PDA

مشاهده نسخه کامل : موس برای تولید محتوا و فتوشاپ

lii
11-02-21, 16:32
سلام من این موس رو با توجه به پیشنهاد استاد امید خریدم MSI CLUTCH GM11 و دقیقا همون چیزی که میخواستم بود یکی هم برای خواهرم میخواستم بخرم که خواهرم قبول نکرد و توضیحاتش اصلا واضح نیست ولی من سعی میکنم بگم
موس ی میخواد که بتونه متن رو به راحتی و بدون تلاش اضافه کپی کنه مثلا نشانگر موس رو میخواد راحت ببره به سمت اولین حرف در جمله تا بتونه انتخاب و کپی کنه.
و همچنین کار فتوشاپ هم میکنه.
بودجه هم دو میلیون دویست و انتخاب خودش هم این گزینه است:
Razer BASILISK X HYPERSPEED Wireless Gaming Mouse
درحالیکه اصلا نیازی به وایرلس بودنش نداره و پول اضافه داره میده پاش.
البته من موس ام اس ای رو تست کردم روی فتوشاپ و خیلی راحت بود و مشکلی نداشت.
به نظرتون همین ریزر خوبه یا پیشنهاد بهتری دارید؟

Davood2549
11-02-21, 18:07
سلام من این موس رو با توجه به پیشنهاد استاد امید خریدم MSI CLUTCH GM11 و دقیقا همون چیزی که میخواستم بود یکی هم برای خواهرم میخواستم بخرم که خواهرم قبول نکرد و توضیحاتش اصلا واضح نیست ولی من سعی میکنم بگم
موس ی میخواد که بتونه متن رو به راحتی و بدون تلاش اضافه کپی کنه مثلا نشانگر موس رو میخواد راحت ببره به سمت اولین حرف در جمله تا بتونه انتخاب و کپی کنه.
درود
با اجازه، یک سوال جدا داشتم. این موس GM11 رو من هم راضی ام کاملا. اما بعد از دو ماه که روی یک پارچه میذاشتم، یک پد خریدم ولی به نظرم جالب نیست. روی پارچه بهتر بود. :lol:
پد ماوس حالت چرمیه. وقتی میخوام یک ذره حرکتش بدم انگار ماوس به پد چسبیده. باید بیشتر زور بذارم و وقتی حرکت میکنه بیشتر از حد مورد نظر حرکت میکنه.
در حالی که روی اون پارچه ضخیم اصلا اینطوری نبود.
چه پد ماوسی استفاده میکنید شما و چقد راضی هستید؟

این ماوس پد مورد اشاره اس:

Only the registered members can see the link

البته من dpi رو همیشه روی 5000 میذارم. شاید باید بیارمش پایین؟ ولی نمیخوام سرعت ماوس بیاد پایین!

AMD>INTEL
11-02-21, 18:07

سلام
مدل ام اس آی سنسور دقیق و وسوئیچ های اورمون تا 60 میلیون کلیک رو جواب میده اگر تمایل ندارند غیر از ریزر و از دسته ماوس های سبک نیم نگاهی به ماوس های زیر داشته باشید
این سبک بودن خیلی مزیت است
Glorious Model O
گلوریوس Model D

lii
12-02-21, 13:12
درود
با اجازه، یک سوال جدا داشتم. این موس GM11 رو من هم راضی ام کاملا. اما بعد از دو ماه که روی یک پارچه میذاشتم، یک پد خریدم ولی به نظرم جالب نیست. روی پارچه بهتر بود. :lol:
پد ماوس حالت چرمیه. وقتی میخوام یک ذره حرکتش بدم انگار ماوس به پد چسبیده. باید بیشتر زور بذارم و وقتی حرکت میکنه بیشتر از حد مورد نظر حرکت میکنه.
در حالی که روی اون پارچه ضخیم اصلا اینطوری نبود.
چه پد ماوسی استفاده میکنید شما و چقد راضی هستید؟

این ماوس پد مورد اشاره اس:

البته من dpi رو همیشه روی 5000 میذارم. شاید باید بیارمش پایین؟ ولی نمیخوام سرعت ماوس بیاد پایین!

درود
موس به هیچ عنوان حتی یک مقدار هم نباید گیر کنه پس یا پایه های موس مشکل داره یا پد
یک پد ارزون انتخاب کردم چند روز اول خوب نبود بعد بهتر و بهتر شد. فکر میکنم پدهای بزرگ بعد از مدتی یک قسمت مناسب رو تحویل میدن!
من این رو دارم:

پد طبی شما از نوع ارزونترش رو دارم که خیلی زود خراب شد ولی چسبندگی وجود نداره اما کوچکی پد بنظرم باعث مشکل میشه
در ضمن فکر میکنم 5000 برای این موس خیلی زیاده من که نمیتونم کار کنم

لینکهارو حذف کردم

AMD>INTEL
12-02-21, 14:41
یک ماوس پد بی کیفیت عملکرد بهترین ماوس هم دچار مشکل میکنه .حتما موقع خرید به این مسئله داشته باشید .
لطفا لینک را حذف کنید و پیشنهاد میکنم در خرید محصولات تسکو تجدید نظر بفرمائید .

- - - Updated - - -

یک ماوس پد بی کیفیت عملکرد بهترین ماوس هم دچار مشکل میکنه .حتما موقع خرید به این مسئله داشته باشید .

lii
12-02-21, 15:56

- - - Updated - - -

چه بد، اینجوری باید از بودجه ماوس بزنم! من فکر میکردم ماوس های قوی نیازی به پد قوی ندارند
پس حالا ارزونترین پد استانداردی که میشه خرید رو بفرمایید

AMD>INTEL
12-02-21, 16:06
چه بد، اینجوری باید از بودجه ماوس بزنم! من فکر میکردم ماوس های قوی نیازی به پد قوی ندارند

این خوبه
A4tech X7-300 Mouse Pad

Davood2549
12-02-21, 18:23
درود
موس به هیچ عنوان حتی یک مقدار هم نباید گیر کنه پس یا پایه های موس مشکل داره یا پد
یک پد ارزون انتخاب کردم چند روز اول خوب نبود بعد بهتر و بهتر شد. فکر میکنم پدهای بزرگ بعد از مدتی یک قسمت مناسب رو تحویل میدن!
من این رو دارم:

پد طبی شما از نوع ارزونترش رو دارم که خیلی زود خراب شد ولی چسبندگی وجود نداره اما کوچکی پد بنظرم باعث مشکل میشه
در ضمن فکر میکنم 5000 برای این موس خیلی زیاده من که نمیتونم کار کنم

لینکهارو حذف کردم
اونجا که نوشته PHP بزنید و بعد بین تگ لینک رو بذارید تا حالت متن داشته باشه.

یا لینک رو بین این دو قرار بده (اون رقم یک کنار PHP یک باید حذف بشه):

محل لینک

والا من روی یه پارچه ضخیم میذاشتم هیچ مشکلی نداشتم. سرعت هم روی 5000 بود و خیلی راحت بودم. فقط چون مچ دستم درد میگرفت پد ماوس دارای استراحتگاه گرفتم. نمیدونم چرا پدهای ساخت برندهای معتبر استراحتگاه مچ ندارن.
حالا استراحتگاه مچ نخواستم. ولی میترسم بیشتر خرج کنم و پد گرونتر بخرم بازم اون عملکرد مناسب رو نداشته باشه.

مشکل زمانی بدتر میشه که وقتی کلیک رو نگه داشتم بخوام ماوس رو حرکت بدم. چون هنگام نگهداشتن کلیک باید روی ماوس فشار بیاری بدتر می چسبه به پد. در این حالت نمیشه مثلا پیکسل پیکسل ماوس رو حرکت داد.

شایدم چون عادت ندارم اینطوریه. یه هفته دیگه کار میکنم. اگه آدم نشد یکراست راهی سطل آشغال میشه. :1. (28):

Davood2549
12-02-21, 19:03
این خوبه
A4tech X7-300 Mouse Pad
سلام
جالبه پدهای ارزون ابعاد حدود 20 سانتیمتری دارند ولی پدهای شرکتهای معتبر هرچی دیدم بزرگ بودن. این مدل هم که معرفی کردید ابعادش 437x350x3 mm هست که سایتای داخلی ابعاد اشتباهی وارد کردن!

الان ماوس پدی که دارم علاوه بر چسبندگی، سیم ماوس هم به اون لبه پد تماس پیدا میکنه و باعث اصطکاک میشه. فکر میکنم یک دلیل بزرگ بودن پدماوس های استاندارد جلوگیری از همین مساله باشه.
بخش قرمز رنگ در تصویر زیر:

24253

نمیدونستم در دنیا پدی وجود داره که عملکرد موس رو بدتر میکنه! نمیدونم چرا انقد کاربرا از این پد چرمی مسخره تعریف کرده بودن! ظاهرش زیباست ولی حداقل تا الان مشکل داشتم باهاش.

من که دیگه میترسم پد بخرم. مگر اینکه حضوری موس رو روش تست کنم یا یکی بگه با همین مدل موس روش کار کردم و مشکلی نداشتم.

روی یک پد دیگه هم تست کردم اون از پد فعلیم هم بدتر بود:

این پد جنسش حالت چوب و سرامیک بود. حدسم اینه که پدهای پارچه ای این مشکلات رو نداشته باشند. حتی ارزون ترینشون.
بعد همین پدها میری میبینی همه کاربرا ازش تعریف کردن! لینک بالا نوشته توصیه شده توسط بیش از 100 کاربر! :1. (27):

AMD>INTEL
12-02-21, 19:35
اون ماوس پد چوبی که کاملا دکوری و فانتزی هست .کلا متاسفانه با همین طراحی ها فقط باعث اتلاف متریال اولیه میشوند .اگر چوپ و .. جواب میداد شرکت های خارج دنبالش میرفتند .نبودن کار تحقیقاتی نه در سطح دانشگاهی و حتی در تولید باعث تولید محصولات بدون کاربرد در ایران شده است .
چند شرکت محدود در ایران هستند که کار تحقیقاتی قبل از تولید را درست انجام میدن .
ساخت این کالا ها به صورت با کیفیت و در شروع با الگو گرفتن صحیح از تولیدات خارجی باعث کاهش خروج ارز میشود .

lii
12-02-21, 19:48
سلام
جالبه پدهای ارزون ابعاد حدود 20 سانتیمتری دارند ولی پدهای شرکتهای معتبر هرچی دیدم بزرگ بودن. این مدل هم که معرفی کردید ابعادش 437x350x3 mm هست که سایتای داخلی ابعاد اشتباهی وارد کردن!

الان ماوس پدی که دارم علاوه بر چسبندگی، سیم ماوس هم به اون لبه پد تماس پیدا میکنه و باعث اصطکاک میشه. فکر میکنم یک دلیل بزرگ بودن پدماوس های استاندارد جلوگیری از همین مساله باشه.
بخش قرمز رنگ در تصویر زیر:

24253

نمیدونستم در دنیا پدی وجود داره که عملکرد موس رو بدتر میکنه! نمیدونم چرا انقد کاربرا از این پد چرمی مسخره تعریف کرده بودن! ظاهرش زیباست ولی حداقل تا الان مشکل داشتم باهاش.

من که دیگه میترسم پد بخرم. مگر اینکه حضوری موس رو روش تست کنم یا یکی بگه با همین مدل موس روش کار کردم و مشکلی نداشتم.

روی یک پد دیگه هم تست کردم اون از پد فعلیم هم بدتر بود:

این پد جنسش حالت چوب و سرامیک بود. حدسم اینه که پدهای پارچه ای این مشکلات رو نداشته باشند. حتی ارزون ترینشون.
بعد همین پدها میری میبینی همه کاربرا ازش تعریف کردن! لینک بالا نوشته توصیه شده توسط بیش از 100 کاربر! :1. (27):

ترس نداره! بالای 150 تومن که کاملا بدون ضرر میتونی مرجوع کنی پایین 150 تومن هم هزینه ارسال فقط ضرر میشه
پد اخری که گذاشتین هم شبه چرمیه به نظرم طبیعیه بچسبه
در سایت های فروش همیشه انتقاد ها و اونایی که توصیه میکنند نخرید خیلی مهم تر از توصیه شده ها است چون از سان^^^سور و ف^^ی^^ل^^تر فرار میکنند و ثبت میشه نظرشون و توصیه نشده ها باید ضریب ده بگیرند که کم هم نیستند.
من بخاطر نوع لینک حذف نکرده بودم بخاطر بی نام و نشون بودنش حذف کردم البته برای من خوب جواب داده ولی الان وسوسه شدم یک چیز استاندارد بگیرم

Only the registered members can see the linkموس-پد-مدل-mpx14

Davood2549
12-02-21, 20:09
ترس نداره! بالای 150 تومن که کاملا بدون ضرر میتونی مرجوع کنی پایین 150 تومن هم هزینه ارسال فقط ضرر میشه
پد اخری که گذاشتین هم شبه چرمیه به نظرم طبیعیه بچسبه
در سایت های فروش همیشه انتقاد ها و اونایی که توصیه میکنند نخرید خیلی مهم تر از توصیه شده ها است چون از سانسور و فیلتر فرار میکنند و ثبت میشه نظرشون و توصیه نشده ها باید ضریب ده بگیرند که کم هم نیستند.
من بخاطر نوع لینک حذف نکرده بودم بخاطر بی نام و نشون بودنش حذف کردم البته برای من خوب جواب داده ولی الان وسوسه شدم یک چیز استاندارد بگیرم

Only the registered members can see the linkموس-پد-مدل-mpx14
نه چرم نیست. حالت سرامیک یا چوب روان هست. نمیچیسبه ولی ماوس روش خیلی دقت نداره. حالت سرامیکی و لیز مانندی داره. استراحتگاهش چرمیه. خجالت نمیکشن با این محصولات؟!!!

آهان یادم به این نبود. خوب شد یادم انداختید. البته این پد دیگه ارزش نداره پس بفرستم. ولی برای خرید پد گرون خوبه.

بله نکته خوبی بود. باید به ناراضی ها توجه کرد.

:lol:

الان شما برای خودتون میخواید پد گرون سفارش بدید؟ اول شما تست کنید اگه خوب بود منم بخرم. :lol: