PDA

مشاهده نسخه کامل : باز کردن موس

Speed Racer
25-12-20, 07:13
سلام استاد امید

این چرخ موس من گیر می کنه می خواستم بازش کنم ولی پیچ نیست و این شکلیه. واقعا راهی هست بتونم اینو بازش کنم چون موسم عالی کار می کنه و چرخش اگه تمیز بشه دیگه هیچ مشکلی نداره. چون دیگه نرم توی این گرونی یک موس دیگه بخرم. مثلا ابزاری وجود داره برای باز کردنش. مثلا اگه ببرم الکتریکی اونا می تونن بازش کنن بدون اینکه موس بشکنه

24124

AMD>INTEL
25-12-20, 09:43
سلام استاد امید

این چرخ موس من گیر می کنه می خواستم بازش کنم ولی پیچ نیست و این شکلیه. واقعا راهی هست بتونم اینو بازش کنم چون موسم عالی کار می کنه و چرخش اگه تمیز بشه دیگه هیچ مشکلی نداره. چون دیگه نرم توی این گرونی یک موس دیگه بخرم. مثلا ابزاری وجود داره برای باز کردنش. مثلا اگه ببرم الکتریکی اونا می تونن بازش کنن بدون اینکه موس بشکنه

24124

سلام
پیچگوشتی مخصوص میخواد باید به ابزار فروش ها نشون بدید .

- - - Updated - - -

سلام استاد امید

24124

سلام

Speed Racer
27-12-20, 17:00
سلام

- - - Updated - - -

سلام
سلام
شما می دونید اسم اون پیچگوشتی که می خواد چیه؟ چون وسایل دیگه ای هم داریم به این شکله. شاید اگه برم پیچگوشتی مورد نظر بخرم بهتر باشه

AMD>INTEL
27-12-20, 17:43
سلام
شما می دونید اسم اون پیچگوشتی که می خواد چیه؟ چون وسایل دیگه ای هم داریم به این شکله. شاید اگه برم پیچگوشتی مورد نظر بخرم بهتر باشه

سلام
معمولا پیچگوشتی های ست کامل یاکسون این نوع سری هم دارند .در دسته پیچ های ستاره ای قرار میگیره
مثل : یاکسون مدل YX-6311