PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید گوشی

iranpg
27-07-21, 19:22
سلام
بدون مقدمه !

گوشی تا 2500 حالا یکم کم یا زیاد فرقی نداره به نظر شما چی خوبه .
دیگه به بزرگی خودتون ببخشید می دونم این قیمتی که گفتم یک شوخی است

AMD>INTEL
28-07-21, 08:23
سلام
بدون مقدمه !

گوشی تا 2500 حالا یکم کم یا زیاد فرقی نداره به نظر شما چی خوبه .
دیگه به بزرگی خودتون ببخشید می دونم این قیمتی که گفتم یک شوخی است

سلام

نظر من
Xiaomi Redmi 9A M2006C3LG Dual SIM 32GB

iranpg
29-07-21, 18:52
سلام

نظر من
Xiaomi Redmi 9A M2006C3LG Dual SIM 32GB

در تست یک مقدار پشتش داغ می کرد

- - - Updated - - -

دوستان این گزینه ها چطور است ؟

نوکیا جی 10

ایکس 10 جی پلاس

tpar
29-07-21, 19:46
نوکیا ۳.۴

AMD>INTEL
29-07-21, 21:30

- - - Updated - - -

نوکیا جی 10

ایکس 10 جی پلاس

کجا این رو نوشته ؟ با توجه به سایت های معتبر خارجی گوشی مناسبیه با توجه به محدوده بودجه ای که قرار دارد و بهتر از این بعید میدونم پیدا کنید .

tpar
29-07-21, 21:52

- - - Updated - - -

نوکیا جی 10

ایکس 10 جی پلاس

نوکیا G10 به نظر خوب میاد. باتری خوبی هم داره

iranpg
30-07-21, 00:25
کجا این رو نوشته ؟ با توجه به سایت های معتبر خارجی گوشی مناسبیه با توجه به محدوده بودجه ای که قرار دارد و بهتر از این بعید میدونم پیدا کنید .سلام مجدد خیر جای ننوشته بود امروز رفته بودیم بازار مو بابل این گوشی پیشنهادی شما را هم تست کردیم البته من نه فرد تست کننده گفت در مغازه که تست می کردم یک لحظه فکر کردم زیادی گرم می کنه

tpar
30-07-21, 01:28
سلام مجدد خیر جای ننوشته بود امروز رفته بودیم بازار مو بابل این گوشی پیشنهادی شما را هم تست کردیم البته من نه فرد تست کننده گفت در مغازه که تست می کردم یک لحظه فکر کردم زیادی گرم می کنه
اگر بتونی Galaxy A22 5G

که قیمت نقدش حدود ۴ و ۸۰۰ هستش
را با نصف نقد یعنی ۲.۵ که گفتی بودجه داری و نصف اقساط بخری خوبه. گوشی کارکنی هستش. سامسونگه و راحت چندین سال برات کار میده. و نسل پنجم همه پشتیبانی میکنه که میگن در تهران تا پایان سال پوشش نسل پنج گسترده‌تر میشه

AMD>INTEL
30-07-21, 08:01
سلام مجدد خیر جای ننوشته بود امروز رفته بودیم بازار مو بابل این گوشی پیشنهادی شما را هم تست کردیم البته من نه فرد تست کننده گفت در مغازه که تست می کردم یک لحظه فکر کردم زیادی گرم می کنه

اصلا منطقی نیست حرفش :1. (23):

Mehrdad.A 88
31-07-21, 08:57
دوستان توجه کنن نوکیا pure اندروید داره، اصلا چیز خوبی نیست

iranpg
31-07-21, 10:00
اصلا منطقی نیست حرفش :1. (23):

سلام مجدد

چرا ؟ اگر توضیح بدین ممنون می شوم

AMD>INTEL
31-07-21, 11:52
سلام مجدد

چرا ؟ اگر توضیح بدین ممنون می شوم

داغ کردن با چند دقیقه کار کردن اصلا اتفاق نمیوفته . من جای دیگه هم ندیدم چنین چیزی را نوشته باشند .
بعد گوشی 2.5 میلیون ضعف هایی خواهد داشت و طبیعی هست و بر اساس پولی که هزینه میکنید باید از خریدتان انتظار داشته باشید .

Science
31-07-21, 15:25

- - - Updated - - -

نوکیا جی 10

ایکس 10 جی پلاس

با سلام و درود خدمت شما،
طبیعتا انتخاب گوشی به نیازها و انتظاراتی که از گوشی داریم هم مرتبط هست ولی بنده سال گذشته قبل از اینکه Gplus P10 و Gplus X10 توسط شرکت گلدیران معرفی بشود، گوشی Gplus Q10 را تهیه نمودم و با توجه به قیمتی که نسبت به سایر گوشی ها داشت، از انتخابم راضی هستم(این مدل Q10 از نظر دوربین نسبت برخی دیگر از گوشی ها عملکرد مطلوبی ندارد که قبل از خرید از طریق خواندن مطالب وبسایت هایی که نقد و بررسی نموده بودند، مطلع شده بودم).
در حال حاضر گوشی Gplus P10 با قیمتی حدود 1 میلیون و 900 هزارتومان و گوشی Gplus X10 با قیمت حدود 2 میلیون و 500 هزارتومان در فروشگاه های اینترنتی یافت می شود.

نمونه نقد و بررسی گوشی Gplus X10

GPlus X10 Review| بررسی گوشی جی پلاس ایکس 10
GPlus X10 Review | بررسی گوشی جی پلاس ایکس 10 (Only the registered members can see the link)

جی‌پلاس X10؛ گوشی اقتصادی با ظاهری جذاب | دیجی‌کالا مگ
جی‌پلاس X10؛ گوشی اقتصادی با ظاهری جذاب | دیجی‌کالا مگ (Only the registered members can see the link)

موبونیوز | بررسی گوشی جی‌پلاس X10 | نقد و بررسی
موبونیوز | بررسی گوشی جی‌پلاس X10 | نقد و بررسی (Only the registered members can see the link)