PDA

مشاهده نسخه کامل : عدک کنترل rgb و سرعت فن کیس گرین z5

keyone72
15-10-21, 00:07
سلام دوستان من مادربردم ROG STRIX B550-E GAMING
هست
و واترکول catle 240 v2 دارم از برند دیپ کول فن های اون قابل کنترله تو بایوس هم میان و همچنین رنگ های فنا تو نرم افزار مادربرد میاد
ولی مشکل اینه که 4 تا فن کیس گرین اصلا تو بایوس نشون داده نمیشن و اینکه رنگ هاشم اصلا سینک نیست با نرم افزار asus قضیه چیه بنظرتون
مادربرد دوتا هدر ARGB داره
ولی پاور گرین 800 EVO کاملا سینک هست با ا مادربرد

XFXForce
15-10-21, 08:08
خب شما سوکت argb فن ها رو به هدر ARGB مادربرد وصل کردی؟

AMD>INTEL
15-10-21, 09:41
هست
و واترکول catle 240 v2 دارم از برند دیپ کول فن های اون قابل کنترله تو بایوس هم میان و همچنین رنگ های فنا تو نرم افزار مادربرد میاد
ولی مشکل اینه که 4 تا فن کیس گرین اصلا تو بایوس نشون داده نمیشن و اینکه رنگ هاشم اصلا سینک نیست با نرم افزار asus قضیه چیه بنظرتون

سلام فن را به هدر argb مادربرد متصل کردید . اگر وصل شده باشه به هدر باید کنترل بشه .اگر باز نشد با گاارنتی گرین در تماس باشید .

- - - Updated - - -

هست

سلام فن را به هدر argb مادربرد متصل کردید . اگر وصل شده باشه به هدر باید کنترل بشه .اگر باز نشد با گاارنتی گرین در تماس باشید .

keyone72
15-10-21, 21:20

- - - Updated - - -

خب شما سوکت argb فن ها رو به هدر ARGB مادربرد وصل کردی؟

با تشکر از شما بله به argb وصل شده
برای باقی دوستان اگر همین مشکل رو داشتن
دفترچشو که خوندم نوشته باید از طریق ریموت کنترل اول حالت pwm رو فعال کنم که مادربرد بشناسه بعد بزارمش رو حالت سینک مادربرد برای argb

24752

AMD>INTEL
16-10-21, 08:17
با تشکر از شما بله به argb وصل شده
برای باقی دوستان اگر همین مشکل رو داشتن
دفترچشو که خوندم نوشته باید از طریق ریموت کنترل اول حالت pwm رو فعال کنم که مادربرد بشناسه بعد بزارمش رو حالت سینک مادربرد برای argb

24752

تاپیک قفل میشه .