PDA

مشاهده نسخه کامل : انتخاب فلش مموری

arfi.ir
03-04-21, 22:29
سلام به همه دوستان گرامی، سال نو مبارک.
بنده تصمیم به خرید چند عدد فلش مموری با ظرفیت 64 گیگابایت گرفتم، ( برای بوت کردن ویندوز و نرم افزار میخوام استفاده کنم )
قبلا برنده سیلیکون پاور مدل T06 را خریداری کردم و تقریبا راضی هستم اما دو تا مشکل دارد، یکی این که در های فلش مموری ترک ریز داره و شل هست و دومی هم سرعت رایت و ریدش نوسان دارد. البته با نرم افزار Get Flash Information تست گرفتم که مشخصات تست را پایین صفحه قرار میدم، بنده با گارانتی اصلی خریدم، نمیدونم چرا داخل قسمت چیپ چیزی ننوشته ؟ اصلی نیست ؟ و یا کیفیت تولید این مدل فلش سیلیکون پاور کم هست.
ممنون میشم اگر یک مدل فلش مموری 64 گیگابایت معرفی بفرمایید، یو اس بی 3 و یو اس بی 2، ترجیح ام روی یو اس بی 2 هست، چون به نظرم با پورت سیستم های قدیمی موقع نصب ویندوز سازگارتر هست. و هر سیستمی هم یو اس بی 3 ندارد.
ممنون میشم استاد امید هم مثل همیشه لطفا نظرشون را اعلام کنند.
با تشکر.
Volume: H:
Controller: Silicon Motion
Possible Memory Chip(s): Not available
VID: 090C
PID: 1000
Manufacturer: USB
Product: Flash Disk
Query Vendor ID: USB
Query Product ID: Flash Disk
Query Product Revision: 1100
Physical Disk Capacity: 64424509440 Bytes
Windows Disk Capacity: 64423456768 Bytes
Internal Tags: QVAF-LAEL
File System: NTFS
Relative Offset: 1024 KB
USB Version: 2.00
Declared Power: 500 mA
ContMeas ID: 2802-04-00
Microsoft Windows 10 x64 Build 17763
------------------------------------
Program Version: 9.4.0.645

AMD>INTEL
04-04-21, 09:16
سلام این دو مدل بدون شک یکی از بهترین و بی دردسرترین فلش های موجود در بازار ایران هستند .Blaze B10 تقریبا با تمام ظرفیت هاش کار کردم و فلش مقاوم و با سرعت خوبی هست .

ADATA S102 Pro Flash Memory - 64GB
Silicon Power Blaze B10 Flash Memory 64GB

در نهایت اگر روی USB 2.0 اصرار دارید

Toshiba TransMemory U202 Flash Memory - 64GB

vardipoor.m
04-04-21, 13:15
من یه ADATA UE700 32GB داشتم عالی بود حافظه slc داشت و سرعتش عالی بود فقط زدمش به لپتاپ پورتش مشکل داشت فلشم خراب شد دادم گارانتی آونگ گفتن همین رو داریم و مدل پروی 64 گیگ همین مدل رو هم داریم و گفتن پرو بهتر هست زمانی که رسید دستم چک کردم دیدم حافظه ی tlc داره و سرعتش بسیار نوسان داشت بهشون گفتم برش میگردونم همون فلش خودم رو بهم بدید گفتن نمیشه که ما سالم تحویلت دادیم و شرکت adata هم سرعتش رو تایید کرده و گفته مشکلی نداره ! ولی خداییش خیلی با ادب بودن. خلاصه دیگه الان همون نسخه ی پروش رو دارم که بد نیست ولی مثل نسخه معمولیش نمیشه اینم واسه کسایی که میگن پروی همه محصولات بهتره، در واقع اینطور نیست

اگه نسخه معمولی نه پروی همین فلش رو دیدید بگیرید شک نکنید. لامصب مثل ssd هست