PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی خرید کارت صدا

lovemax69
08-12-20, 22:08
سلام دوستان و اساتید عزیز

من رفتم یه کارت صدا برای مادربردم بخرم. یه کارت صدا که عکسشو پیوست کردم پیدا کردم.
حالا میخوام بدونم این کارت صدا ویندوز 7 و 10 ساپورت میکنه یا خیر؟

همچنین مدل مادربرد به شرح زیر می باشد
m5a97 asus

24093
24094

AMD>INTEL
08-12-20, 22:32
سلام دوستان و اساتید عزیز

من رفتم یه کارت صدا برای مادربردم بخرم. یه کارت صدا که عکسشو پیوست کردم پیدا کردم.
حالا میخوام بدونم این کارت صدا ویندوز 7 و 10 ساپورت میکنه یا خیر؟

همچنین مدل مادربرد به شرح زیر می باشد
m5a97 asus

24093
24094

سلام نوشته های دو چیپ روی برد را بگذارید تا چک کنم . در کل به نظرم میرسه اون چیپ کریتیو کار خاصی انجام نمیده . در اصل همون چیپ یا کدک REALTEK اصلیه
کارت به نظر نمیرسه اصلی و کریتیو باشه .

lovemax69
08-12-20, 23:00
سلام نوشته های دو چیپ روی برد را بگذارید تا چک کنم . در کل به نظرم میرسه اون چیپ کریتیو کار خاصی انجام نمیده . در اصل همون چیپ یا کدک REALTEK اصلیه
کارت به نظر نمیرسه اصلی و کریتیو باشه .

خیلی ممنون استاد

ممنون از رپاسختون

والا نخریدمش و همین عکس هارو دارم ازش و توی عکس چیزی که تشخیص دادم به شرح زیر است که ممکنه اشتباهم کرده باشم
emu10k

یا
emu40k

AMD>INTEL
09-12-20, 08:53
خیلی ممنون استاد

ممنون از رپاسختون

والا نخریدمش و همین عکس هارو دارم ازش و توی عکس چیزی که تشخیص دادم به شرح زیر است که ممکنه اشتباهم کرده باشم
emu10k

یا
emu40k

نه این فایده نداره حتما عکس دقیق تر بگیرید . که ببینیم دقیق چیپش هست . در کل این کارت ها ممکنه تو نصب ویندوز 10 به دلیل چیپ تقلبی کریتیو نصب نشوند . در اصل چیپ اصلی همون realtek هست ولی باید تست بشه تا مشخص بشه .یا تصویر دقیق دو چیپ روبهم برسونی

- - - Updated - - -

خیلی ممنون استاد

ممنون از رپاسختون

emu10k

یا
emu40k

نه این فایده نداره حتما عکس دقیق تر بگیرید . که ببینیم دقیق چیپش هست . در کل این کارت ها ممکنه تو نصب ویندوز 10 به دلیل چیپ تقلبی کریتیو نصب نشوند . در اصل چیپ اصلی همون realtek هست ولی باید تست بشه تا مشخص بشه .یا تصویر دقیق دو چیپ روبهم برسونی

lovemax69
13-12-20, 17:29
ممنون از راهنمماییتون.

این چطوره؟

24109

AMD>INTEL
13-12-20, 17:58
ممنون از راهنمماییتون.

این چطوره؟

24109

این هم چیز مزخرفیه اون چیپ 1083 یه مبدل PCIE به PCI هست .یعنی چیپ روی کارت در اصل PCI هست و با این چیپ واسط تبدیل به PCIE شده و بعید میدونم کیفیت لازم رو داشته باشه .
اون چیزی هم به عنوان چیپ صوتی روشه . C-Media CMI8738 برای 12-13 سال پیشه

lovemax69
13-12-20, 19:19
این هم چیز مزخرفیه اون چیپ 1083 یه مبدل PCIE به PCI هست .یعنی چیپ روی کارت در اصل PCI هست و با این چیپ واسط تبدیل به PCIE شده و بعید میدونم کیفیت لازم رو داشته باشه .
اون چیزی هم به عنوان چیپ صوتی روشه . C-Media CMI8738 برای 12-13 سال پیشه

استاد پیشنهاد خودتون چیه؟
یه کارت صدا با کیفیت و ارزان قیمت.

AMD>INTEL
13-12-20, 20:05
استاد پیشنهاد خودتون چیه؟
یه کارت صدا با کیفیت و ارزان قیمت.

در الویت اول دنبال مدل های کارکرده کریتیو باشید .
اگر اکسترنال مشکلی ندارید این مدل از زیکو هم خوبه
ZICO USB 2.0 External Audio Sound Card 7 Channel
ازسایت digik میتونید خرید کنید .