PDA

مشاهده نسخه کامل : تعمیر کنترل

Speed Racer
08-02-21, 03:40
سلام استاد امید
می خوام به پلاستیک کنترل، فویل بچسبونمولی این چسبای معمولی خوب عمل نمی کنه و بعد از مدتی فویل می افته. خود کنترل 50تومنه و از این چسبای 30 هزار تومنی هم اصلا ارزش نداره بخرم. چسب ارزون با کیفیتبرای اینکار سراغ دارید؟ (چون فقط 3 تا دکمش کار نمی کنه دیگه نرم کنترل جدید بخرم)

Only the registered members can see the link

بعد این کنترل تلویزیون یک قسمتی داره کهبا فلش آبی مشخص کردم که زیر دکمه پلاستیکی با اون برخورد می کنه و دکمه عمل میکنه اما یکسری دکمه وجود داره که با فلش قرمز مشخص کردم اینا به فویل ربط ندارن واگه بورد کنترل دست شما باشه وقتی با شصت روش فشار بدید کلیک می خوره و به نوعی فشاریهستند. به نظر شما اینا اگه مشکل پیدا کنن باید چطوری درستشون کرد اصلا قابل درستشدن هستند مثلا اونو بردارن و یکی دیگه جاش بذارن. الان یه کنترل جادوئی دارم که همه دکمه هاش به صورت فلش قرمزه که نشون دام هست و بعضیهاش کار می کنه و بعضی هاش باید بیشتر فشار بدیم و بعضی هاش کار نمی کنن. الان همقیمت این کنترل 500 تا 600 هزار تومنه و ارزش خرید نداره. به نظر شما تعمیر شدنیهست و اصلا ارزش تعمیر داره چون نمی دونم هزینه تعمیرش چقدره. اگه ازش عکس نذاشتمچون بازکردنش خیلی سخته و می ترسم بشکنه چون یکبار با سختی بازش کردم و الان چونقیمت بالایی داره نمی خوام بشکنه

AMD>INTEL
08-02-21, 08:45
سلام
به جای چسب میتونی از مداد سری B برای تعمیر زغالی ریموت استفاده کنی .
یا محلول
محلول گرافیت F.L.D

- - - Updated - - -

سلام
یا محلول
محلول گرافیت F.L.D

Speed Racer
09-02-21, 06:07
سلام
یا محلول
محلول گرافیت F.L.D

- - - Updated - - -

سلام
یا محلول
محلول گرافیت F.L.D
سلام استاد

کنترل دارم به این شکل که توی دیجی کالا زده 500 تا 600. به نظر شما هزینه تعمیرش تا چقدر باشه ارزش داره بدم تعمیرش کنن.

جایی هم شما میشناسی از این کنترل ها اصلش رو داشته باشن با قیمت ارزون.

مداد سری ب هم خریدم و زدم کلا از کار افتاد احتمالا مدادش اصل برای گرافیک نبوده ولی روی کاغذ ضخیم می نویسه. اون محلول هم با توجه به قیمت کنترل ارزش خریدن نداره مگه برای تعمیرکارها. می شه به چسب خوب برای چسبوندن فویل با قیمت مناسب معرفی کنی که قشنگ فویل به پلاستیک بچسبه و توی فشار دادن نیفته.

- - - Updated - - -

سلام
یا محلول
محلول گرافیت F.L.D

- - - Updated - - -

سلام
یا محلول
محلول گرافیت F.L.D
سلام استاد

کنترل دارم به این شکل که توی دیجی کالا زده 500 تا 600. به نظر شما هزینه تعمیرش تا چقدر باشه ارزش داره بدم تعمیرش کنن.

مداد سری ب هم خریدم و زدم کلا از کار افتاد احتمالا مدادش اصل برای گرافیک نبوده ولی روی کاغذ ضخیم می نویسه. اون محلول هم با توجه به قیمت کنترل ارزش خریدن نداره. می شه به چسب خوب برای چسبوندن فویل با قیمت مناسب معرفی کنی که قشنگ فویل به پلاستیک بچسبه و توی فشار دادن نیفته.

استاد لطفا بعد از دیدن لینک ها برای سئو لینک ها رو حذف کن و فقط اون مدلی که مد نظر شماست برای من لینکش رو بذار و بعدا پاکش کن.

AMD>INTEL
09-02-21, 09:42
سلام

اصلا نمیشه اینطوری گفت . از روی عکس نمیشه ارجینال بودن ریموت را حدس زد .

- - - Updated - - -

سلام

اصلا نمیشه اینطوری گفت . از روی عکس نمیشه ارجینال بودن ریموت را حدس زد .