PDA

مشاهده نسخه کامل : نرم‌افزار کنترل مصرف اینترنت

A.Basir
23-08-21, 17:30
سلام دوستان
نرم‌افزاری سراغ دارین تا مصرف اینترنت کامپیوتر و گوشی‌ها رو رصد کنه و اگه بشه کنترل کنه؟ مثلاً سرعتشون یا مقدار مجاز مصرف و ...

SajjadKhati
23-08-21, 17:53
سلام
برای کامپیوتر ، نرم افزار Net Balancer
کنترل را هر چند با این نرم افزار هم میشه انجام داد ولی شخصا برای کنترل ، فایروال را ترجیح میدم .

A.Basir
23-08-21, 19:41
سلام
برای کامپیوتر ، نرم افزار Net Balancer
کنترل را هر چند با این نرم افزار هم میشه انجام داد ولی شخصا برای کنترل ، فایروال را ترجیح میدم .
البته منظورم برای کل دستگاه‌ها بود
مثلاً فلان گوشی چند گیگ مصرف کرده یا فقط می‌تونه 10 گیگ ماهانه مصرف کنه و ...
یه چیزی تو مایه‌های کافی‌نت‌ها

می‌خوام بدونم ماهانه هر کسی تو خونه چقدر مصرف اینترنت داره و معمولاً چه زمان‌هایی و ...

mohammad7966
23-08-21, 23:46
باید یک روتر میکروتیک بخرید.مودم های خونگی مثل دی لینک و تی پی لینک این قابلیتو ندارند که برای دیوایس های توی خونه ترافیک معین تعیین کنید.

اگر هم نیمخواین هزینه کنید،میتونید برنامه glasswire هم نوی پی سی و هم توی موبایل افراد نصب کنید و گزارش حجم مصرفی رو ببنید ولی باز توی این برنامه حجم نمیتونید تعیین کنید.

A.Basir
24-08-21, 00:00
باید یک روتر میکروتیک بخرید.مودم های خونگی مثل دی لینک و تی پی لینک این قابلیتو ندارند که برای دیوایس های توی خونه ترافیک معین تعیین کنید.

اگر هم نیمخواین هزینه کنید،میتونید برنامه glasswire هم نوی پی سی و هم توی موبایل افراد نصب کنید و گزارش حجم مصرفی رو ببنید ولی باز توی این برنامه حجم نمیتونید تعیین کنید.
اون GlassWire رو دارم، برای نشون دادن مقدار مصرف خوبه اما چیزی که می‌خوام نیس
مودم هم Asus DSL-AC51 سفارش دادم و چند روز دیگه میرسه دستم، با اون نمیشه؟

mohammad7966
24-08-21, 00:56
اون GlassWire رو دارم، برای نشون دادن مقدار مصرف خوبه اما چیزی که می‌خوام نیس
مودم هم Asus DSL-AC51 سفارش دادم و چند روز دیگه میرسه دستم، با اون نمیشه؟

دیتاشیتش رو نگاهی کردم.قابلیت Qos داره که بعضی از مودم های معمولی مثل دی لینک هم دارند.اما باز مثل روتر میکروتیک که بتونید برای هر کاربر حجم مشخصی رو تعیین کنید نداره.حالا خریدید یه نگاهی بکنید ولی اون چیزی که توی دیتاشیت داشت نشون میداد مثلا فقط میتونید مشخص کنید که اگر کسی سراغ وب میره پهنای باند بیشتری بهش اختصاص بدید تا اونی که دانلود کنه و از این موارد

Mehrdad.A 88
24-08-21, 08:34
همون میکروتیک باید بخری، قیمت هاش خیلی هم زیاد نیست.