PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید مودم ADSL

mtostar
17-08-21, 00:41
سلام دوستان خسته نباشید

میشه لطفا راهنمایی کنید در زمینه خرید مودم ADSL

خط خونه ما نویز زیاد داره ، و الان من یه مودم قدیمی دارم TD-W8901n که چندین ساله روشنه و رنگ خاموش شدن رو بجز زمانی که برق میره ندید ، این مودم رو فک کنم سال 93 یا 94 خریدم

الان من سرویس 8 مگ از شاتل گرفتم نویز خط اومده روی 8.9 یا پایین تر ، عکس رو پیوست کردم

با مودم یکی از دوستان که زایکسل داشت که البته از شاتل قبلا گرفته بود ، نویز روی 11 بود البته مودمش قدیمی بود آپدیت نشده بود فریم ویرش

الان تصمیم گرفتم یه مودم با چیپست برادکام بگیرم

میشه لطفا یه مودم جون سخت در برابر نویز بگید ، من خودم مد نظرم vr900 تی پی لینک هستش که چیپ ست Broadcom داره و یه جورای نویز گیر داخلی محسوب میشه مد نظرمه ولی جایی گیر نمیاد

لطفا راهنمایی کنید ، بودجه هم تا 2.5 میلیون دارم

AMD>INTEL
17-08-21, 08:51
سلام دوستان خسته نباشید

میشه لطفا راهنمایی کنید در زمینه خرید مودم ADSL

خط خونه ما نویز زیاد داره ، و الان من یه مودم قدیمی دارم TD-W8901n که چندین ساله روشنه و رنگ خاموش شدن رو بجز زمانی که برق میره ندید ، این مودم رو فک کنم سال 93 یا 94 خریدم

الان من سرویس 8 مگ از شاتل گرفتم نویز خط اومده روی 8.9 یا پایین تر ، عکس رو پیوست کردم

با مودم یکی از دوستان که زایکسل داشت که البته از شاتل قبلا گرفته بود ، نویز روی 11 بود البته مودمش قدیمی بود آپدیت نشده بود فریم ویرش

الان تصمیم گرفتم یه مودم با چیپست برادکام بگیرم

میشه لطفا یه مودم جون سخت در برابر نویز بگید ، من خودم مد نظرم vr900 تی پی لینک هستش که چیپ ست Broadcom داره و یه جورای نویز گیر داخلی محسوب میشه مد نظرمه ولی جایی گیر نمیاد

لطفا راهنمایی کنید ، بودجه هم تا 2.5 میلیون دارم

سلام این مودم چیپ بردکام داره
TP-LINK VDSL/ADSL TD-W9970 300Mbps Wireless Modem Router

mtostar
17-08-21, 12:05
سلام این مودم چیپ بردکام داره
TP-LINK VDSL/ADSL TD-W9970 300Mbps Wireless Modem Router

آقا امید ببخشید یه سوال دارم ، این مودم W9970 بهتره یا vr900 یا VR600 ؟

AMD>INTEL
17-08-21, 15:14
آقا امید ببخشید یه سوال دارم ، این مودم W9970 بهتره یا vr900 یا VR600 ؟

ARCHER VR900

سرعت پردازنده اش بالاتر و 9970 600 مگاهرتز ولی آرچر 1 گیگه همینطور یک پردازنده کمکی داره به طبع قیمتشون هم متفاوت هست
اگر میتونید هزینه کنید به طبع VR900 قویتر هست .
کلاس کاری این دو مودم فرق میکنه .