PDA

مشاهده نسخه کامل : بهترین پردازنده ها در تک هسته

Speed Racer
31-08-21, 02:07
سلام

چند تا سایت معتبر معرفی کنید که لیست بهترین پردازنده ها در تک هسته رو بررسی کرده باشند و به ترتیب کعرفی کرده باشند. چند نفر گفتن سایت cpubenchmark قبول نیست چون با اورکلاک هم قرار میدن. من دنبال سایتی هستم که کاربرا تست نکنن بلکه خود کارشناسای اون سایت به صورت استاندارد تست کرده باشن و نتایج رو برای کاربرا قرار بدن.

من الان تک هسته مد نظرمه اگه برای چند هسته هم سایت معرفی کنید ممنون میشم.

تو سایت های مختلف که سرچ کردم این موارد رو گذاشتن cinebench R23,R20,R15, geekbench 5 الان کدوم از این تست ها واقعا معتبر هستن و می شه به نتایجشون اعتماد کرد. و توضیح بدید هر کدوم از اینا دقیقا چه تستی هستن

AMD>INTEL
31-08-21, 09:52
سلام

چند تا سایت معتبر معرفی کنید که لیست بهترین پردازنده ها در تک هسته رو بررسی کرده باشند و به ترتیب کعرفی کرده باشند. چند نفر گفتن سایت cpubenchmark قبول نیست چون با اورکلاک هم قرار میدن. من دنبال سایتی هستم که کاربرا تست نکنن بلکه خود کارشناسای اون سایت به صورت استاندارد تست کرده باشن و نتایج رو برای کاربرا قرار بدن.

من الان تک هسته مد نظرمه اگه برای چند هسته هم سایت معرفی کنید ممنون میشم.

تو سایت های مختلف که سرچ کردم این موارد رو گذاشتن cinebench R23,R20,R15, geekbench 5 الان کدوم از این تست ها واقعا معتبر هستن و می شه به نتایجشون اعتماد کرد. و توضیح بدید هر کدوم از اینا دقیقا چه تستی هستن
سلام
تست های CINEBENCH سایت techpowerup یا tomshardware معتبره .

Speed Racer
01-09-21, 00:46
سلام
تست های CINEBENCH سایت techpowerup یا tomshardware معتبره .

استاد امید می شه لینک های هر سایت رو به طور جداگانه قرار بدید که ببینم لیست بهترین پردازنده ها در تک هسته و در چند هسته به ترتیب از بهترین به کمترین به چه صورتی هستند