PDA

مشاهده نسخه کامل : نداشتن تصویر یعد از آرم سامسونگ (دستکاری در منو مخفی )

hakhamanesh_computer
06-01-21, 18:02
سلام دوستان
من یک ال ای دی سامسونگ مدل ua50ku6990ws سایز 50 اینچ دارم.
رفتم تو منوی مخفی گزینه تیونر رو عوض کردم، بعد از خاموش و روشن شدن دیگه بعد از آرم تصویر نمیده.
حالا بعضی ها میگن تیونر عوض نشده گزینه دیگه ای عوض شده....
شما نظرتون چیه؟
صفحه سیاه هستش.....
سوالم اینه که راه حل چیه و هزینش چقدره؟
پرس و جو کردم میگن با پراگرم کردن آی سی خام از روی یک مدل بدون مشکل درست میشه و نیازی به تعویض مین نیست.....
منطقی هم همین هست بنظرم چون کار خودم کارم کامپیوتر هست و کمی آشنام با این موضوع....
خواستم از روی مین ریست آی سی بزنم اما انگار با مدل های قدیمی تر فرق میکنه و جواب نمیده یا این که روش عوض شده....
و یک سوال دیگه......
آیا الان که من نمیتونم صفحه رو ببینم، با وارد کردن کد میتونم وارد منو مخفی بشم؟؟؟
چون شاید از روی ترتیب گزینه ها بشه به حالت اول در اورد....
یبخشید خواستم همه رو همینجا بگم پر حرفی شد.....
ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن کمک کنن....
24158

AMD>INTEL
06-01-21, 19:12
سلام دوستان
من یک ال ای دی سامسونگ مدل ua50ku6990ws سایز 50 اینچ دارم.
رفتم تو منوی مخفی گزینه تیونر رو عوض کردم، بعد از خاموش و روشن شدن دیگه بعد از آرم تصویر نمیده.
حالا بعضی ها میگن تیونر عوض نشده گزینه دیگه ای عوض شده....
شما نظرتون چیه؟
صفحه سیاه هستش.....
سوالم اینه که راه حل چیه و هزینش چقدره؟
پرس و جو کردم میگن با پراگرم کردن آی سی خام از روی یک مدل بدون مشکل درست میشه و نیازی به تعویض مین نیست.....
منطقی هم همین هست بنظرم چون کار خودم کارم کامپیوتر هست و کمی آشنام با این موضوع....
خواستم از روی مین ریست آی سی بزنم اما انگار با مدل های قدیمی تر فرق میکنه و جواب نمیده یا این که روش عوض شده....
و یک سوال دیگه......
آیا الان که من نمیتونم صفحه رو ببینم، با وارد کردن کد میتونم وارد منو مخفی بشم؟؟؟
چون شاید از روی ترتیب گزینه ها بشه به حالت اول در اورد....
یبخشید خواستم همه رو همینجا بگم پر حرفی شد.....
ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن کمک کنن....
24158

سلام
اینطوری نمیشه نظر داد . ولی بهتره با نمایندگی تماس بگیرید .فایل پروگرام هم نمایندگان دارند و دستکاری توسط شما ممکنه هزینه نهایی تعمیر را افزایش دهد .

mehdishahini
31-01-21, 00:24
سلام
شما تونستی مشکل را حل کنی؟
تلویزیون من که هنوز نمایندگی است و نتونستن فایل پروگرام را پیدا کنند.
جایی خوندم که با اتصال پایه‌های Vcc و sda و روشن کردن تلویزیون و قطع اتصال پس از ۲۰ ثانیه ریست میشه
البته بعضی جاها sda و nreset را وصل کردند.