PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل تصویر نداشتن مانیتور

MOSTAPHA_VIP
19-04-21, 16:28
سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز.

از اونجایی که مانیتور من (Samsung LCD Monitor P22500) پورت HDMI رو ساپورت نمیکنه مجبورم شدم یه تبدیل DVI-D بگیرم ولی از اونجایی که نمیدونستم همین DVI-D هم بازم دو تا زیرمجموعه (DVI-D Dual Link و DVI-D Single Link) داره در نتیجه رو مانیتور تصویری ندارم. در حال حاظر کابل تبدیل HDMI به DVI-D Single Link تو هیچ فروشگاه اینترنتی پیدا نیست در نتیجه مجبورم این مبدل رو بگیرم.
24353
از طرف دیگه پشت مانیتورم طوری هست که با اتصال این مبدل دیگه نمیشه کابل HDMI بهش وصل کرد 24354 که مجبورم این تبدیل 90 درجه رو هم بگیرم 24355

میخوام بدونم با خرید این دو مورد + 24356 دیگه مشکلی بوجود نمیاد و تصویر دارم؟

AMD>INTEL
19-04-21, 16:51
سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز.

از اونجایی که مانیتور من (Samsung LCD Monitor P22500) پورت HDMI رو ساپورت نمیکنه مجبورم شدم یه تبدیل DVI-D بگیرم ولی از اونجایی که نمیدونستم همین DVI-D هم بازم دو تا زیرمجموعه (DVI-D Dual Link و DVI-D Single Link) داره در نتیجه رو مانیتور تصویری ندارم. در حال حاظر کابل تبدیل HDMI به DVI-D Single Link تو هیچ فروشگاه اینترنتی پیدا نیست در نتیجه مجبورم این مبدل رو بگیرم.
24353
از طرف دیگه پشت مانیتورم طوری هست که با اتصال این مبدل دیگه نمیشه کابل HDMI بهش وصل کرد 24354 که مجبورم این تبدیل 90 درجه رو هم بگیرم 24355

میخوام بدونم با خرید این دو مورد + 24356 دیگه مشکلی بوجود نمیاد و تصویر دارم؟

تبدیل اکتیو نباشه شما تصویر نمیگیرید . این تبدیل ها کمکی به شما نمیکنه .

Only the registered members can see the link

MOSTAPHA_VIP
20-04-21, 13:51
تبدیل اکتیو نباشه شما تصویر نمیگیرید . این تبدیل ها کمکی به شما نمیکنه .

ممنون از شما - لطف میکنید میگید این مبدل اکتیو هست یا نه؟ چون میتونم حضوری برم بگیرم.

AMD>INTEL
20-04-21, 20:03
ممنون از شما - لطف میکنید میگید این مبدل اکتیو هست یا نه؟ چون میتونم حضوری برم بگیرم.

احتمالا جواب میده ولی باز از فروشنده سوال کنید .

MOSTAPHA_VIP
21-04-21, 22:38
احتمالا جواب میده ولی باز از فروشنده سوال کنید .

سلام، ممنون از راهنمایی هاتون، گرفتم و بخوبی کار کرد.

AMD>INTEL
22-04-21, 09:07
سلام، ممنون از راهنمایی هاتون، گرفتم و بخوبی کار کرد.

سلام خواهش میکنم .تاپیک قفل میشود .