PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در بازی War Thunder

mahone
25-07-21, 21:28
با درود.
بازی من به دلیلی پاک شد. دوباره که از طریق لانچر خود بازی؛ بازی رو نصب کردم و از طریق لاگین وب (چون توی استیم اکانت دارم قبلاً هم همینجوری وارد بازی میشدم بدون استیم میومد) الان روی connecting to the sever فریز میشه.
حتی فایروال رو هم کلا غیر فعال کردم.

XFXForce
25-07-21, 22:56
میشه یکم بیشتر توضیح بدین؟
چرا استیم اصلا؟ خب بازی که از طریق خود Gaijin launcher هم آپدیت میشه هم اجرا.

mahone
25-07-21, 23:34

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

میشه یکم بیشتر توضیح بدین؟<br>چرا استیم اصلا؟ خب بازی که از طریق خود Gaijin launcher هم آپدیت میشه هم اجرا.<br><br>

اولين بار من اين بازيو از dlfox دانلود كردم كه توضيحات زده بود نصب از طريق استيم بكاپ چون نميدونستم كه اصلا اين گيم لانچر اختصاصي داره خلاصه از طريق استيم وارد بازي شديم و تا لول ٢٠ رفتم كه بازي پاك شد ولي دوباره از طريق خو لانچر سايت بازي رو نصب كردم و هنگام ورود به بازي دونا راه داره يكيش از طريق اكانت خود سايت بازي هستش و يكي از طريق login web كه روي اون ميزدم از طريق اكانت استيم بدون مشكل وارد ميشدم تا اينكه 2 روز پيش دوباره سيستمم بهم ريخت و كلا ويندوز عوض كردم بازي پاك شد الان دوباره كه از طريق لانچر نصب كردم هرچي از طريق استيم ميزنم نمياد اخه قبل از اين مورد استيم بدون v p n باز ميشد امروز بدون وي پي باز نشد متاسفانه با وي پي ان هم تست ميكنم هرچي يوزنيم و پسورد استيم رو وارد ميكنم ارور ميده

XFXForce
26-07-21, 00:26
نه وی پی ان نمیخواد
من الان دوباره تست کردم با چن تا اینترنت متفاوت.
از طریق خود لانچر بازی.
شما مگه تو خود Gaijin اکانت ندارید؟ اصلا از استیم نیازی نیست استفاده کنید خب با همون لانچر خود بازی برید.
و اینکه گفتید فریز میشه برای چه زمانی هست؟ لانچر باز میشه و کار میکنه اما وقتی میخواد بره تو خود گیم فریز میشه؟

mahone
26-07-21, 07:14
نه وی پی ان نمیخواد
من الان دوباره تست کردم با چن تا اینترنت متفاوت.
از طریق خود لانچر بازی.
شما مگه تو خود Gaijin اکانت ندارید؟ اصلا از استیم نیازی نیست استفاده کنید خب با همون لانچر خود بازی برید.
و اینکه گفتید فریز میشه برای چه زمانی هست؟ لانچر باز میشه و کار میکنه اما وقتی میخواد بره تو خود گیم فریز میشه؟

مستقیم توی خود سایت Gaijin اکانت ندارم. اولین بار که از طریق استیم وارد بازی شدم براساس آدرس جیمیلم اتومات یک اکانت برای بازی ساخت. الانم وارد سایت Gaijin میشم اکانت بازی رو میشناسه ولی مستقیم از طریق اون اکانت وارد بازی نمیشه.
مدت زمانی که روی connecting to the server میمونه تا 30 ثانیه صبر کردم ولی تغییری نکرد

XFXForce
26-07-21, 08:11
خب اگر میشه از این قسمت یک اسکرین شات بگذارید که ببینم
و اینکه یه اکانت دیگه موقتی بسازید ببینید با اون هم همین مشکل رو داره؟
با وی پی ان هم روی conecting to the server میمونه؟

mahone
26-07-21, 09:04
خب اگر میشه از این قسمت یک اسکرین شات بگذارید که ببینم
و اینکه یه اکانت دیگه موقتی بسازید ببینید با اون هم همین مشکل رو داره؟
با وی پی ان هم روی conecting to the server میمونه؟

بنظرم مشکلش از این بود که لاگین نمیشد به اکانت استیم (بعد از لاگین شدن) بازم همون مشکل بود. منتها با همین جیمیل مستقیم توی بازی اکانت دیگه ساختم که بازی از لول 0 شروع میشد و مجدد سوئیچ اکانت رو زدم مستقیم داخل بازی و وارد اکانت قبلی شدم .