No

AMD>INTEL
23-10-21, 15:46
مشکل رفع شد !

تاپیک قفل میشود ..:1. (23):