PDA

مشاهده نسخه کامل : گارانتی برای سی پی یو amd نیاز هست؟

eeeeeeehsan
08-06-21, 11:33
سلام

برای خرید سی پی یو نیاز به گارانتی هست؟

سی پی یو AMD Ryzen 9 5900x بدون گارانتی رو میخوام بگیرم 21.8، با گارانتیش 2 تا 2.5 گرونتره، میشه حدود 23.8 تا 24.5 تومن. اگر خنک کننده خوب ببندم مشکلی پیش نمیاد بدون گارانتیش رو بگیرم؟ گارانتیش 3 ساله ماتریس هست.

AMD>INTEL
08-06-21, 15:05
سلام

برای خرید سی پی یو نیاز به گارانتی هست؟

سی پی یو AMD Ryzen 9 5900x بدون گارانتی رو میخوام بگیرم 21.8، با گارانتیش 2 تا 2.5 گرونتره، میشه حدود 23.8 تا 24.5 تومن. اگر خنک کننده خوب ببندم مشکلی پیش نمیاد بدون گارانتیش رو بگیرم؟ گارانتیش 3 ساله ماتریس هست.

سلام

پردازنده خیلی خیلی کم خرابی دارند . سالها کاربران دارند پردازنده های مختلف رو بدون گارانتی تهیه میکنند و خیلی کم پیش میاد پردازنده خراب بشه مگر اینکه مادربرد یا پاور خراب باشند .متاسفانه شرکت وارد کننده پردازنده های amd چون تقریبا به صورت انحصاری وارد میکنه قیمت ها رو خیلی بالا برده است و عملا این کار باعث شده خیلی از علاقمندان amd نتوانند پردازنده مورد علاقشون رو تهیه کنند . مورد دیگر هم باندل کردن پردازنده با مادربرد هست اون هم به نظرم خیلی کار قشنگی نیست .

اگر قصد خرید دارید همونجا به فروشنده بگید براتون تست کنند و تحویل بدهند به شما

eeeeeeehsan
08-06-21, 15:24
سلام

پردازنده خیلی خیلی کم خرابی دارند . سالها کاربران دارند پردازنده های مختلف رو بدون گارانتی تهیه میکنند و خیلی کم پیش میاد پردازنده خراب بشه مگر اینکه مادربرد یا پاور خراب باشند .متاسفانه شرکت وارد کننده پردازنده های amd چون تقریبا به صورت انحصاری وارد میکنه قیمت ها رو خیلی بالا برده است و عملا این کار باعث شده خیلی از علاقمندان amd نتوانند پردازنده مورد علاقشون رو تهیه کنند . مورد دیگر هم باندل کردن پردازنده با مادربرد هست اون هم به نظرم خیلی کار قشنگی نیست .

اگر قصد خرید دارید همونجا به فروشنده بگید براتون تست کنند و تحویل بدهند به شما
بله متاسفانه قیمت ها بالا هست و اینکه باندل می کنن سنگ بزرگی جلوی پای کاربر هست.

من به خاطر شهرستان بودنم مجبورم به صورت اینترنتی خریداری کنم. توصیه می کنین موقع خرید از فروشنده بخوام پلمپ جعبه رو باز کنه و برام تست کنه؟

AMD>INTEL
08-06-21, 15:44
بله متاسفانه قیمت ها بالا هست و اینکه باندل می کنن سنگ بزرگی جلوی پای کاربر هست.

من به خاطر شهرستان بودنم مجبورم به صورت اینترنتی خریداری کنم. توصیه می کنین موقع خرید از فروشنده بخوام پلمپ جعبه رو باز کنه و برام تست کنه؟

اگر کسی در تهران دارید بگید حضوری چک کنند یا مهلت تست بگیرید .

XFXForce
08-06-21, 17:31
چون دارید AMD میخرید و باکس و پلمپ هست متاسفانه مهلت تست نداره (مثل باکس اینتل) و فقط تری ها مهلت تست 24 ساعته دارند.
پلمپ هم باز بشه فروشنده هیچ مسئولیتی قبول نمیکنه بعدش. (چون اون هم دستش به جایی بند نیست)
بهترین راه حل تست حضوری هست (البته فروشنده ها فقط وقتی کل سیستم رو ازشون خرید کنید و خودشون هم اسمبل کنن قبول مسئولیت میکنن برای پردازنده باکس)
اما احتمال خرابیش تقریبا صفره.
فقط هنگام نصب به پین ها حواستون باشه