PDA

مشاهده نسخه کامل : Wcg 2007آغاز شد

Trance
18-09-07, 13:54
فاوانيوز: دور جديد المپيك جهاني بازي‌هاي رايانه‌اي در ايران از 22 شهريور ماه در باشگاه وزارت كار آغاز شده و به مدت 10 روز تا سوم مهر ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش فاوانيوز، شركت‌كنندگان در اين دوره از مسابقات در بازي‌هاي فيفا 2007، StarCraft و Warcraft3 با يكديگر به رقابت خواهند پرداخت.
هر ساله شركت‌كنندگان ايراني اين مسابقات پس از موفقيت در بازي‌ها به مرحله بعدي مسابقات براي رقابت با ساير كشورها اعزام مي‌شدند اما باتوجه به برگزاري مسابقات فينال بزرگ در كشور آمريكا، ،‌مسابقات امسال ايران اعزام به خارج نخواهد داشت و تنها در سطح ملي برگزار خواهد شد.
براساس اين گزارش، مرجع رسمي تاييد بازي‌هاي مسابقات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي است و كميته برگزاري مسابقات المپيك بازي‌هاي رايانه‌اي نيز زير نظر اين وزارتخانه است.
المپيك جهاني بازي‌هاي رايانه‌اي كه همه ساله با حمايت سامسونگ الكترونيك در سراسر دنيا برگزار مي‌شود، در سال جاري از 70 كشور دنيا شركت‌كننده خواهد داشت.
سامسونگ الكترونيك از سال 2000 اسپانسر بازي‌هاي رايانه‌اي بوده و قصد دارد با حمايت از اين ورزش الكترونيكي روحيه دوستي و ورزشكاري ميان جوانان جهان را تقويت و موانع بازدارنده دوستي ملل را از ميان برداشته و افراد را از مناطق مختلف جهان گردهم آورد.
سامسونگ با اعتقاد بر اينكه هم اكنون نيازي شديدي براي پرورش سالم و جهت دادن درست به دنياي بازي‌هاي رايانه‌اي وجود دارد، المپيك بازي‌هاي رايانه‌اي را با هدف افزايش نتايج سودمند و به حداقل رساندن نتايج مضر بازي‌ها از طريق فرهنگ‌سازي صحيح و سالم بازي‌ها برگزار مي‌كند.

Quick
18-09-07, 13:59
آقا آدرسشو داری مام بیایم؟

Trance
18-09-07, 14:03
اگه شرکت کنی حتما اولی می شی.مگه چه چیزی از بقیه کم داری.

Quick
18-09-07, 14:05
اگه شرکت کنی حتما اولی می شی.مگه چه چیزی از بقیه کم داری.

آدرس داری ترنس جان تو متن آدرس ندیدم؟

Trance
18-09-07, 14:14
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Trance
18-09-07, 14:15
دقیقا ادرس رو ندارم؟ولی شاید برات پیدا کنم.
( باشگاه وزارت کار) این ادرس کجاست؟؟؟؟

Quick
18-09-07, 18:26
نمیدونم کجاست!!

hOjjAt_PcNeTwOrK
18-09-07, 18:46
من که هیچکدومو متاسفانه بازی نکردم وگرنه شرکت میکردم
اصلا سیستمم به این بازیا نمیشه

Trance
18-09-07, 18:58
هنوز ادرس دقیق براش پیدا نکردم؟شرمنده اگه پیدا کردم در اسرع وقت می زارم.چون من تهران نیستم اطلاع دقیق ندارم ؟ quick :give_rose: