PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل پریدن مداوم ویندوز

Amirrezar123
04-01-21, 11:58
سلام دوستان سیستم من هر از چند وقت ویندوزش میپره و برنامه hdd regenator رو نصب کردم بهم میگه ahci رو به حالت ide بگذار که وقتی اینکار رو تو بایوس میکنم دیگه ویندوز بالا نمیاد و صفحه ابی میاد و مجبورم به حالت قبل برگردونم ولی وقتی اینکار هم میکنم شروع دوباره ویندوز با حالت تعمیر ویندوزه که البته نا موفق در اینکاره دوستان مشکل چیه؟ (دوباره ویندوز هم نصب کردم)

AMD>INTEL
04-01-21, 12:38
سلام دوستان سیستم من هر از چند وقت ویندوزش میپره و برنامه hdd regenator رو نصب کردم بهم میگه ahci رو به حالت ide بگذار که وقتی اینکار رو تو بایوس میکنم دیگه ویندوز بالا نمیاد و صفحه ابی میاد و مجبورم به حالت قبل برگردونم ولی وقتی اینکار هم میکنم شروع دوباره ویندوز با حالت تعمیر ویندوزه که البته نا موفق در اینکاره دوستان مشکل چیه؟ (دوباره ویندوز هم نصب کردم)

سلام

شما از وضعیت سلامت هارد دیسک با برنامه hdtune و قسمت health اسکرین شات بگذارید .

AMD>INTEL
04-01-21, 12:47

سلام

شما از وضعیت سلامت هارد دیسک با برنامه hdtune و قسمت health اسکرین شات بگذارید .

Amirrezar123
04-01-21, 14:07
24156
24157

اولی با نرم افزار hd tune و دومی با نرم افزار hdd regenator هستش

AMD>INTEL
04-01-21, 14:12
24156
24157

اولی با نرم افزار hd tune و دومی با نرم افزار hdd regenator هستش

هارد مشکلی نداره . وقتی ساتا مود را تغییر میدید طبیعی هست ویندوز بالا نمیاد چون روی حالت دیگه نصب شده .پس هیچوقت این کار را انجام ندهید . ایراد crc هم برای کثیف شدن سوکت دیتا هارد یا عدم کیفیت کابل ساتا هست .
این هارد به نظر میاد عمر بالایی دارد اگر خیلی کار کرده به مرور جایگزینش کنید .

Amirrezar123
04-01-21, 15:39
خب اگه هارد مشکل نداره پس دلیل اینکه معمولا ماهی 2 تا 3 بار ویندگز میپره و فقط صفحه سیاه میاد چیه؟

AMD>INTEL
04-01-21, 17:36
خب اگه هارد مشکل نداره پس دلیل اینکه معمولا ماهی 2 تا 3 بار ویندگز میپره و فقط صفحه سیاه میاد چیه؟

توضیحات رو کامل نخوندید .هارد شما کارکرد بالایی داره و یکسری پارامترها نشون میده عمر بالایی دارد . شما یک هارد جایگزین کاملا سالم موقت تست کن . ببین باز هم تکرار میشه یا نه .

Amirrezar123
07-01-21, 14:44
هارددیگه ای فعلا ندارم تست کنم راه دیگه ای برای رفع مشکل نیست؟

AMD>INTEL
07-01-21, 15:30
هارددیگه ای فعلا ندارم تست کنم راه دیگه ای برای رفع مشکل نیست؟

روند تست صحیح با تعویض قطعات سالم انجام میشه .