PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید دانگل بلوتوث و وایفای

a27f87
15-02-21, 17:48
سلام وقت بخیر
می‌خوام دانگل بلوتوث و وایفای برای سیستم تهیه کنم که بودجه برای هر کدوم حداکثر ۲۰۰ تومان در نظر گرفتم البته اگه تفاوت عملکرد خیلی زیاد باشه یه مقدار قیمت بالاتر هم باشه موردی نداره.
استفادم برای اشتراک گذاری فایل و اینترنت به صورت بی‌سیم هست.
دو تا سوال دارم۱-دانگل یو‌اس‌بی از نظر سرعت و برد وایفای و بلوتوث بهتر جواب میده یا مدل‌هایی که روی مادربرد نصب میشن؟
۲-لطفا چند مورد مناسب معرفی کنید چون مدلهای گرون و ارزون زیادی توی بازار وجود داره.
ضمنا یه دانگل بلوتوث یو‌اس‌بی قدیمی دارم که با ویندوز هفت بدون نصب درایور یا هیچ برنامه‌ای خوب کار میکرد اما با ویندوز ده اصلا کانکت نمیشه

AMD>INTEL
15-02-21, 18:04
سلام وقت بخیر
می‌خوام دانگل بلوتوث و وایفای برای سیستم تهیه کنم که بودجه برای هر کدوم حداکثر ۲۰۰ تومان در نظر گرفتم البته اگه تفاوت عملکرد خیلی زیاد باشه یه مقدار قیمت بالاتر هم باشه موردی نداره.
دو تا سوال دارم۱-دانگل یو‌اس‌بی از نظر سرعت و برد وایفای و بلوتوث بهتر جواب میده یا مدل‌هایی که روی مادربرد نصب میشن؟
۲-لطفا چند مورد مناسب معرفی کنید چون مدلهای گرون و ارزون زیادی توی بازار وجود داره.
ضمنا یه دانگل بلوتوث یو‌اس‌بی قدیمی دارم که با ویندوز هفت بدون نصب درایور یا هیچ برنامه‌ای خوب کار میکرد اما با ویندوز ده اصلا کانکت نمیشه

سلام

اگر مادربردت جای خالی برای نصب داره بهتره وایرلس رو pcie تهیه کنی
مدل مادربردت باید قید شود
بلوتوث هم این مدل
تی پی-لینک مدل v 5.1

- - - Updated - - -

سلام وقت بخیر

سلام

اگر مادربردت جای خالی برای نصب داره بهتره وایرلس رو pcie تهیه کنی
مدل مادربردت باید قید شود
بلوتوث هم این مدل
تی پی-لینک مدل v 5.1

a27f87
15-02-21, 19:07
msi B360 gaming pro carbon

AMD>INTEL
15-02-21, 19:33
msi B360 gaming pro carbon

نزدیک به بودجتون حدود 320 تومن اگر بودجه نمیرسه باید مدل های USB تهیه کنید .
TP-LINK TL-WN781ND 150Mbps Wireless N

a27f87
15-02-21, 20:26
ممنون از راهنمایی