PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید لپتاپ تا 15 تومن

AMINREZA
27-07-21, 18:03
سلام دوستان عزیزم :11():

با بودجه حدودا 15 تومن ( 1 تومن کمتر یا بیشتر مهم نیست ) بهترین انتخابهایی که میتونم واسه خرید برای اجرای نرم افزارهای طراحی و گرافیکی مثل اتوکد و فتوشاپ و البته نرم افزارهای مربوط به حسابداری داشته باشم چی هست ؟

سپاس...

AMD>INTEL
27-07-21, 18:28
سلام دوستان عزیزم :11():

با بودجه حدودا 15 تومن ( 1 تومن کمتر یا بیشتر مهم نیست ) بهترین انتخابهایی که میتونم واسه خرید برای اجرای نرم افزارهای طراحی و گرافیکی مثل اتوکد و فتوشاپ و البته نرم افزارهای مربوط به حسابداری داشته باشم چی هست ؟

سپاس...

سلام
این دستگاه ارزش خرید داره
dw3046ne HP
البته رم باید به 8 گیگ ارتقا پیدا کنه

AMINREZA
27-07-21, 23:37
سلام
این دستگاه ارزش خرید داره
dw3046ne HP
البته رم باید به 8 گیگ ارتقا پیدا کنه

ممنونم از راهنماییتون
میشه راهنمایی بفرمایید رم 8 گیگ چه مدلی باید برای این لپتاپ تهیه کنم ؟

AMD>INTEL
28-07-21, 08:13
ممنونم از راهنماییتون
میشه راهنمایی بفرمایید رم 8 گیگ چه مدلی باید برای این لپتاپ تهیه کنم ؟

همون موقع خرید از فروشنده بخواهید رم را تبدیل به 8 گیگ کند .

AMINREZA
28-07-21, 09:10
همون موقع خرید از فروشنده بخواهید رم را تبدیل به 8 گیگ کند .

ممنون

از لحاظ برند و سرعت فرقی ندارن رم ها ؟

AMD>INTEL
28-07-21, 12:08
ممنون

از لحاظ برند و سرعت فرقی ندارن رم ها ؟

نه زیاد چون فروشنده از طریق نماینده این کار رو انجام میده و برای گارانتی مشکلی پیش نمیاد .

AMINREZA
28-07-21, 13:08
نه زیاد چون فروشنده از طریق نماینده این کار رو انجام میده و برای گارانتی مشکلی پیش نمیاد .

باتوجه به اینکه من میخوام بصورت انلاین و از همون فروشگاه معروف لپتاپ رو تهیه کنم بعدش خودم میتونم رم رو عوض کنم ؟ مشکلی واسه گارانتی پیش نمیاد ؟

AMD>INTEL
28-07-21, 15:41
باتوجه به اینکه من میخوام بصورت انلاین و از همون فروشگاه معروف لپتاپ رو تهیه کنم بعدش خودم میتونم رم رو عوض کنم ؟ مشکلی واسه گارانتی پیش نمیاد ؟

ببنید فروشگاهی مثل لیون کامپیوتر موجود داره کافیه با پشتیبانی فروش تماس بگیرید و درخواست افزایش رم بدید . اگر هم نشد دستگاه رسید بر اساس مشخصات رم فعلی راهنمایی میکنم که رم اپگرید کنید یا ببرید گارانتی براتون انجام بدهند .

AMINREZA
28-07-21, 16:33
ببنید فروشگاهی مثل لیون کامپیوتر موجود داره کافیه با پشتیبانی فروش تماس بگیرید و درخواست افزایش رم بدید . اگر هم نشد دستگاه رسید بر اساس مشخصات رم فعلی راهنمایی میکنم که رم اپگرید کنید یا ببرید گارانتی براتون انجام بدهند .

سپاسگزارم :11():

همین مدلی که شما پیشنهاد دادین رو از دیجیکالا تهیه کردم فقط رمش 4 گیگه .

میشه محبت کنید بفرمایید کول پد جنس خوب چی براش بگیرم ؟

AMD>INTEL
28-07-21, 17:26
سپاسگزارم :11():

همین مدلی که شما پیشنهاد دادین رو از دیجیکالا تهیه کردم فقط رمش 4 گیگه .

میشه محبت کنید بفرمایید کول پد جنس خوب چی براش بگیرم ؟

مبارک باشه
کولر مستر گزینه خوبیه . مدل CMC3 R9-MBC-CMC3

AMINREZA
28-07-21, 18:38
مبارک باشه
کولر مستر گزینه خوبیه . مدل CMC3 R9-MBC-CMC3

ممنونم :11():

برچسبهایی که برای محافظت از صفحه نمایش روی صفحه نمایش لپتاپ میزنن رو شما توصیه میفرمایید یا خیر ؟ درواقع اینجوری نیست که بعد از کندن برچسب به صفحه نمایش آسیب بزنه ؟

AMD>INTEL
28-07-21, 21:45
ممنونم :11():

برچسبهایی که برای محافظت از صفحه نمایش روی صفحه نمایش لپتاپ میزنن رو شما توصیه میفرمایید یا خیر ؟ درواقع اینجوری نیست که بعد از کندن برچسب به صفحه نمایش آسیب بزنه ؟

این محافظ ها کاربردی ندارند .

AMINREZA
28-07-21, 23:09
این محافظ ها کاربردی ندارند .

بیشتر از جهت کثیف نشدن و لکه نشدن صفحه نمایش مدنظرم بود .

درکل بعد از کندن این برچسبهای محافظ ایا اثری از چسبشون روی صفحه نمایش باقی نمیمونه ؟

AMD>INTEL
29-07-21, 09:42
بیشتر از جهت کثیف نشدن و لکه نشدن صفحه نمایش مدنظرم بود .

درکل بعد از کندن این برچسبهای محافظ ایا اثری از چسبشون روی صفحه نمایش باقی نمیمونه ؟

من تست نکردم ولی چون چیز استانداردی نیست توصیه نمیکنم و ممکنه اثر بگذاره

AMINREZA
30-07-21, 20:03
سلام مجدد
لپتاپ به دستم رسید . ممنونم از تمام راهنمایی های ارزشمندتون :11():

موقع نصب ویندوز حافظه 256 گیگی SSD رو به دوتا درایو تقسیم کنم ؟ و به درایو C چقدر فضا بدم ؟

ضمنا فرمت باید GPT باشه یا MBR ؟

AMD>INTEL
31-07-21, 09:36
سلام مجدد
لپتاپ به دستم رسید . ممنونم از تمام راهنمایی های ارزشمندتون :11():

موقع نصب ویندوز حافظه 256 گیگی SSD رو به دوتا درایو تقسیم کنم ؟ و به درایو C چقدر فضا بدم ؟

ضمنا فرمت باید GPT باشه یا MBR ؟

سلام بهتره 120 گیگ برای c اختصاص بدید .برای نصب uefi باید gpt باشه .

AMINREZA
31-07-21, 13:05
سلام بهتره 120 گیگ برای c اختصاص بدید .برای نصب uefi باید gpt باشه .

تو مشخصات این لپتاپ نوشته بود 18 ماه گارانتی داره اما دیروز که به دستم رسید دیدم از گارانتیش فقط 13 ماه باقی مونده. ایا طبیعیه این مسئله ؟

AMD>INTEL
31-07-21, 16:08

تو مشخصات این لپتاپ نوشته بود 18 ماه گارانتی داره اما دیروز که به دستم رسید دیدم از گارانتیش فقط 13 ماه باقی مونده. ایا طبیعیه این مسئله ؟

معمولا به دلیل اینگه تو ایران عموما زمان گارانتی از زمان فروش به فروشنده ها محاسبه میشه ولی باز با گارانتی تماس بگیرید و موضوع را در جریان بگذارید .

AMINREZA
01-08-21, 10:54
معمولا به دلیل اینگه تو ایران عموما زمان گارانتی از زمان فروش به فروشنده ها محاسبه میشه ولی باز با گارانتی تماس بگیرید و موضوع را در جریان بگذارید .

با گارانتی صحبت کردم میگه ملاک برای ما تاریخ روی کارته. با دیجیکالا هم صحبت کردم گفتن متاسفانه گارانتی زیر بار نمیره و همون 13 ماه گارانتی محاسبه میشه. البته گفتن میتونین درخواست مرجوعی ثبت کنین پول رو بهتون برگردونیم.

این سایت مقداد آیتی معتبره ایا ؟ همین لپتاپی که شما معرفی کردین ولی با رم 8 گیگش رو گذاشته 16.700 . نمیدونم ایا ارزش داره این یکی که با رم 4 دارم و 16 تومن خریده بودم مرجوعش کنم و این 16.700ـی رو بخرم یا نه .

AMD>INTEL
01-08-21, 17:56
با گارانتی صحبت کردم میگه ملاک برای ما تاریخ روی کارته. با دیجیکالا هم صحبت کردم گفتن متاسفانه گارانتی زیر بار نمیره و همون 13 ماه گارانتی محاسبه میشه. البته گفتن میتونین درخواست مرجوعی ثبت کنین پول رو بهتون برگردونیم.

این سایت مقداد آیتی معتبره ایا ؟ همین لپتاپی که شما معرفی کردین ولی با رم 8 گیگش رو گذاشته 16.700 . نمیدونم ایا ارزش داره این یکی که با رم 4 دارم و 16 تومن خریده بودم مرجوعش کنم و این 16.700ـی رو بخرم یا نه .

سلام مقداد معتبره مشکلی نداره قبلش ولی باهاشون تماس بگیرید .

AMINREZA
01-08-21, 19:24
سلام مقداد معتبره مشکلی نداره قبلش ولی باهاشون تماس بگیرید .

ممنون :11():

همین مدلی که شما معرفی کردین رو با رم 4 خریدم 16.000 تومن. حالا بنظرتون ارزش داره اینو مرجوع کنم 16.700 با رم 8 گیگش رو بخرم ؟

مقداد این مدل (Only the registered members can see the link) رو با قیمت 16.700 موجود داره

AMD>INTEL
02-08-21, 12:40
ممنون :11():

همین مدلی که شما معرفی کردین رو با رم 4 خریدم 16.000 تومن. حالا بنظرتون ارزش داره اینو مرجوع کنم 16.700 با رم 8 گیگش رو بخرم ؟

مقداد این مدل (Only the registered members can see the link) رو با قیمت 16.700 موجود داره

فکر بدی نیست میتونید مرجوع کنید و مدل 8 گیگ بگیرید

AMINREZA
02-08-21, 13:01
فکر بدی نیست میتونید مرجوع کنید و مدل 8 گیگ بگیرید

سلام مجدد
واقعا ببخشید من همش سوال میپرسم

ممنونم مشکل حل شد

AMD>INTEL
02-08-21, 17:29
سلام مجدد
واقعا ببخشید من همش سوال میپرسم

ممنونم مشکل حل شد

خواهش میکنم .....

AMINREZA
03-08-21, 13:02
خواهش میکنم .....

سلام مجدد.
بالاخره موفق شدم همون مدل HP 3046ne که فرموده بودین رو با رم 8 بخرم.
فقط یه سوالی؛
رم این لپتاپ رو خود گارانتی عوض کرده ولی ایا جایی از کارتنش نباید برچسبی چیزی بزنه مبنی بر اینکه تعویض رم توسط خودشون انجام شده ؟

AMD>INTEL
03-08-21, 16:15
سلام مجدد.
بالاخره موفق شدم همون مدل HP 3046ne که فرموده بودین رو با رم 8 بخرم.
فقط یه سوالی؛
رم این لپتاپ رو خود گارانتی عوض کرده ولی ایا جایی از کارتنش نباید برچسبی چیزی بزنه مبنی بر اینکه تعویض رم توسط خودشون انجام شده ؟

کانفیگ 8 گیگه بعیده تو ایران این کار انجام شده باشد . توسط سازنده با رم 8 گیگ هم عرضه میشود . البته ممکن هم هست خود شرکت وارد کننده هم این کار را انجام داده باشد .

AMINREZA
04-08-21, 11:03
همه لپتاپ های جدید باتریشون غیرقابل جدا شدنه ؟

و با توجه به اینکه باتری قابل جدا شدن نیست ایا موقع استفاده از لپتاپ شارژر وصل باشه یا موقعی باتری شارژ داره شارژر رو دربیاریم ؟

AMD>INTEL
04-08-21, 13:02

و با توجه به اینکه باتری قابل جدا شدن نیست ایا موقع استفاده از لپتاپ شارژر وصل باشه یا موقعی باتری شارژ داره شارژر رو دربیاریم ؟

بهترین کار این هست بگذارید سیکل کامل پر و خالی شدن باتری انجام بشه . میتونید در موقع کار با نرم افزارهای سنگین شارژ رو متصل نگه دارید .

- - - Updated - - -

بهترین کار این هست بگذارید سیکل کامل پر و خالی شدن باتری انجام بشه . میتونید در موقع کار با نرم افزارهای سنگین شارژ رو متصل نگه دارید .

AMINREZA
05-08-21, 17:02
سلام مجدد وقت بخیر
اخرین نسخه ویندوز 10 رو روی این لپتاپی که خریدم نصب کردم ولی بعد از نصب و برای نصب درایورهای ویندوز هرکار میکنم وای فای رو شناسایی نمیکنه.
راه حلش چیه ؟

AMD>INTEL
05-08-21, 17:09
سلام مجدد وقت بخیر
اخرین نسخه ویندوز 10 رو روی این لپتاپی که خریدم نصب کردم ولی بعد از نصب و برای نصب درایورهای ویندوز هرکار میکنم وای فای رو شناسایی نمیکنه.
راه حلش چیه ؟

سلام
درایورها را از سایت سازنده دریافت کنید . قبل نصب وایرلس حتما شبکه کابلی رو نصب کنید . همچنین چک کنید که وایرلس از بایوس غیر فعال نباشه . همینطور فکر کنم با زدن کلید fn به همراه یکی از کلیدهای فانکشنال بتونید سویچ کنید .

AMINREZA
06-08-21, 10:25
سلام
درایورها را از سایت سازنده دریافت کنید . قبل نصب وایرلس حتما شبکه کابلی رو نصب کنید . همچنین چک کنید که وایرلس از بایوس غیر فعال نباشه . همینطور فکر کنم با زدن کلید fn به همراه یکی از کلیدهای فانکشنال بتونید سویچ کنید .

ممنون مشکل حل شد :11():
حواسم به مسئله درایورها نبود
ضمنا کول پدی هم که پیشنهاد دادین خریدم بسیار عالیه.
از تمامی راهنمایی هاتون ممنونم

AMD>INTEL
06-08-21, 12:33
ممنون مشکل حل شد :11():
حواسم به مسئله درایورها نبود
ضمنا کول پدی هم که پیشنهاد دادین خریدم بسیار عالیه.
از تمامی راهنمایی هاتون ممنونم

سلام

خواهش میکنم تاپیک قفل میشه .