PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل هنگام روشن شدن کامپیوتر

ashkan4030
11-03-21, 16:07
سلام موقعی که کامپیوترم رو روشن میکنم این ارور رو میده و بیشتر وقتا کنترل وآلت و دیلت هم که میزنم باز ریستارت میشه همین ارور رو میده باید چیکار کنم؟

Only the registered members can see the link DB%B0_%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B9%DB%B5%DB%B9.jpg

ضمنا بعضی وقت ها هم که کنترل و آلت و دیلت رو میزنم کامپیوترم روشن میشه و در حین کار کردن باهاش این ارور میاد مشکلش چیه؟باید ویندوز عوض کنم یا راه حل دیگه ای داره که نخام ویندوز عوض کنم؟

Only the registered members can see the link

Mehrdad.A 88
11-03-21, 16:54
از چیز های مختلفی میتونه باشه، کابل های یک چک بکنید و همینطور سلامتی هارد رو هم.

AMD>INTEL
11-03-21, 18:44
سلام موقعی که کامپیوترم رو روشن میکنم این ارور رو میده و بیشتر وقتا کنترل وآلت و دیلت هم که میزنم باز ریستارت میشه همین ارور رو میده باید چیکار کنم؟

Only the registered members can see the link DB%B0_%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B9%DB%B5%DB%B9.jpg

ضمنا بعضی وقت ها هم که کنترل و آلت و دیلت رو میزنم کامپیوترم روشن میشه و در حین کار کردن باهاش این ارور میاد مشکلش چیه؟باید ویندوز عوض کنم یا راه حل دیگه ای داره که نخام ویندوز عوض کنم؟

Only the registered members can see the link

سلام

مشکل هارد دارید و این نشون میده هارد شما پر از بدسکتور هست .

ashkan4030
11-03-21, 21:32
سلام

مشکل هارد دارید و این نشون میده هارد شما پر از بدسکتور هست .

الان باید چیکار کنم اگر نخام هارد رو عوض کنم راهی داره درست بشه؟

AMD>INTEL
11-03-21, 21:41
الان باید چیکار کنم اگر نخام هارد رو عوض کنم راهی داره درست بشه؟

مسئله خواستن یا نخواستن نیست .قطعه خراب باید تعویض شود . این ایراد خواندن از دیسک زمانی پیش میاد که تعداد بدسکتورها بسیار بالاست و هارد به انتهای عمرش رسیده

ashkan4030
11-03-21, 23:24
مسئله خواستن یا نخواستن نیست .قطعه خراب باید تعویض شود . این ایراد خواندن از دیسک زمانی پیش میاد که تعداد بدسکتورها بسیار بالاست و هارد به انتهای عمرش رسیده

چطور میتونم از هاردم یک تست بگیرم ببینیم وضعیت سلامت هارد چند درصده و به چه شکل هس

AMD>INTEL
12-03-21, 10:15
چطور میتونم از هاردم یک تست بگیرم ببینیم وضعیت سلامت هارد چند درصده و به چه شکل هس

باید به عنوان هارد دوم متصل بشه به سیستم و با برنامه hdtune قسمت health اسکرین شات بگذارید . البته از این هارد نه از هاردی که ویندوز روش نصب هست .