PDA

مشاهده نسخه کامل : نیاز به کمک برای حل مشکل صفحه آبی

Tobakosellers
06-04-21, 17:02
با سلام خدمت اساتید بزرگوار
بنده یک مشکلی با سیستم خودم دارم که میتونم بگم تقریبا تمام تعمیرگاه های شهرمون بردم و هیچ کدوم سر در نیاوردن
اونم اینه که راندمانش به شدت پایینه و اصلا درست کار نمیکنه و بی دلیل بلو اسکرین میاد و تقریبا همه کد های ارور رو میده حتی قطعاتم تک تک عوض کردم هارد رم پاور و... ولی مشکل حل نمیشه دوستان تعمیر کار هم فقط ویندوز عوض میکنن که حداقل چند روز صفحه آبی نمیاد ولی دوباره زیاد میشه و اینقدر زیاد میشه که به محض روشن شدن کامپیوتر میادش یا مثلا میگن خمیر سی پی یو خشکه و این ایرادات الکی
واقعا خستم کرده و نمیدونم چیکارش کنم و اینکه الان نیاز دارم بهش ممنن میشم راهنماییم کنین

AMD>INTEL
06-04-21, 18:56
با سلام خدمت اساتید بزرگوار
بنده یک مشکلی با سیستم خودم دارم که میتونم بگم تقریبا تمام تعمیرگاه های شهرمون بردم و هیچ کدوم سر در نیاوردن
اونم اینه که راندمانش به شدت پایینه و اصلا درست کار نمیکنه و بی دلیل بلو اسکرین میاد و تقریبا همه کد های ارور رو میده حتی قطعاتم تک تک عوض کردم هارد رم پاور و... ولی مشکل حل نمیشه دوستان تعمیر کار هم فقط ویندوز عوض میکنن که حداقل چند روز صفحه آبی نمیاد ولی دوباره زیاد میشه و اینقدر زیاد میشه که به محض روشن شدن کامپیوتر میادش یا مثلا میگن خمیر سی پی یو خشکه و این ایرادات الکی
واقعا خستم کرده و نمیدونم چیکارش کنم و اینکه الان نیاز دارم بهش ممنن میشم راهنماییم کنین

سلام

مشخصات سیستم
را به طور دقیق لیست کنید . شات اسکرین از وضعیت درجه حرارت با HWMONITOR و تست سلامت هارددیسک و بنچمارک هارد دیسک با برنامه HDTUNE بگذارید .
برنامه bluescreenviewer را دانلود کنید و از گزارشات این برنامه اسکرین شات بگذارید .

Tobakosellers
06-04-21, 19:42
24333243342433524336

- - - Updated - - -

البته ویندوزو تازه عوض کردم هنوز همه ارورارو نداده و اینکه با اس اس دی هم همین وضعیت هست

AMD>INTEL
07-04-21, 10:33
24333243342433524336

- - - Updated - - -

البته ویندوزو تازه عوض کردم هنوز همه ارورارو نداده و اینکه با اس اس دی هم همین وضعیت هست

وضعیت سلامت health در برنامه Hd-tune
هارد که مشخصه نوسان داره و وضعیت خوبی نیست .
بلو اسکرین هم باید صبر کنید که ارور بده بعد گزارش رو بفرستید ولی این خطاها همش بر میگرده به هارد

Tobakosellers
07-04-21, 12:47
آخه با اس آس دی هم همین وضعیت هست

AMD>INTEL
07-04-21, 16:37
آخه با اس آس دی هم همین وضعیت هست

شات اسکرین بگذارید از وضعیت سلامت هارد و باید ببنید اصلا ssd که دارید سالم هست یا نه .
در لیستی که از برنامه بلو اسکرین ویور هم یکسری خطا از حافظه هم میبینم .
اون هم اگر دو ماجول رم دارید . رم ها را با فلش بوت passmark memtest به صورت تک به تک تست کنید .

Tobakosellers
09-04-21, 10:42
سلام وقتتون بخیر وضعیت هاردا رو کاملا سالم نشون داد حتی تک تک سکتور هارو هم بررسی کرد ولی ایرادی نداشتند فقط در زمینه رم چند تا ارور پیدا کرد که ننوشت برای چیه

AMD>INTEL
09-04-21, 13:10
سلام وقتتون بخیر وضعیت هاردا رو کاملا سالم نشون داد حتی تک تک سکتور هارو هم بررسی کرد ولی ایرادی نداشتند فقط در زمینه رم چند تا ارور پیدا کرد که ننوشت برای چیه
سلام
رم اگر ارور داری یعنی رمت خرابه
اون ها هم شات اسکرین بگذارید سلامت هارد دیسک