PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید واترکولینگ

farzinshahi
08-01-21, 08:26
سلام ، برای cpu core i9 10900 چرا واترکولینیگی پیشنهاد میکنین؟ بیشتر برای گیم استاده میشه
آیا GLACIER 240 ARGB جواب گو هست؟ اگه پیشنهاد دیگه هم دارید لطف میکنین اعلام کنین

AMD>INTEL
08-01-21, 09:29
سلام ، برای cpu core i9 10900 چرا واترکولینیگی پیشنهاد میکنین؟ بیشتر برای گیم استاده میشه
آیا GLACIER 240 ARGB جواب گو هست؟ اگه پیشنهاد دیگه هم دارید لطف میکنین اعلام کنین

سلام
اگر کیست جای نصب واتر کولینگ 360 را دارد همین مدل گرین 360 رو بگیر .

farzinshahi
08-01-21, 09:55
سلام
اگر کیست جای نصب واتر کولینگ 360 را دارد همین مدل گرین 360 رو بگیر .

کیسم مدل surena z5 (Only the registered members can see the link) ، جا میشه به نظرتون؟ اگه جا میشه ، اون فن های خنک کننده باید به سقف پیچ شن؟اگه جا نمیشه یه پیشنهاد دیگه بدید لطفا

AMD>INTEL
08-01-21, 11:43
کیسم مدل surena z5 (Only the registered members can see the link) ، جا میشه به نظرتون؟ اگه جا میشه ، اون فن های خنک کننده باید به سقف پیچ شن؟اگه جا نمیشه یه پیشنهاد دیگه بدید لطفا

روی این عکس بله و روی پنل جلویی کیس نصب میشود .

AMD>INTEL
08-01-21, 11:46

farzinshahi
08-01-21, 11:52

یعنی حتما باید فن های پنل جلوییو در بیارم اینو به جاش بذارم؟ نمیشه به سقف وصل کرد؟

آپدیت :
اینطور که من دیدم رو سقف جای 2 تا فن داره که که به نظر GLACIER 240 ARGB (Only the registered members can see the link) نصب میشه روش ، من میخوام رو سقف نصب کنم که تعداد فن کم نشه به خاطر زیبایی ، میخوام ببینم اگه اون 360 که گفتینو به خاطر همین محدودیت نتونم نصب کنم ، همین 240 جوابگو هست براش؟

پس الان شد 2 تا سوال

1 - ایا 360 روی سقف نصب میشه؟!
2 - ایا 240 روی سقف نصب میشه؟ جواب بله هست ، ایا جوابگوی من هست این فن؟

AMD>INTEL
08-01-21, 12:21
یعنی باید فن های پنل جلوییو در بیارم اینو به جاش بذارم؟ نمیشه به سقف وصل کرد؟

سقف تا 280 پشتیبانی میکنه .

- - - Updated - - -

یعنی باید فن های پنل جلوییو در بیارم اینو به جاش بذارم؟ نمیشه به سقف وصل کرد؟

سقف تا 280 پشتیبانی میکنه .

farzinshahi
08-01-21, 12:33
یعنی حتما باید فن های پنل جلوییو در بیارم اینو به جاش بذارم؟ نمیشه به سقف وصل کرد؟

آپدیت :
اینطور که من دیدم رو سقف جای 2 تا فن داره که که به نظر GLACIER 240 ARGB (Only the registered members can see the link) نصب میشه روش ، من میخوام رو سقف نصب کنم که تعداد فن کم نشه به خاطر زیبایی ، میخوام ببینم اگه اون 360 که گفتینو به خاطر همین محدودیت نتونم نصب کنم ، همین 240 جوابگو هست براش؟

پس الان شد 2 تا سوال

1 - ایا 360 روی سقف نصب میشه؟!
2 - ایا 240 روی سقف نصب میشه؟ جواب بله هست ، ایا جوابگوی من هست این فن؟

"مثل اینکه همزمان پست قبلیو ادیت کردم شما هم جواب دادین ، پوزش میطلبم"

با توجه به اینکه رو سقف نمیشه 360 نصب کرد ، به نظرتون همون 240 جواب میده؟

یا اصلن اگه 360 بخرم میشه اون سه تا فنی که روی پنل جلویی که قراره در بیارم به جاش فن 360 همین خنک کننده رو بذارمو ، بعد اونایی که از پنل جلو در اوردمو ، دوتاشو رو سقف نصب کنم؟

AMD>INTEL
08-01-21, 13:09
"مثل اینکه همزمان پست قبلیو ادیت کردم شما هم جواب دادین ، پوزش میطلبم"

با توجه به اینکه رو سقف نمیشه 360 نصب کرد ، به نظرتون همون 240 جواب میده؟

یا اصلن اگه 360 بخرم میشه اون سه تا فنی که روی پنل جلویی که قراره در بیارم به جاش فن 360 همین خنک کننده رو بذارمو ، بعد اونایی که از پنل جلو در اوردمو ، دوتاشو رو سقف نصب کنم؟

240 هم پاسخگو هست و جای نگرانی نیست و بله میتونید فن ها را جا به جا کنید .

AMD>INTEL
08-01-21, 13:29
یک نکته هم در آخر اضافه کنم . شما باید به دلیل توان مصرفی این پردازنده بیشتر هدفتون به عملکرد خنک کننده باشه تا زیبایی کلی

farzinshahi
08-01-21, 13:45
یک نکته هم در آخر اضافه کنم . شما باید به دلیل توان مصرفی این پردازنده بیشتر هدفتون به عملکرد خنک کننده باشه تا زیبایی کلی

ممنون ، همون 360 سفارش میدم ، دوتا از فن ها رو هم به سقف وصل میکنم ، ممنون بابت راهنماییتون ♥

AMD>INTEL
08-01-21, 15:43
ممنون ، همون 360 سفارش میدم ، دوتا از فن ها رو هم به سقف وصل میکنم ، ممنون بابت راهنماییتون ♥

خواهش میکنم . در صورت امکان برای نتیجه حرارتی بهتر از خمیر حرارتی کولر مستر mastergel maker استفاده کنید .