PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید گوشی تا 6 میلیون

ara7394
10-10-21, 15:55
باسلام وقت همگی بخیر

بعد از مدتها تصمیم گرفتم گوشی جدید بخرم، گوشی باز نیستم و یه گوشی رو خیلی سال نگه میدارم الان آیفون 6 دارم و چون دیگه آپدیتی براش نمیاد و یکم مشکل پیدا کرده میخوام گوشی جدید بگیرم ، تا 6 تومن یکم بالا پایین میخوام هزینه کنم
تا حالا با گوشی اندرویدی کار نکردم،حتی به فکرم افتاد مدلای بالاتر آیفون رو به صورت دست دوم بگیرم ولی قیمتا بالاست
به خاطر همین به اجبار باید اندرویدی بگیرم

با گوشی خیلی بازی نمیکنم مگر بازی های ساده تو اوقات فراغت پس خیلی دنبال بازی با گوشی نیستم
چیزایی که برام مهم هست، کیفیت صفحه نمایش، دوربین و باطری خوب هست(5g هم باشه بهتره ولی با این قیمتا فکر نمیکنم گزینه خوبی وجود داشته باشه)
من خودم شیائومی پوکو X3 پرو ورژن 128/6 رو دیدم به نظرم گوشی خوبی اومد، فقط طبق نظرات کاربرا میبینم مثل اینکه شیائومی رابط کاربری خوبی نداره و باگ زیاد داره به خاطر همین یکم میترسم

ممنون میشم دوستان و اساتید عزیز راهنمایی کنن

AMD>INTEL
10-10-21, 16:27
سلام
شیائومی را من حدود شش ماهه از نوت 9 پرو استفاده میکنم . اصلا دردسر نداشتم .
پیشنهادم POCO X3 PRO است رم8 ظرفیت 256
در کل شیائومی رو هر وقت داشتم یا به کسی پیشنهاد دادم راضی بوده است .

ara7394
10-10-21, 16:54
سلام
شیائومی را من حدود شش ماهه از نوت 9 پرو استفاده میکنم . اصلا دردسر نداشتم .
پیشنهادم POCO X3 PRO است رم8 ظرفیت 256
در کل شیائومی رو هر وقت داشتم یا به کسی پیشنهاد دادم راضی بوده است .

خیلی ممنون
اتفاقا برادر منم نوت 9 پرو داره اونم به نسبت راضی هست
رم 8 خب طبعا بهتر هست فقط قیمت حدود یک میلیون بالاتره هم از بودجه م بالاتره هم اینکه نمیدونم ارزش داره یا نه چون برای گیم هم نمیخوام گوشی رو
گارانتی های معتبر شیائومی کدوم شرکتا هستن؟
اگه همین مدل با رم 6 رو تایید میکنید بنده تهیه کنم

AMD>INTEL
11-10-21, 09:20
خیلی ممنون
اتفاقا برادر منم نوت 9 پرو داره اونم به نسبت راضی هست
رم 8 خب طبعا بهتر هست فقط قیمت حدود یک میلیون بالاتره هم از بودجه م بالاتره هم اینکه نمیدونم ارزش داره یا نه چون برای گیم هم نمیخوام گوشی رو
گارانتی های معتبر شیائومی کدوم شرکتا هستن؟
اگه همین مدل با رم 6 رو تایید میکنید بنده تهیه کنم

کلا رم فقط برای گیم نیست . دقیقا موبایل هم مثل pc هر چقدر میگذره به رم بیشتری نیاز داره چون پروسه ها سنگین تر میشوند . اگر میتونید هزینه کنید حتما تهیه کنید .