PDA

مشاهده نسخه کامل : راه راه شدن تصویر مانیتور! و عدم شناسایی کابل HDMI

shahed3
22-08-21, 21:49
سلام
من حدود یک ماه پیش مانتیورم دچار مشکل شد و چند دقیقه یکبار خاموش میشد تو همین انجمن هم مطرحش کرده بودم
مانیتور ال جی 22 اینچ led
بردم نمایندگی گفتن مین بوردش باید عوض بشه
بالاخره بعد از 25 روز که تو نمایندگی بود امروز زنگ زدن که مانیتورتون درست شده بیاید تحویل بگیرید 800 تومنم پول بورد گرفتن
تو نمایندگی به کیس یا لپ تاپ وصلش نکردن که تصویرشو تست کنم فقط روشنش کردن گفتن درسته
ولی وقتی اوردم خونه دیدم دو تا مشکل بزرگ پیدا کرده که از مشکل اولش که فقط خاموش شدن بود خیلی بدتره!
1- اینکه تصویر راه راه شده و خط های سفید افقی کل تصویر رو پوشونده
2- با کابل hdmi تصویر نمیده و فقط با کابل vga تصویر میده
کابل و کیس رو با یه مانیتور دیگه تست کردم تصویرش اوکی بود پس مشکل از مانتیوره
حالا معلوم نیست تو نمایندگی باهاش چیکار کردن که اینجوری شده
البته من میبرم نمایندگی تا دوباره درستش کنن و ازشون شاکی میشم ولی میخوام بدونم این 2 مشکل به چی مربوط میشه؟ به خاطر بورد هست یا پنل؟ چون ممکنه زیر بار نرن بگن تقصیر ما نیست
اینم چند تا عکس از کیفیت تصویر و خطوط راه راه:

از نزدیک بدتر از عکسه

24587
24588
24589

AMD>INTEL
23-08-21, 10:16
سلام
من حدود یک ماه پیش مانتیورم دچار مشکل شد و چند دقیقه یکبار خاموش میشد تو همین انجمن هم مطرحش کرده بودم
مانیتور ال جی 22 اینچ led
بردم نمایندگی گفتن مین بوردش باید عوض بشه
بالاخره بعد از 25 روز که تو نمایندگی بود امروز زنگ زدن که مانیتورتون درست شده بیاید تحویل بگیرید 800 تومنم پول بورد گرفتن
تو نمایندگی به کیس یا لپ تاپ وصلش نکردن که تصویرشو تست کنم فقط روشنش کردن گفتن درسته
ولی وقتی اوردم خونه دیدم دو تا مشکل بزرگ پیدا کرده که از مشکل اولش که فقط خاموش شدن بود خیلی بدتره!
1- اینکه تصویر راه راه شده و خط های سفید افقی کل تصویر رو پوشونده
2- با کابل hdmi تصویر نمیده و فقط با کابل vga تصویر میده
کابل و کیس رو با یه مانیتور دیگه تست کردم تصویرش اوکی بود پس مشکل از مانتیوره
حالا معلوم نیست تو نمایندگی باهاش چیکار کردن که اینجوری شده
البته من میبرم نمایندگی تا دوباره درستش کنن و ازشون شاکی میشم ولی میخوام بدونم این 2 مشکل به چی مربوط میشه؟ به خاطر بورد هست یا پنل؟ چون ممکنه زیر بار نرن بگن تقصیر ما نیست
اینم چند تا عکس از کیفیت تصویر و خطوط راه راه:

از نزدیک بدتر از عکسه

24587
24588
24589

سلام

با توجه به کار نکردن پورت . احتمالا از بردی استفاده کردن که چندان سازگار با مانیتور شما نیست یا برد خرابه