PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید کول پد

aramrahgozar
08-06-21, 15:36
سلام و عرض ادب
امید خان من برای پایین اوردن دمای هارد اکسترنال با جستجویی که تو ردیت کردم متوجه شدم کول پد های لپ تاپ این کار رو انجام میدن. یکی نوشته بود بدون کول پد دما روی 60 بود با کول پد اومد روی 40. بعض مدلها تو دیجی هستن فن هاشون تا 20 سانت هست ولی دور گردشش 700 یا 900 هست. یک مدلی هم دیدم 16 سانت با دور فن 1200. ممنون میشم یک مدلی بهم معرفی کنید هم لرزش نداشته باشه و هم قدرت فن ش خوب باشه.:11(): هزینه هم ازاد هست.

AMD>INTEL
08-06-21, 15:51
سلام و عرض ادب
امید خان من برای پایین اوردن دمای هارد اکسترنال با جستجویی که تو ردیت کردم متوجه شدم کول پد های لپ تاپ این کار رو انجام میدن. یکی نوشته بود بدون کول پد دما روی 60 بود با کول پد اومد روی 40. بعض مدلها تو دیجی هستن فن هاشون تا 20 سانت هست ولی دور گردشش 700 یا 900 هست. یک مدلی هم دیدم 16 سانت با دور فن 1200. ممنون میشم یک مدلی بهم معرفی کنید هم لرزش نداشته باشه و هم قدرت فن ش خوب باشه.:11(): هزینه هم ازاد هست.
سلام
اون مدل هایی که جنس فلزی دارند برای کار شما مناسب هستند . البته قیمت بالاتری دارند به شخصه من مدلهای کولر مستر رو پیشنهاد میکنم بعید میدونم از نظر قیمت برای
CMC3 R9-MBC-CMC3 کولر مستر

aramrahgozar
12-06-21, 14:16
سلام
اون مدل هایی که جنس فلزی دارند برای کار شما مناسب هستند . البته قیمت بالاتری دارند به شخصه من مدلهای کولر مستر رو پیشنهاد میکنم بعید میدونم از نظر قیمت برای
CMC3 R9-MBC-CMC3 کولر مستر

سلام مجدد
امید خان این کول پد رسید دستم. برای منبع تغذیه میتونم از اداپتور شارژر گوشی که با کابل USB وصل میشه استفاده کنم؟
اداپتور گوشی خروجیش این هست : 9v ~ 1.67a or 5v ~2.0a
مشخصات مصرفی کول پد هم تو دفترچه این نوشته:
power : USB 5V
current consumption: 0.3A
power consumption : 1.5W

AMD>INTEL
12-06-21, 18:04
سلام مجدد
امید خان این کول پد رسید دستم. برای منبع تغذیه میتونم از اداپتور شارژر گوشی که با کابل USB وصل میشه استفاده کنم؟
اداپتور گوشی خروجیش این هست : 9v ~ 1.67a or 5v ~2.0a
مشخصات مصرفی کول پد هم تو دفترچه این نوشته:
power : USB 5V
current consumption: 0.3A
power consumption : 1.5W
سلام
5 ولت 2 آمپر جواب میده

رضا قاسمی
18-06-21, 14:40
درود.
اون اداپتور های موبایل که دو ولتاژ میدن مثلا نه ولت و پنج ولت .چرا وقتی ازشون ولت میگیریم فقط 5 ولت میدن و 9 ولت نمیدن؟کلا سیستمشون چطوریه؟