PDA

مشاهده نسخه کامل : بررسی وضعیت خط adsl

Rezaq
06-07-21, 17:38
سلام
بنده از آسیاتک سرعت ۱۶ مگابیت استفاده می کنم.
سرعت دانلودم از ۱مگابایت بیشتر نمیشه
صفحه تنظیمات مودمم به این شکله:( مودم رو در ابتدای سیم ورودی منزل یعنی سرخطی که مخابرات تحویل داده وصل کردم و اطلاعات زیرو نشون داده):
به نظرتون طبیعیه یا میشه اقدامی برای بهبودیش انجام داد؟!
24511

AMD>INTEL
06-07-21, 19:37
سلام
بنده از آسیاتک سرعت ۱۶ مگابیت استفاده می کنم.
سرعت دانلودم از ۱مگابایت بیشتر نمیشه
صفحه تنظیمات مودمم به این شکله:( مودم رو در ابتدای سیم ورودی منزل یعنی سرخطی که مخابرات تحویل داده وصل کردم و اطلاعات زیرو نشون داده):
به نظرتون طبیعیه یا میشه اقدامی برای بهبودیش انجام داد؟!
24511

سلام سرعت چندان بد هم نیست . با توجه به وضعیت اینترنت ایران .ولی حتما با اپراتور تماس بگیرید و کیفیت خط و موارد را باهاشون در میان بگدارید . معمولا سرعت دانلود کمتر از سرعت اعلام شده است در ایران .

DM.JAGUAR
07-07-21, 12:51
سلام. این به دلیل این هست که اس ان ار خط شما خیلی پایینه و خط کیفیت لازم رو نداره. بهشون بگید که سرعت رو روی 10 تنظیم بکنند بعدش ببینید این عدد 6.3 چقدر بیشتر میشه.

Rezaq
10-07-21, 20:25
به خاطر تعرفه ی گرون و کیفیت پایین اسیاتکو جمع اوری کردم و به جاش مخابراتو فعال کردم.
تنظیمات به این شکل شده و سرعت دانلود روی دومگابایت ثابت شده که بهبود خیلی خوبیه.
24520

AMD>INTEL
10-07-21, 20:33
به خاطر تعرفه ی گرون و کیفیت پایین اسیاتکو جمع اوری کردم و به جاش مخابراتو فعال کردم.
تنظیمات به این شکل شده و سرعت دانلود روی دومگابایت ثابت شده که بهبود خیلی خوبیه.
24520

بهتر شده هر چند هم مخابرات هم متاسفانه این کارهای غیر رقابتی زیاد میکنه و چندان منصفانه کار نمیکنه علیه شاتل و آسیا تک

- - - Updated - - -

24520

بهتر شده هر چند هم مخابرات هم متاسفانه این کارهای غیر رقابتی زیاد میکنه و چندان منصفانه کار نمیکنه علیه شاتل و آسیا تک

Rezaq
11-07-21, 00:49
[QUOTE=AMD>INTEL;435553]بهتر شده هر چند هم مخابرات هم متاسفانه این کارهای غیر رقابتی زیاد میکنه و چندان منصفانه کار نمیکنه علیه شاتل و آسیا تک

- - - Updated - - -

تعرفه های اسیاتک دوبرابر مخابراته، اسیاتک حتی قیمت بسته های جشنوارشم گرونتر از مخابراته و اینکه همشون پیش پرداختن.اما مخابرات پس پرداخت داره و اخر هرماه میاد روی قبض که خیلی خوبه.
مثلا مخابرات بسته 6ماهه سرعت 16 حجم 780گیگ بین لملل میده 390 تومن،اما اسیاتک همونو میده 920 تومن!!!

AMD>INTEL
11-07-21, 08:50
[QUOTE=AMD>INTEL;435553]بهتر شده هر چند هم مخابرات هم متاسفانه این کارهای غیر رقابتی زیاد میکنه و چندان منصفانه کار نمیکنه علیه شاتل و آسیا تک

- - - Updated - - -

تعرفه های اسیاتک دوبرابر مخابراته، اسیاتک حتی قیمت بسته های جشنوارشم گرونتر از مخابراته و اینکه همشون پیش پرداختن.اما مخابرات پس پرداخت داره و اخر هرماه میاد روی قبض که خیلی خوبه.
مثلا مخابرات بسته 6ماهه سرعت 16 حجم 780گیگ بین لملل میده 390 تومن،اما اسیاتک همونو میده 920 تومن!!!

هدف خاصی دنبال میکنه خارج کردن رقبا . به طبع خود متولی میتونه قیمت کمتری ارائه بده به دلیل انحصارش
همین تغییر کیفیت خط هم برای من جای سوال است .