PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید تلویزیون

AMINREZA
15-08-21, 17:48
سلام دوستان وقت بخیر.

با بودجه حداکثر 15 میلیون تومن قصد خرید یه تلویزیون 50 اینچ دارم.

درمورد کیفیت تولیدات داخل چندان اطلاعی ندارم و از طرفی درمورد اورجینال بودن تلویزیون هایی که از سمت بانه و گناوه و ... میاد مطمئن نیستم. اما دل خودم با تولیدات داخلی نیست.

کیفیت تصویر ، امکانات و کارکردش برام مهمه.

پیشنهاد شما چیه ؟

AMD>INTEL
15-08-21, 17:55
سلام دوستان وقت بخیر.

درمورد کیفیت تولیدات داخل چندان اطلاعی ندارم و از طرفی درمورد اورجینال بودن تلویزیون هایی که از سمت بانه و گناوه و ... میاد مطمئن نیستم. اما دل خودم با تولیدات داخلی نیست.

پیشنهاد شما چیه ؟

سلام
از مدلهای مونتاژ داخل من جی پلاس و ایکس ویژن رو بارها بارها تست کردم و عالی بودند
مخصوصا جی پلاس با گارانتی گلدیران
و مدل پیشنهادی من
Gplus GTV-50LU722S Smart LED TV 50 Inch

Speed Racer
16-08-21, 11:24
سلام دوستان وقت بخیر.

پیشنهاد شما چیه ؟

سلام

کل مدل های تلیویزیون رو گشتم حتی 55 اینچ ها رو ولی آخر سر نتونستم یک مدل مناسب بر اساس فکری که دارم پیدا کنم. به نظرم باید صبر کنی بلکه تحریم ها برداشته بشه و خود ال جی وارد بازار ایران بشه. الان هر مدلی پیدا کردم یک نقطه صعفی داره.

AMINREZA
16-08-21, 19:29
سلام

کل مدل های تلیویزیون رو گشتم حتی 55 اینچ ها رو ولی آخر سر نتونستم یک مدل مناسب بر اساس فکری که دارم پیدا کنم. به نظرم باید صبر کنی بلکه تحریم ها برداشته بشه و خود ال جی وارد بازار ایران بشه. الان هر مدلی پیدا کردم یک نقطه صعفی داره.
سلام
الجی و سامسونگ رو میتونید از شهرهای مرزی پیدا کنید
فقط باید از شخص مطمئن خریداری بشه که از بابت اصالت جنس خیالتون راحت باشه

AMD>INTEL
17-08-21, 08:38
سلام
الجی و سامسونگ رو میتونید از شهرهای مرزی پیدا کنید
فقط باید از شخص مطمئن خریداری بشه که از بابت اصالت جنس خیالتون راحت باشه

جی پلاس تو نمایشگاه تهران گلدیران به صورت روشن برای تست هست . میتونید حضوری تشریف ببرید .

technomall
01-06-23, 20:15
پیشنهاد می کنم سراغ خرید تلوزیون هوشمند نرید .
خرید اندروید باکس و تلوزیون هوشمند هر دو گزینه‌های خوبی برای تجربه‌ی بهتر تماشای تلویزیون هستند، اما به نظر من خرید اندروید باکس برخی مزایایی نسبت به خرید تلویزیون هوشمند دارد. قیمت پایین‌تر: قیمت اندروید باکس (Only the registered members can see the linkخرید-اندروید-باکس/) پایین‌تر از تلویزیون هوشمند هستش و به طور معمول با مشخصات پیشرفته‌تری عرضه می‌گردد. بنابراین شما برای همچین کیفیتی، هزینه‌ی کمتری نسبت به تلویزیون هوشمند پرداخت می‌کنید. ارتقاپذیری: اندروید باکس‌ها قابلیت ارتقاپذیری دارند، به عنوان مثال شما با تعویض کردن کارت حافظه‌ی خود، مشخصات دستگاه خود را بهبود می‌بخشید. در حالی که تلویزیون هوشمند قادر به ارتقاء کارایی خود نیست و معمولاً نیاز به تعویض آن را دارید. قابلیت حمل‌ونقل: اندروید باکس به راحتی با شما قابل حمل است و همیشه می‌توانید آن را با خود بردارید، بنابراین اگر در سفر هستید، برای دیدن محتوای مورد علاقه‌تان نیاز به خرید یک تلویزیون هوشمند نیست. نرم‌افزار: اندروید باکس دسترسی به برنامه‌های بیشتری نسبت به تلویزیون هوشمند دارد.