PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید لپ تاپ ارزان برای مغازه

m.j.sh7192
23-02-21, 20:59
با سلام و خسته نباشید
یک لپ تاپ میخواستم که قیمت اش مناسب باشه و حدود 8 الی 9 تومن باشه
استفاده ای که میخوام بکنم از لپ تاپ این هست که میخوام برنامه افیس و مرورگز و نرم افزار حسابداری اجرا کنم روی سیستم اش : البته شاید فوتوشاپ هم نصب کنم
چند مدل توی مارک اچ پی - ایسر - لنوو - ایسوس دیدم : بنظر شما کدام برند معتبر هست و در صورتی خرابی گارانتی معتبر داره و قطعات اش گیر بیاد و...
سپاس

AMD>INTEL
24-02-21, 09:53
سلام

Ideapad 330 - E

گزینه خوبیه و از نمایندگی بخواهید رم را به 12 گیگ ارتقا بدهید .

m.j.sh7192
24-02-21, 13:20
سلام

Ideapad 330 - E

گزینه خوبیه و از نمایندگی بخواهید رم را به 12 گیگ ارتقا بدهید .
ممنون از راهنمایی تان: چند سوال داشتم لطفا راهنمایی کنید
1.اگر رم رو به 12 گیگ ارتقا بدم ایا قیمت اش بالا نمیره!!!!؟ 4 گیگ کار من رو راه نمی اندازه؟
2. ایا میتونم مستقیم از نمایندگی تهران این مدل لپ تاپ را بخرم؟ فروش اینترنتی دارند؟
سپاس

AMD>INTEL
24-02-21, 13:57
ممنون از راهنمایی تان: چند سوال داشتم لطفا راهنمایی کنید
1.اگر رم رو به 12 گیگ ارتقا بدم ایا قیمت اش بالا نمیره!!!!؟ 4 گیگ کار من رو راه نمی اندازه؟
2. ایا میتونم مستقیم از نمایندگی تهران این مدل لپ تاپ را بخرم؟ فروش اینترنتی دارند؟
سپاس

به 8 گیگ برسونید کافیه . طبیعتا قیمتش افزایش پیدا میکنه ولی کندی به میزان زیادی کم میشه
میتونید از دیجی کالا تهیه کنید . اگر رم کفایت کرد که هیچ نشد بعد رم رو ارتقا میدید .

m.j.sh7192
24-02-21, 15:26
به 8 گیگ برسونید کافیه . طبیعتا قیمتش افزایش پیدا میکنه ولی کندی به میزان زیادی کم میشه
میتونید از دیجی کالا تهیه کنید . اگر رم کفایت کرد که هیچ نشد بعد رم رو ارتقا میدید .
ممنونم از راهنمایی تان: به نظر شما دیجی کالا معتبر هست؟ چون ما مستقیم از ان طرف جنس نمی خریم و هویت طرف مشخص نیست(فروشنده جنس) !
به فرض مثال لپ تاپ یکسال گارانتی داشت : توی این یکسال اگه مشکل پیدا کرد : چطور باید آمار گارانتی اش رو گرفت؟
سپاس

AMD>INTEL
24-02-21, 16:43
ممنونم از راهنمایی تان: به نظر شما دیجی کالا معتبر هست؟ چون ما مستقیم از ان طرف جنس نمی خریم و هویت طرف مشخص نیست(فروشنده جنس) !
به فرض مثال لپ تاپ یکسال گارانتی داشت : توی این یکسال اگه مشکل پیدا کرد : چطور باید آمار گارانتی اش رو گرفت؟
سپاس

صد و بیست درصد معتبره جنس با گارانتی معتبر و از فروشنده معتبر بگیرید از همه جا بهتره
گارانتی معتبر را توجه کنید و خیالتون راحت باشه

m.j.sh7192
24-02-21, 19:04
صد و بیست درصد معتبره جنس با گارانتی معتبر و از فروشنده معتبر بگیرید از همه جا بهتره
گارانتی معتبر را توجه کنید و خیالتون راحت باشه
ممنونم: یعنی دیجی کالا را تایید کردید؟
گارانتی معتبر برای لنوو برای کدام شرکت هست؟
سپاس

AMD>INTEL
25-02-21, 08:40
ممنونم: یعنی دیجی کالا را تایید کردید؟
گارانتی معتبر برای لنوو برای کدام شرکت هست؟
سپاس

دیجی کالا نیاز به تایید من نداره . در کل من به دلایل مشخصی هیچ فرد یا فروشگاهی رو تایید نمیکنم و لی خودم همیشه از دیجی کالا خرید کردم و راضی بودم .
الان شرکت خوب گرین لنوو رو گارانتی میکنه .

m.j.sh7192
26-02-21, 10:42
[QUOTE=AMD>INTEL;433326]دیجی کالا نیاز به تایید من نداره . در کل من به دلایل مشخصی هیچ فرد یا فروشگاهی رو تایید نمیکنم و لی خودم همیشه از دیجی کالا خرید کردم و راضی بودم .
الان شرکت خوب گرین لنوو رو گارانتی میکنه .[/QUOTE
ممنون از راهنمایی شما: والا من تحقیقی که کردم که به این نتیجه رسیدم که این لپ تاپ ها توی این رنج قیمت ارزش خرید نداره !! بجاش یک سیستم جمع کنیم خیلی بصرفه تر هست
سپاس

AMD>INTEL
26-02-21, 11:39
[QUOTE=AMD>INTEL;433326]دیجی کالا نیاز به تایید من نداره . در کل من به دلایل مشخصی هیچ فرد یا فروشگاهی رو تایید نمیکنم و لی خودم همیشه از دیجی کالا خرید کردم و راضی بودم .
الان شرکت خوب گرین لنوو رو گارانتی میکنه .[/QUOTE
ممنون از راهنمایی شما: والا من تحقیقی که کردم که به این نتیجه رسیدم که این لپ تاپ ها توی این رنج قیمت ارزش خرید نداره !! بجاش یک سیستم جمع کنیم خیلی بصرفه تر هست
سپاس
خواهش میکنم .....
بر اساس عنوان تاپیک من پیشنهاد میدم . اگر تو پست اول سوال میکردید که سیستم یا لپتاپ به طبع اگر قابل حمل نمودن براتون مهم نبود سیستم پیشنهاد میکردم . :1. (23)::1. (23):