PDA

مشاهده نسخه کامل : محافظ برق گرین GLP105D

AMD>INTEL
12-08-21, 10:00
محافظ و چند راهی برق مدل GREEN Line GLP105D با نمایشگر دیجیتال و تاخیر زمانی 45 ثانیه ای راهکاری استاندارد برای محافظ از وسایل الکتریکی منزل شما. چند راهی(5 راهی) گرین لاین به واسطه بهره گیری از متریال اولیه خوب یک راهکار باکیفیت و مثال زدنی و همچنین یک انتخاب‌ استاندارد برای اتصال 5 دستگاه به برق منزل یا محل کار به حساب می آید. همچنین GLP105D مناسب برای اتصال لوازم برقی همچون کامپیوتر، سیستم های صوتی و تصویری و تجهیزات حساس به سطح استاندارد ولتاژ به شمار می‌رود.

محافظت از ولتاژ ورودی در برابر افزایش و کاهش خارج از بازه استاندارد
مناسب استفاده در سیستم های صوتی تصویری، کامپیوتر و تجهیزات اداری
مجهز به رله‌های فوق‌العاده باکیفیت و سریع 10A ساخت کمپانی معتبر HONGFA
دارای صفحه نمایشگر سه رقی 7Segment
دارای سه LED برای نمایش وضعیت دستگاه
تاخیر زمانی 45 ثانیه ای برای تثبیت ولتاژ در ورودی
بدنه از جنس پلاستیک ABS مقاوم در برابر حرارت بالا
مجهز به کلید راکر سوئیچ I/O با توان 16A
دارای ترمینال ارت (GND) جهت ارتباط با سیستم اتصال به زمین
کیفیت ساخت بسیار بالا و بادوام و دارای نشان استاندارد ایران
قابلیت نصب در مناطق با دما و رطوبت بالا
24 ماه گارانتی گرین

24570

Speed Racer
12-08-21, 10:24
سلام

اگه در مکان بدی اینو می نویسم لطفا به شرکت گرین انتقال بدید و بعد از اینجا حذفش کنید

برای یک سیستم کامپیوتری 5 راهی کمه. مثلا پاور، اسپیکر، مانیتور، پرینتر، اسکنر و مودم 6 راهی نیاز داره که من خریدم و و دارم استفاده می کنم و جایی برای وسیله دیگه ای نداره. به نظرم اگه در کنار این محصول، شرکت گرین 6 و 8 و 10 راهی تولید کنه. این 6 راهی که من دارم 3 تاش حالت گودی داره و 3 تاش در سطحه و اگه این سه تا پریزش در سطح نبود من نمی تونستم 3 تا از این وسیله ها رو بهش وصل کنم و فکر کنم نیاز به گرفتن تبدیل داشتم. بهتره 10 راهی که تولید می کنه 5 تاش گود و 5 تا در سطح باشه

AMD>INTEL
12-08-21, 11:48
سلام

اگه در مکان بدی اینو می نویسم لطفا به شرکت گرین انتقال بدید و بعد از اینجا حذفش کنید

برای یک سیستم کامپیوتری 5 راهی کمه. مثلا پاور، اسپیکر، مانیتور، پرینتر، اسکنر و مودم 6 راهی نیاز داره که من خریدم و و دارم استفاده می کنم و جایی برای وسیله دیگه ای نداره. به نظرم اگه در کنار این محصول، شرکت گرین 6 و 8 و 10 راهی تولید کنه. این 6 راهی که من دارم 3 تاش حالت گودی داره و 3 تاش در سطحه و اگه این سه تا پریزش در سطح نبود من نمی تونستم 3 تا از این وسیله ها رو بهش وصل کنم و فکر کنم نیاز به گرفتن تبدیل داشتم. بهتره 10 راهی که تولید می کنه 5 تاش گود و 5 تا در سطح باشه

سلام

از هر پریز برق میشه تا حد مشخص میشه خروجی و مصرف کننده گرفت .فکر میکنم تو این محافظ حداکثر خروجی استاندارد لحاظ شده است .