PDA

مشاهده نسخه کامل : رفع مشکل استفاده بیش از حد برنامه DWM.exe از graphic Card

THEAlpha27
28-07-21, 09:29
سلام خدمت دوستان
من به تازگی یک کیس خریدم دارای کارت گرافیک asus ph gtx 1650 oc O4gb
یک ماه پیش وقتی کیس رو روشن میکردم دمای کارت گرافیک از 32 درجه شروع میشد بعد دو ساعت میرسید به 36 یا 37 درجه
اما مشکل این نیست جدیدا تو این یک هفته متوجه شدم کارت گرافیک حتی در حالتی که بازی نمیکنم بیش از حد داره داغ میشه
برنامه تسک منجیر رو باز کردم دیدم DWM.exe داره از 70% کارت گرافیک استفاده میکنه!!؟
توی گوگل و یوتیوب خیلی گشتم اما مطعصفمانه راه حلی پیدا نکردم
در بعضی مواقع از 0.5% استفاده میکنه اما چون کارت گرافیک Oc هست میبینم دما وقتی که حتی بازی نمیکنم میرسه به 45! جالب اینجاست وقتی من بازی میکنم دما بزور میرسه 45
البته اینم بگم که Vertical sync فعاله و Maximum frame هم 60 هست
اگه کسی میدونه چطوری چون استفاده DWM.exe رو بگیرم لطفا بیان کنه

SajjadKhati
28-07-21, 10:52
سلام
راهکارهایی که در لینک زیر گفت را انجام بدید ، ببینید جواب میگیرید؟ :

How to Fix Desktop Window Manager High GPU Issue (Only the registered members can see the link)

نهایتا ویندوز 10 x64 آخرین نسخه را به همراه آخرین نسخه ی درایور رسمی و مخصوصا آخرین نسخه ی درایور کارت گرافیک تون را نصب کنید .

AMD>INTEL
28-07-21, 12:09
سلام خدمت دوستان
من به تازگی یک کیس خریدم دارای کارت گرافیک asus ph gtx 1650 oc O4gb
یک ماه پیش وقتی کیس رو روشن میکردم دمای کارت گرافیک از 32 درجه شروع میشد بعد دو ساعت میرسید به 36 یا 37 درجه
اما مشکل این نیست جدیدا تو این یک هفته متوجه شدم کارت گرافیک حتی در حالتی که بازی نمیکنم بیش از حد داره داغ میشه
برنامه تسک منجیر رو باز کردم دیدم DWM.exe داره از 70% کارت گرافیک استفاده میکنه!!؟
توی گوگل و یوتیوب خیلی گشتم اما مطعصفمانه راه حلی پیدا نکردم
در بعضی مواقع از 0.5% استفاده میکنه اما چون کارت گرافیک Oc هست میبینم دما وقتی که حتی بازی نمیکنم میرسه به 45! جالب اینجاست وقتی من بازی میکنم دما بزور میرسه 45
البته اینم بگم که Vertical sync فعاله و Maximum frame هم 60 هست
اگه کسی میدونه چطوری چون استفاده DWM.exe رو بگیرم لطفا بیان کنه

سلام حتما درایور فعلی را با ddu حذف کنید
سپس آخرین درایور را نصب کنید .
ببنید تغییری میکنه یا نه ؟