PDA

مشاهده نسخه کامل : سازگاری پاور 550w با کارت 3060 ti

Afshar.m.n
22-10-21, 11:14
سلام
وققتون بخیر

من از پارو Green GP550a-Uk plus استفاوه میکنم.

میخوام کارت گرافیک GeForce RTX™ 3060 Ti VENTUS 3X 8G OC LHR بگیرم...

سرچ کردم نوشتن که پاور پیشنهادی 650w یا 600w باید داشته باشه.

مصرف کارت هم 200w هست...

این کارت گرافیک رو میتونم با این پاور استفاده کنم؟

keyone72
22-10-21, 15:26
سلام
وققتون بخیر

مصرف کارت هم 200w هست...

بقیه مشخصات رو هم بنویسید

Afshar.m.n
22-10-21, 16:53
بقیه مشخصات رو هم بنویسید

Asus Ptime B560M-A
Core i5 11400
Geil Orion 2*8Gb 3200mhz
Cooler : Cooler mMster Hyper T20
Ssd : Adata SX6000 lite 256Gb
Ssd : wd 480Gb green

+ 7 فن 12سانت rgb

AMD>INTEL
22-10-21, 19:01
Asus Ptime B560M-A
Core i5 11400
Geil Orion 2*8Gb 3200mhz
Cooler : Cooler mMster Hyper T20
Ssd : Adata SX6000 lite 256Gb
Ssd : wd 480Gb green

+ 7 فن 12سانت rgb

سلام
پاور 650 وات گلد برای سیستم شما پیشنهاد میکنم .
سری HP EVO شرکت گرین 700 واتش گزینه خوبیه

Afshar.m.n
22-10-21, 23:20
سلام
پاور 650 وات گلد برای سیستم شما پیشنهاد میکنم .
سری HP EVO شرکت گرین 700 واتش گزینه خوبیه

من این پاور رو یه هفته نشده خریدم...
قبلش میخواستم 3060 بگیرم اما الان تصمیم عوض شده میخوام 3060 ti بگیرم...
روی همین پاور با توجه به کیفیتش، جواب نمیده؟

Speed Racer
23-10-21, 05:28
سلام
وققتون بخیر

مصرف کارت هم 200w هست...

سلام
بله به راحتی جواب میده.
چون خریدی مبارکت باشه ولی کلا اشتباه کردی چون این پاور گرین رو دارن گرون میدن و ارزش خرید نداره با این قیمت. پاورهای کولرمستر و سیلور استون ارزش خرید بالاتری دارن با کیفیت جهانی و وات بالاتری که ازائه میدن.

- - - Updated - - -

سلام
وققتون بخیر

مصرف کارت هم 200w هست...

سلام
بله به راحتی جواب میده.
چون خریدی مبارکت باشه ولی کلا اشتباه کردی چون این پاور گرین رو دارن گرون میدن و ارزش خرید نداره با این قیمت. پاورهای کولرمستر و سیلور استون ارزش خرید بالاتری دارن با کیفیت جهانی و وات بالاتری که ازائه میدن.

AMD>INTEL
23-10-21, 08:21
من این پاور رو یه هفته نشده خریدم...
قبلش میخواستم 3060 بگیرم اما الان تصمیم عوض شده میخوام 3060 ti بگیرم...
روی همین پاور با توجه به کیفیتش، جواب نمیده؟

ببنید شما یک پاور 650 وات باید تهیه میکردید . همیشه باید پاور روی لود بالا نباشه .

Afshar.m.n
23-10-21, 11:46
سلام
بله به راحتی جواب میده.

اره اشتباه کردم بعدش متوجه شدم ... البته قبل خرید اینجا هم مشاوره خواسته بودم همین رو پیشنهاد داده بودن ... خیره ان شاءالله

ببنید شما یک پاور 650 وات باید تهیه میکردید . همیشه باید پاور روی لود بالا نباشه .
:great::1. (28):

omid2ss
23-10-21, 12:44
سلام
وققتون بخیر

مصرف کارت هم 200w هست...

حاجی شما باید نهایت توان مصرفی تمام قطعات کامپیوترت رو در بیاری و بعد پاور بخری.
همیشه تو زندگی دست بالا رو بگیر که از کم ضرر نکنی.

بنظر من پاور باید حداقل 50 واتی بیشتر از کل مصرف سیستم تو لود کامل داشته باشه.

پولم میدی برای اخرین تکنولوژی بده. نه اینکه مثلا بری تازه پاور برا 3 سال پیش رو بگیری.

اگه پول داری کار رو یکسره کن و گرین مدلهای OCDG بگیر.که برای سالهای اینده هم جوابگوی ارتقای سیستمت باشه.

اگرم نداری 700 وات HP EVO گرین بگیر.650 وات نداره این مدل. تو سایتشون میشه دید.
غیر از مدلها ، آپشن هاشون کم میشه.و خرید خوبی نمیشه.

کلا اگه بتونی حضوری پاور رو ببینی و بخری بهتره.

بحث کانکتورها رو چک کن که چی میخوره مادربوردت.
ماژولار بودن و نبودن رو اگه مد نظر داری،چک کن پاور رو.

گرین چرا میگم بخر؟
1- حمایت از تولید داخله
2- حدود 5 سالم گارانتی داره

حداقل اگه خرابم بشه، دستت یه جایی بند هست که حداقل پیگیری کنی و داخل کشور باشه.

XFXForce
23-10-21, 15:26
اره اشتباه کردم بعدش متوجه شدم ... البته قبل خرید اینجا هم مشاوره خواسته بودم همین رو پیشنهاد داده بودن ... خیره ان شاءالله

بله مشاوره گرفته بودین اینجا اما اون رو هم انجام ندادید
همه گفتیم که دو تا اس اس دی گرفتن اشتباهه و با همون هزینه میتونید یک ترابایت اس اس دی NVMe بگیرید که از مدلی که الان هم گرفتید یعنی sx6000 lite بطور قابل توجهی سریعتر بود.
پاور هم میخواستید سری eud بگیرید که دوستان گفتن uk plus بگیرید حداقل

برای خنک کننده گفتند که اون ضعیف هست و نوتوس 200 بهتره

گرافیک هم اون لیست شما 3060 زده بودید و برا همین 550 رو پیشنهاد داده بودن
هر چند که میتونید 3060 ti هم روی همین پاور استفاده کتنید و مشکلی پیش نمیاد.

ما چیزی که میدونیم به نفع شما هست میگیم اما انتخاب همیشه با شماست.

AMD>INTEL
23-10-21, 15:45

چه کسی پیشنهاد داده بود !!؟
حتما قبل از خرید قطعات و نهایی شدن لیست هم شما و سایر کاربرانی که مشاوره میگیرند من را تگ کنید . تا بررسی نهایی روی لیست انجام بشه .
اگر استفاده مرتب از سیستم دارید . بهتره تا زمان هست به دلیل ضرر کمتر پاور خود را عوض کنید .
در حال حاضر پاورهای گرین مدل هایی که دارای استاندارد 80 پلاس گلد هستند ارزش خرید بالایی دارند هم به دلیل کیفیت + خدمات گاارانتی بینظیر
هیچ شرکتی در زمینه پاور امکان خدمت رسانی درستی در زمینه پاور به جز گرین ندارد به دلیل تولید کننده بودن و تجهیزات تست و ...

XFXForce
23-10-21, 16:02
چه کسی پیشنهاد داده بود !!؟
حتما قبل از خرید قطعات و نهایی شدن لیست هم شما و سایر کاربرانی که مشاوره میگیرند من را تگ کنید . تا بررسی نهایی روی لیست انجام بشه .
اگر استفاده مرتب از سیستم دارید . بهتره تا زمان هست به دلیل ضرر کمتر پاور خود را عوض کنید .
در حال حاضر پاورهای گرین مدل هایی که دارای استاندارد 80 پلاس گلد هستند ارزش خرید بالایی دارند هم به دلیل کیفیت + خدمات گاارانتی بینظیر
هیچ شرکتی در زمینه پاور امکان خدمت رسانی درستی در زمینه پاور به جز گرین ندارد به دلیل تولید کننده بودن و تجهیزات تست و ...

استاد امید خودتون پیشنهاد داده بودید

Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
23-10-21, 16:06
استاد امید خودتون پیشنهاد داده بودید

برای 3060 نه 3060 ti و کلا خیلی از مشخصات تغییر کرده :1. (23):

XFXForce
23-10-21, 16:07
برای 3060 نه 3060 ti و کلا خیلی از مشخصات تغییر کرده :1. (23):

بله تو پست قبلیم هم اشاره کردم که برای 3060 پیشنهاد دادید
این دوستمون بعضی از پیشنهاد ها رو انجام دادن بعضی رو نه

بنده هم گفتم مخیر هستند ایشون

AMD>INTEL
23-10-21, 16:28
بله تو پست قبلیم هم اشاره کردم که برای 3060 پیشنهاد دادید
این دوستمون بعضی از پیشنهاد ها رو انجام دادن بعضی رو نه

بنده هم گفتم مخیر هستند ایشون

باز خوبه پاور سری uk plus که سری گلد هست خرید کردند . از سری های پایین تر که برنز هستند تهیه نکردند

Speed Racer
24-10-21, 00:22

سلام

فقط تو ایرانه که یه عده بی سواد برای سیستمی که 400 وات مصرفش بیشتر نیست پاور 850 واتی پیشنهاد می کنن. کافیه فقط قطعات سیستم رو در فول لود حساب کنی و 100 وات بیشتر بگیری. چون همیشه که سیستم روی فول لود کار نمی کنه و بیشتر اوقات سیستم شاید 200 وات مصرف کنه. وقتی هم نیاز داشته باشه به 480 وات در فول لود، پاور 550 واتی به راحتی از عهده اینکار بر میاد و اصلا طراحی شده که تا 550 وات رو پوشش بده.
اما همونطوری که گفتم خرید پاور گرین اشتباهه چون جدیدا قیمت هاش رو فضایی برده بالا. مثلا شما می تونی یکی از پاور های زیر بخری که به نظرم بهتره. درسته واتش بالاست و سیستمت نیاز نداره ولی اگه فروشنده بگه باید بر همین اسا خرید کنی مجبوری.
Thermaltake Smart RGB 700W با قیمت 2 میلیون 870 هزار

پاور سیلور استون 600 واتی با قیمت 2 میلیون و 600ST60F-ES230 WHITE
این پاور هایی که گفتم جهانی هستن و بسیار با کیفیت طوری که اصلا گارانتی لازم ندارن.

اما اگه گارانتی برات مهمه و شرکت گارانتی کننده هم برات مهمه بهتره پاور کولر مستر بگیری که جهانی و شناخته شده هستن و اکثر آدمای حرفه ای از این برند استفاده می کنن
پاور کولر مستر MWE 700 BRONZE V2 با قیمت 2 میلیون و 530
خودت حساب کن با 2 میلیون و 530 بری پاور 700 واتی بخری بهتره یا پاور 550 واتی. خیلی از اسم ها و عناوین هم صرفا جنبه تبلیغاتی داره. مثلا پاور برنزی کولر مستر از پاور گلد گرین با کیفیت تره چون برند جهانیه.

AMD>INTEL
24-10-21, 08:20
سلام

فقط تو ایرانه که یه عده بی سواد برای سیستمی که 400 وات مصرفش بیشتر نیست پاور 850 واتی پیشنهاد می کنن. کافیه فقط قطعات سیستم رو در فول لود حساب کنی و 100 وات بیشتر بگیری. چون همیشه که سیستم روی فول لود کار نمی کنه و بیشتر اوقات سیستم شاید 200 وات مصرف کنه. وقتی هم نیاز داشته باشه به 480 وات در فول لود، پاور 550 واتی به راحتی از عهده اینکار بر میاد و اصلا طراحی شده که تا 550 وات رو پوشش بده.
اما همونطوری که گفتم خرید پاور گرین اشتباهه چون جدیدا قیمت هاش رو فضایی برده بالا. مثلا شما می تونی یکی از پاور های زیر بخری که به نظرم بهتره. درسته واتش بالاست و سیستمت نیاز نداره ولی اگه فروشنده بگه باید بر همین اسا خرید کنی مجبوری.
Thermaltake Smart RGB 700W با قیمت 2 میلیون 870 هزار

پاور سیلور استون 600 واتی با قیمت 2 میلیون و 600ST60F-ES230 WHITE
این پاور هایی که گفتم جهانی هستن و بسیار با کیفیت طوری که اصلا گارانتی لازم ندارن.

اما اگه گارانتی برات مهمه و شرکت گارانتی کننده هم برات مهمه بهتره پاور کولر مستر بگیری که جهانی و شناخته شده هستن و اکثر آدمای حرفه ای از این برند استفاده می کنن
پاور کولر مستر MWE 700 BRONZE V2 با قیمت 2 میلیون و 530
خودت حساب کن با 2 میلیون و 530 بری پاور 700 واتی بخری بهتره یا پاور 550 واتی. خیلی از اسم ها و عناوین هم صرفا جنبه تبلیغاتی داره. مثلا پاور برنزی کولر مستر از پاور گلد گرین با کیفیت تره چون برند جهانیه.

برای تهیه پاور برنامه محاسبه گر هست و معمولا 100 وات باید بیشتر در نظر گرفت . هر چقدر پاور تو لود کمتری کار کنه عمر و شرایط بهتری خواهد داشت .
صد در صد خرید پاور گرین کار درستی هست با توجه به نوسانات برق و قیمت قطعات باید پاور مطمئن تهیه کرد .اگر در اثر نوسانان برق مشکلی ایجاد شد برای پاور گارانتی امکان سرویس داشته باشد .
شرکت گرین با بهترین تولید کننده اصلی پاور مثل CWT-HIGHPOWER و ... کار میکند .

کولر مستر هم خودش تولید کننده نیست و مدل های 80 PLUS GOLD ارزش خرید داشتند زمانی که گارانتی خوبی داشت .
چیزی که مشخص است پاور گرین با این رنج فروش کمترین نارضایتی نسبت به سایر رقبا داشته . الان هم فکر میکنم حدود80 تا 90 درصد بازار را در اختیار دارد .
خیلی از ایرانی ها در کارخانه این شرکت مشغول به کار هستند .
24783

Speed Racer
24-10-21, 23:49
برای تهیه پاور برنامه محاسبه گر هست و معمولا 100 وات باید بیشتر در نظر گرفت . هر چقدر پاور تو لود کمتری کار کنه عمر و شرایط بهتری خواهد داشت .
صد در صد خرید پاور گرین کار درستی هست با توجه به نوسانات برق و قیمت قطعات باید پاور مطمئن تهیه کرد .اگر در اثر نوسانان برق مشکلی ایجاد شد برای پاور گارانتی امکان سرویس داشته باشد .
شرکت گرین با بهترین تولید کننده اصلی پاور مثل CWT-HIGHPOWER و ... کار میکند .

کولر مستر هم خودش تولید کننده نیست و مدل های 80 PLUS GOLD ارزش خرید داشتند زمانی که گارانتی خوبی داشت .
چیزی که مشخص است پاور گرین با این رنج فروش کمترین نارضایتی نسبت به سایر رقبا داشته . الان هم فکر میکنم حدود80 تا 90 درصد بازار را در اختیار دارد .
خیلی از ایرانی ها در کارخانه این شرکت مشغول به کار هستند .
24783

استاد امید شما یادته زمانی که بحث مادربردها مطرح می شد شما می گفتی مادربردهای گیگابایت خیلی بهتر از مادربردهای ایسوس و MSI هست و توی این تاکید ویژه ای داشتی مخصوصا می گفتی با گارانتی آواژنگ حتما بگیرید. ولی الان میگید فقط MSI با گارانتی گرین. در حالی که ما اصلا شاهد افت گیگابایت نیستیم و روز به روز قوی تر ظاهر شده.
یه زمانی هم باز اگه یدتون باشه من می گفتم فقط پاور گرین و شما چندین لینک دادید که کولرمستر حتما بخرید چون جهانیه و من خیلی تحقیق کردم دیدم حرف شما درسته. کولر مستر از گرین خیلی بهتره. اما حالا میگید فقط گرین. من کلا گیج شدم با این تناقض. تنها احتمال اینه که شما با شرکت گرین همکاری داشته باشی.

اون پاور هم که قبلا با مهندسی موسوی بررسی هاش رو دیده بودیم و رتبه چهارم رو در مجموع کسب کرده بود و البته پاورهای دیگه گرین که بین 500 تا 850 وات هستن هم باید در این تست ها شرکت کنن تا ببینیم کدوم بهتر هستند.

منم همین رو گفتم که پاور 550 تا 600 کافیه نه اینکه از اول بریم پاور 850 واقتی گرین با قیمت نزدیک 6 میلیون بخریم تا عمرش بیشتر باشه. یه پاور با 2 میلیون و 500 می خریم و میذاریم چند سال کار کنه هرجا مشکلی پیدا کرد یکی دیگه می خریم.
الان اگه بحث گارانتی و قیمت و وات مصرفی رو در نظر بگیریم من گفتم این مدل کولر مستر برای این دوستمون خیلی خوبه و راندمانش هم خوبه و عالی براش کار می کنه

AMD>INTEL
25-10-21, 09:43
استاد امید شما یادته زمانی که بحث مادربردها مطرح می شد شما می گفتی مادربردهای گیگابایت خیلی بهتر از مادربردهای ایسوس و MSI هست و توی این تاکید ویژه ای داشتی مخصوصا می گفتی با گارانتی آواژنگ حتما بگیرید. ولی الان میگید فقط MSI با گارانتی گرین. در حالی که ما اصلا شاهد افت گیگابایت نیستیم و روز به روز قوی تر ظاهر شده.
یه زمانی هم باز اگه یدتون باشه من می گفتم فقط پاور گرین و شما چندین لینک دادید که کولرمستر حتما بخرید چون جهانیه و من خیلی تحقیق کردم دیدم حرف شما درسته. کولر مستر از گرین خیلی بهتره. اما حالا میگید فقط گرین. من کلا گیج شدم با این تناقض. تنها احتمال اینه که شما با شرکت گرین همکاری داشته باشی.

اون پاور هم که قبلا با مهندسی موسوی بررسی هاش رو دیده بودیم و رتبه چهارم رو در مجموع کسب کرده بود و البته پاورهای دیگه گرین که بین 500 تا 850 وات هستن هم باید در این تست ها شرکت کنن تا ببینیم کدوم بهتر هستند.

منم همین رو گفتم که پاور 550 تا 600 کافیه نه اینکه از اول بریم پاور 850 واقتی گرین با قیمت نزدیک 6 میلیون بخریم تا عمرش بیشتر باشه. یه پاور با 2 میلیون و 500 می خریم و میذاریم چند سال کار کنه هرجا مشکلی پیدا کرد یکی دیگه می خریم.
الان اگه بحث گارانتی و قیمت و وات مصرفی رو در نظر بگیریم من گفتم این مدل کولر مستر برای این دوستمون خیلی خوبه و راندمانش هم خوبه و عالی براش کار می کنه

من قدرت تحلیل بازار را نسبت به شرایط دارم .به خاطر همین توصیه های من در زمان های متفاوت دستخوش تغییر میکنه . هیچ کاربری در این 14 سال که در انجمن هستم از پیشنهادی که من دادم ضرر نکرده است . این یعنی تحلیل و مشاورهای من درسته .
مهمترین بحث شرایط در زمان فعلی است .در حال حاضر کولر مستر شرایط خوبی برای گارانتی ندارده . با توجه به قیمت ها و خدمات نه چندان جذاب
کیفیت خوب گرین و گارانتی مطمئن خرید گرین را توصیه میکنم .
با توجه به شرایط فعلی کشور یعنی تحریم ها و قیمت قطعات نباید ریسک کرد. الان گرین بهترین گزینه است . در دو فاکتور کیفیت + گارانتی طولانی مدت و پاسخگو
من در دل داستان سخت افزار هستم به مدت شاید بالای 20 سال . تنها هدف من ضرر نکردن کاربر است . تو این سالها یک هزار تومنی هم از انجمن ها درآمد نداشتم .
در مجموع پاورهای زیر استاندارد 80 پلاس گلد ارزش خرید ندارند .

Afshar.m.n
25-10-21, 15:40
بله مشاوره گرفته بودین اینجا اما اون رو هم انجام ندادید
همه گفتیم که دو تا اس اس دی گرفتن اشتباهه و با همون هزینه میتونید یک ترابایت اس اس دی NVMe بگیرید که از مدلی که الان هم گرفتید یعنی sx6000 lite بطور قابل توجهی سریعتر بود.
پاور هم میخواستید سری eud بگیرید که دوستان گفتن uk plus بگیرید حداقل

برای خنک کننده گفتند که اون ضعیف هست و نوتوس 200 بهتره

گرافیک هم اون لیست شما 3060 زده بودید و برا همین 550 رو پیشنهاد داده بودن
هر چند که میتونید 3060 ti هم روی همین پاور استفاده کتنید و مشکلی پیش نمیاد.

ما چیزی که میدونیم به نفع شما هست میگیم اما انتخاب همیشه با شماست.

بله درسته من که چیزی نگفتم ...

مشورت چیز خوبیه اما در نهایت خود شخص باید تصمیم بگیره ...

در مورد هارد ssd من نیاز داشتم که 2 تا ssd بگیرم (مربوطه به کار)
در مورد خنک کننده هم بودجه ام نرسید ...

من عذر خواهی میکنم

Afshar.m.n
25-10-21, 16:04
@AMD>INTEL (Only the registered members can see the link)
@Speed Racer (Only the registered members can see the link)
@omid2ss (Only the registered members can see the link)
@XFXForce (Only the registered members can see the link)

ابتدائا تشکر میکنم از توجه و دغدغه اساتید محترم ...

من کلی تحقیق کردم درمورد کیفیت پاور ها ، استانداردها ، پیشنهادی که تولید کننده کارت گرافیک میده ، وات مصرفی و ...

به این نتیجه رسیدم که استفاده بیشتر از حد نیاز (+20درصد) وات مصرفی ، هیچ توجیهی نداره و عملا overkill پاور هست ...

شرکت های تولید کننده کارت گرافیک یک واتی رو پیشنهاد میدن (برای پاور) . اکثرا با توجه به وضعیت پاور های بازار و کیفیت های پایین اکثر پاور ها ، مقدار بیشتری رو در نظر میگیرن ... مثلا پاور اسمی 700وات هست ولی در واقعیت 500 واته)

تو سایت Only the registered members can see the link مشخصات سیستمم رو زدم و وات مصرفی (با 3060ti) 400 وات شد و وات پیشنهادی خود این سایت هم بین 450-500 بود (دقیق یادم نیست)...

تو یوتیوب هم چنتا ویدیو دیدم همین رو گفته بودن .

این پاور با توجه به کیفیتش، جواب میده.

XFXForce
25-10-21, 18:35

من کلی تحقیق کردم درمورد کیفیت پاور ها ، استانداردها ، پیشنهادی که تولید کننده کارت گرافیک میده ، وات مصرفی و ...

به این نتیجه رسیدم که استفاده بیشتر از حد نیاز (+20درصد) وات مصرفی ، هیچ توجیهی نداره و عملا overkill پاور هست ...

شرکت های تولید کننده کارت گرافیک یک واتی رو پیشنهاد میدن (برای پاور) . اکثرا با توجه به وضعیت پاور های بازار و کیفیت های پایین اکثر پاور ها ، مقدار بیشتری رو در نظر میگیرن ... مثلا پاور اسمی 700وات هست ولی در واقعیت 500 واته)

تو سایت Only the registered members can see the link مشخصات سیستمم رو زدم و وات مصرفی (با 3060ti) 400 وات شد و وات پیشنهادی خود این سایت هم بین 450-500 بود (دقیق یادم نیست)...

بله بنده هم گفتم جواب میده براتون
اما مهم ترین دلیلی که پاور رو میگن بیشتر در نظر بگیرید از این جهت هست که بعدا هنگام ارتقا مجبور نشید دوباره پاور هم بگیرید.
برای مثال الان سیستم شما تا 11900 و SSD Gen 4 و گرافیک هم که تا بالاترین مدل رو ساپورت میکنه
چیزی که مانع میشه تو آینده برای ارتقا پاور هست

در مورد پیشنهاد ها هم گفتم که هر کس مخیر هست خودش
بنده به نظرم گرفتن یک اس اس دی سریعتر 1 ترابایتی معقولانه تر بود
همچنین رم 3600 با همون قیمت رمی که الان 3200 گرفتید.
خنک کننده بهتر هم دمای پردازندتون رو پایین تر نگه میداشت و هم اگر میخواستید بعدا یک پردازنده کمی بهتر بگیرید هم براش جواب میداد.
پاور رو هم که گفتم دلیلش رو
پاور های معتبر هم توانی که اعلام میکنن واقعی هست. البته باید به استاندارد 80 Plusش هم دقت کنید . 80 Plus سفید نشون میده که پاور بالای 80 درصد عدد اعلامی رو میتونه همیشه تولید کنه.
هر چند که همین استاندارد هم همیشه تضمین کننده نیست و پاورهایی دیده شدن که گلد بودن اما تو تست برنز رو تونستن پاس کنن.

در کل مبارکتون باشه.

AMD>INTEL
25-10-21, 20:24

ممنون بابت اعلام نتیجه . تاپیک قفل میشه .