PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال برای خرید سیستم صوتی

Speed Racer
14-06-21, 15:41
سلام

در یکی از پست های آقا رضا @0reza666 دیدم اسپیکری داره که بعدا مشخص شد سینمای خانگی در سال های گذشته است. چون ما سینمای خانگی معمولی داریم می خواستم فقط دو تا اسپیکر قوی برای کامپیوتر بگیرم که با معرفی آقا رضا تصمیمم عوض شد.
توی دیوار و حتی شیپور گشتم و یک سیستم با نام "ضبط سی دی" پیدا کردم که شامل دو باند چپ و راست و همچنین یک قسمت وسط هست. این قسمت وسط 3 تا سی دی می خوره ولی نه mp3 می خونه و نه dvd ولی قیمتش چون توافقیه بسیار قیمت مناسبیه. طرف گفته من بهت با این قیمت مفت میدم ولی ببرش تعمیر.
حالا من از استاد امید (@AMD>INTEL) سوال دارم که این ضبط سی دی رو کجا ببرم که هم لنزش رو عوض کنه که سالم بشه و هم قابلیت خوندن هم mp3 و هم dvd پیدا کنه. تعمیر این نوع وسایل رو کجا باید ببریم.
اسم ضبط هم به گفته فروشنده ایوا اصل ژاپن هست. به خاطر اندازش و قیافش دقیقا همونطوریه که من نیاز دارم و با میز کامپیوترم هماهنگی کامل داره مخصوصا قیمت واقعا مفتش. باندهاش کاملا سالمه.

AMD>INTEL
14-06-21, 18:53
سلام

در یکی از پست های آقا رضا 0reza666 دیدم اسپیکری داره که بعدا مشخص شد سینمای خانگی در سال های گذشته است. چون ما سینمای خانگی معمولی داریم می خواستم فقط دو تا اسپیکر قوی برای کامپیوتر بگیرم که با معرفی آقا رضا تصمیمم عوض شد.
توی دیوار و حتی شیپور گشتم و یک سیستم با نام "ضبط سی دی" پیدا کردم که شامل دو باند چپ و راست و همچنین یک قسمت وسط هست. این قسمت وسط 3 تا سی دی می خوره ولی نه mp3 می خونه و نه dvd ولی قیمتش چون توافقیه بسیار قیمت مناسبیه. طرف گفته من بهت با این قیمت مفت میدم ولی ببرش تعمیر.
حالا من از استاد امید (AMD>INTEL) سوال دارم که این ضبط سی دی رو کجا ببرم که هم لنزش رو عوض کنه که سالم بشه و هم قابلیت خوندن هم mp3 و هم dvd پیدا کنه. تعمیر این نوع وسایل رو کجا باید ببریم.
اسم ضبط هم به گفته فروشنده ایوا اصل ژاپن هست. به خاطر اندازش و قیافش دقیقا همونطوریه که من نیاز دارم و با میز کامپیوترم هماهنگی کامل داره مخصوصا قیمت واقعا مفتش. باندهاش کاملا سالمه.

سلام

برای اضافه کرد پخش MP3 بردهایی هست که قابلیت نصب فلش رو به انواع پخش میده .
برد 12 ولت USB MP3 player
البته 5 ولت هم داره. باید ببرید پیش تعمیرکار براتون این برد را داخل دستگاه پخش کار بگذاره .
فکر میکنم تعویض اپتیک مقرون صرفه نباشه .