PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در خصوص کارت شبکه بی سیم کامفست مدل CF-WU815N

saja123
23-04-21, 14:03
سوالی داشتم از خدمدت دوستان.
من کارت شبکه وایرلس بالا رو خریدم برای اینکه روی PC بصورت LAN اینترنت دارم میخوام از طریق این کارت شبکه اینترنت LAN روی PC رو برای دستگاه های دیگه تو خونه مثل موبایل یا لب تاب از طریق ویندوز 10 و قابلیت MobileHotspot ویندوز بین این دشتگاه ها Share کنم اما هرکاری کردم نتونستم انجامش بدم .
آیا مشکل از تنظیماتی هست که باید انجام بدم در ویندوز 10 یا اصلا این کارت شبکه فقط قابلیت دریافت امواج رو داره و از اون نمیشه بعنوان اکسس پوینت و MobileHotspot استفاده کرد؟
تصاویر که تو اینترنت هست قابلیت Hotspot رو براس عنوان کرده اما من موندم چیکار کنم دیگه.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

QR7X
23-04-21, 14:40
سوالی داشتم از خدمدت دوستان.
من کارت شبکه وایرلس بالا رو خریدم برای اینکه روی PC بصورت LAN اینترنت دارم میخوام از طریق این کارت شبکه اینترنت LAN روی PC رو برای دستگاه های دیگه تو خونه مثل موبایل یا لب تاب از طریق ویندوز 10 و قابلیت MobileHotspot ویندوز بین این دشتگاه ها Share کنم اما هرکاری کردم نتونستم انجامش بدم .
آیا مشکل از تنظیماتی هست که باید انجام بدم در ویندوز 10 یا اصلا این کارت شبکه فقط قابلیت دریافت امواج رو داره و از اون نمیشه بعنوان اکسس پوینت و MobileHotspot استفاده کرد؟
تصاویر که تو اینترنت هست قابلیت Hotspot رو براس عنوان کرده اما من موندم چیکار کنم دیگه.
ممنون میشم راهنمایی کنید.
سلام
قابلیت هاتسپات رو داره. وقتی وصلش کردید درایورش نصب شد ؟ و اینکه کانکشنی ایجاد شد(؟) تو قسمت:
Control Panel\Network and Internet\Network Connections

saja123
23-04-21, 15:15
درایورش خودکار نصب شد اما تو قسمت Network Connections شکل زیر هست

24366

AMD>INTEL
23-04-21, 15:36
سلام

از خرید دانگل های وایرلس که سازنده شناخته شده ندارند به 2 دلیل خوداری کنید . این مطلب را برای همه کاربران مینویسم

1-کیفیت ساخت افتضاح در برد
2-عدم پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری

QR7X
23-04-21, 15:43
درایورش خودکار نصب شد اما تو قسمت Network Connections شکل زیر هست

24366
از سیستم جداش کنید بعد از طریق سی دی همراهش درایورشو نصب کن بعد دوباره وصل کن ببین کانکشنش میاد یا نه

saja123
23-04-21, 15:44
پیشنهادتون اینه که مرجوعش کنم؟

saja123
23-04-21, 15:46
از سیستم جداش کنید بعد از طریق سی دی همراهش درایورشو نصب کن بعد دوباره وصل کن ببین کانکشنش میاد یا نه

دانگل رو از سیستم جدا میکنم دوباره نصب میکنم هیچ عکس العملی انجام نمیده و اینکه سی دی نداره داخل خودش درایور نصب داشت وقتی اولین باز وصلش کردم به pc شروع کرد به نصب کردن.

QR7X
23-04-21, 16:01
دانگل رو از سیستم جدا میکنم دوباره نصب میکنم هیچ عکس العملی انجام نمیده و اینکه سی دی نداره داخل خودش درایور نصب داشت وقتی اولین باز وصلش کردم به pc شروع کرد به نصب کردن.
روی MyPc کلیک راست کن
Manage > Device Manager > Network Adaptors
تب نتورک اداپتورزو باز کن ببین درایورش هست یا نه. اگه بود یه ریستارتم بکن پیسی رو

ویرایش:
دوست عزیز البته اگه دانگل دیگه ای ندارید و مادربردتون هم کارت شبکه وایرلس نداره اون کانکشن وایفایی که الان موجوده مربوط به همین دانگلی که الان دارید هست.

saja123
23-04-21, 17:07
روی MyPc کلیک راست کن
Manage > Device Manager > Network Adaptors
تب نتورک اداپتورزو باز کن ببین درایورش هست یا نه. اگه بود یه ریستارتم بکن پیسی رو

من برای تست بردمش رو لب تاب نصب کردم و برای اینکه با وای فای لب تاب قاطی نشه اول وای فای لب تابل رو غیر فعال کردم بعد این کارت رو نصب کردم اما بازم همونطوری بود و اونجا هم hotspot کار نمیکرد... بعد کلی کلنجار رفتم تو توضیحات کارت شبکه وایرلیس تاریخ درایورش رو چک کردم دیدم تاریخ درایور نصب شده سال 97 هست گفتم یه سرچ بزنم تو اینترنت شاید درایور جدید داشت نصب کنم حل شد، یه سرچی زدم از Driver pack درایور ویندوز 10 رو گرفتم و بصورت دستی از دیوایس منجر نصب کردم دیدم مشکل حل شد تو لب تاب.
حالا اومدم تو pc هم درایور جدید رو نصب کنم نمیدونم چی تنظیماتی بهم خورده که :
اولش در حالی که اینترنت LAN دارم تو قسمت نمایش کانش نشون میده اینترنت ندارم

24367

و وقتی Tourubleshoot انتخاب میکنم جهت رفع مشکل با ارور شکل زیر مواجهه میشم .

24368

و تا نشون نده که دسترسی به اینترنت دارم گزینه Hotspot فعال نمیشه.

24369
گذشته از این موارد وقتی میخوام برای نصب منوال درایور جدید کارت شبکه وایرلس وارد دیوایس مننجر بشم با ارور زیر مواجهه میشسم .

24370

کلا گیج شدیم.

QR7X
23-04-21, 17:26
من برای تست بردمش رو لب تاب نصب کردم و برای اینکه با وای فای لب تاب قاطی نشه اول وای فای لب تابل رو غیر فعال کردم بعد این کارت رو نصب کردم اما بازم همونطوری بود و اونجا هم hotspot کار نمیکرد... بعد کلی کلنجار رفتم تو توضیحات کارت شبکه وایرلیس تاریخ درایورش رو چک کردم دیدم تاریخ درایور نصب شده سال 97 هست گفتم یه سرچ بزنم تو اینترنت شاید درایور جدید داشت نصب کنم حل شد، یه سرچی زدم از Driver pack درایور ویندوز 10 رو گرفتم و بصورت دستی از دیوایس منجر نصب کردم دیدم مشکل حل شد تو لب تاب.
حالا اومدم تو pc هم درایور جدید رو نصب کنم نمیدونم چی تنظیماتی بهم خورده که :
اولش در حالی که اینترنت LAN دارم تو قسمت نمایش کانش نشون میده اینترنت ندارم

24367

و وقتی Tourubleshoot انتخاب میکنم جهت رفع مشکل با ارور شکل زیر مواجهه میشم .

24368

و تا نشون نده که دسترسی به اینترنت دارم گزینه Hotspot فعال نمیشه.

24369
گذشته از این موارد وقتی میخوام برای نصب منوال درایور جدید کارت شبکه وایرلس وارد دیوایس مننجر بشم با ارور زیر مواجهه میشسم .

24370

کلا گیج شدیم.

پیسیتون وایفای دیگه ای هم داره ؟
برای ارور اول این ویدیو رو چک کنید : Only the registered members can see the link
ارور دوم هم به خاطر ویندوز دیفندر اسمارت اسکرینه : How to fix 'This app has been blocked for your protection' prompt on Windows 10 PC | Windows Central (Only the registered members can see the link)

saja123
23-04-21, 18:01
پیسیتون وایفای دیگه ای هم داره ؟
برای ارور اول این ویدیو رو چک کنید : Only the registered members can see the link
ارور دوم هم به خاطر ویندوز دیفندر اسمارت اسکرینه : How to fix 'This app has been blocked for your protection' prompt on Windows 10 PC | Windows Central (Only the registered members can see the link)

1-پی سی فقط همین وای فای که جدید گرفتم داره.
2-انجام دادم مشکل باقی هنوز.
3- انجام دادم مشکل باقی هست هنوز.

QR7X
23-04-21, 18:29
1-پی سی فقط همین وای فای که جدید گرفتم داره.
2-انجام دادم مشکل باقی هنوز.
3- انجام دادم مشکل باقی هست هنوز.
خب پس کانکشن وایفایتون درست ایجاد شده. الان بررسی کنید ببینید نت اصلیتون چرا قطعه فک نمیکنم ارتباطی داشته باشه این قطعی با دانگلی که وصل کردید.
ارور رو تو اینترنت سرچ کنید راه های مختلف ارایه شده رو تست کنید. مورد سوم هم به خاطر محدودیت های دسترسی هست که ویندوز ایجاد میکنه که البته به خاطر امنیته و اینجوری باشه مشکلی پیش نمیاد.
الان شما اینترنتتونو وصل کردید میتونید هاتسپات کنید. اگه با دکمه هاتسپات خود ویندوز هم نشد دستی میتونید انجام بدیدش.