PDA

مشاهده نسخه کامل : انتخاب پاور

a27f87
20-08-21, 23:55
سلام و وقت بخیر خدمت شمامیخوام بدونم که بجز پاورهای گرین،کورسیر،دیپ کول و سایر برندهای بیشتر شناخته شده (حداقل از نظر من) پاورهای گیم دیاس، ریدمکس گریت وال رو چطور می‌بینید برای سیستم خونگی.
چون الان یه گریت وال ۱۲۵۰ وات دیدم قیمتش باندازه کولر مستر و گرین و دیپکول ۸۵۰ هست.

سوال دومم اینه که اگه پاور با ظرفیت بالاتر از نیاز سیستمم بذارم اتفاق خاصی تو کارکردش به وجود میاد؟

AMD>INTEL
21-08-21, 09:54
سلام و وقت بخیر خدمت شمامیخوام بدونم که بجز پاورهای گرین،کورسیر،دیپ کول و سایر برندهای بیشتر شناخته شده (حداقل از نظر من) پاورهای گیم دیاس، ریدمکس گریت وال رو چطور می‌بینید برای سیستم خونگی.
چون الان یه گریت وال ۱۲۵۰ وات دیدم قیمتش باندازه کولر مستر و گرین و دیپکول ۸۵۰ هست.

سوال دومم اینه که اگه پاور با ظرفیت بالاتر از نیاز سیستمم بذارم اتفاق خاصی تو کارکردش به وجود میاد؟

سلام
گیم دیاس تولید کننده یا همان oem خوشنامی نداره و کیفیتش اصلا قابل قیاس با گرین نیست .
ریدمکس هم دربهترین حالت یک محصول متوسطه و نسبت به گرین اصا ارزش خرید نداره
درباره great wall هم محصولی نه چندان مطلوب و تست هایی که جسته و گریخته از این پاورها شده نشان دهده بازدهی زیر 80 هست و حدود 76 تا 77 بازدهی دارند و شرایط احراز گواهینامه 80 پلاس را ندارند .
توجه کنید یکی از مهم ترین ملاک انتخاب در برندهای خارجی وجود بررسی ها در سایت های معتبر است .
اگر بخواهیم به این لیست پاوری اضافه کنیم که استاندارد باشه
سیلوراستون - شارکن و ترمال تیک هست .

a27f87
21-08-21, 10:01
ممنون پس سعی میکنم از اون ۶ برند معتبر انتخاب کنم

a27f87
24-08-21, 02:27
سلام
پاور فعلی من این مدل از گیگابایته که لینکشو پایین قرار میدم. میخوام بدونم که۱-این ۶۱۰ واته یا ۷۲۰ وات؟ چون تو سایت و روی خود پاور هردوتا رو نوشته
گواهینامش پایه هست یا چیز دیگه؟
۳- پاور من در مقابل پاور ۸۰۰ وات گرین gp800b-hp evo کیفیتش چطوره؟
۴-الان قیمت کارکردش حدودا چقد بدم خوبه چون میخوام یه گرین ۸۰۰ یا ۷۵۰ وات بگیرم اگه این قیمتی داره که بفروشم و گرین بگیرم اگرم در برابر اون قیمتش خیلی کمتره که فعلا دست نگهدارم.
ممنون میشم همه سوالارو جواب بدید.

Superb 720 Gallery | Power Supply - GIGABYTE Global (Only the registered members can see the link)

GE-P610A-C2|AORUS - GIGABYTE Pakistan (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
24-08-21, 09:20
سلام
پاور فعلی من این مدل از گیگابایته که لینکشو پایین قرار میدم. میخوام بدونم که۱-این ۶۱۰ واته یا ۷۲۰ وات؟ چون تو سایت و روی خود پاور هردوتا رو نوشته
گواهینامش پایه هست یا چیز دیگه؟
۳- پاور من در مقابل پاور ۸۰۰ وات گرین gp800b-hp evo کیفیتش چطوره؟
۴-الان قیمت کارکردش حدودا چقد بدم خوبه چون میخوام یه گرین ۸۰۰ یا ۷۵۰ وات بگیرم اگه این قیمتی داره که بفروشم و گرین بگیرم اگرم در برابر اون قیمتش خیلی کمتره که فعلا دست نگهدارم.
ممنون میشم همه سوالارو جواب بدید.

Superb 720 Gallery | Power Supply - GIGABYTE Global (Only the registered members can see the link)

GE-P610A-C2|AORUS - GIGABYTE Pakistan (Only the registered members can see the link)

گیگابایت رو که اصلا حرفشو رو نزنید . کافیه کمی اینترنت رو سرچ کنید . پر از مشکلات ریز و درشت و صدمه زدن به قطعات و سوختن است .
گرین بخرید هم کیفیت خوبی داره هم گارانتی

Fireworks in the PC and purchase warning: Gigabyte’s current P750GM power supplies affected by total losses | igor sLAB (Only the registered members can see the link)