PDA

مشاهده نسخه کامل : سرعت پایین و هنگ کردن

Mostafa80
27-11-20, 14:58
با سلام خدمت دوستان گرامی
من چند سال پیش یه سیستم بسته بودم سی پی یو core i3 6100 رم corsair 4 GB و مادربورد B150M-A و بدون کارت گرافیک سرعت خوبی داشت هنگی اینا هم نداشت . بعد مدتی روشن نشد بعد تحقیق فهمیدم مشکل از مادربورده یه مادربورد جدید گرفتم مادربورد PRIME Z270A . با این مادر بورد سرعت سیستم پایینه مثل قبل نیست و سی پی یو میره بالای ۵۰ رم هم بالای ۶۰ درصد هنگ میکنه . ممکنه بخاطر این باشه که کارت گرافیک نصب نکردم ؟ چون مادربورد قبلی خودتون بهتر میدونین که خودش یه کارت گرافیک ۱ داشت . یا رم رو ارتقا بدم؟
پاور هم SILVERSTONE 430

AMD>INTEL
27-11-20, 17:51
من چند سال پیش یه سیستم بسته بودم سی پی یو core i3 6100 رم corsair 4 GB و مادربورد B150M-A و بدون کارت گرافیک سرعت خوبی داشت هنگی اینا هم نداشت . بعد مدتی روشن نشد بعد تحقیق فهمیدم مشکل از مادربورده یه مادربورد جدید گرفتم مادربورد PRIME Z270A . با این مادر بورد سرعت سیستم پایینه مثل قبل نیست و سی پی یو میره بالای ۵۰ رم هم بالای ۶۰ درصد هنگ میکنه . ممکنه بخاطر این باشه که کارت گرافیک نصب نکردم ؟ چون مادربورد قبلی خودتون بهتر میدونین که خودش یه کارت گرافیک ۱ داشت . یا رم رو ارتقا بدم؟
پاور هم SILVERSTONE 430
سلام
رمتون کمه . برای سیستمی که گرافیک آنبرد استفاده میکنه حداقل باید 8 گیگ رم داشته باشید مخصوصا با ویندوز 10

- - - Updated - - -

پاور هم SILVERSTONE 430
سلام
رمتون کمه . برای سیستمی که گرافیک آنبرد استفاده میکنه حداقل باید 8 گیگ رم داشته باشید مخصوصا با ویندوز 10

Mostafa80
27-11-20, 18:01
مادربرد prime z270 هم مگه گرافیگ ان بورد داره؟

Mostafa80
27-11-20, 18:03
سلام

- - - Updated - - -

سلام

مادربورد prime z270 هم مگه گرافیک ان بورد داره؟
رم الانم ۴ هست میتونم یه رم ۸ یا ۱۶ ببندم یا هردو باید یکی باشن؟ فرکانسشون چطوره؟ برند دیگه ای هم ببندم ایرادی نداره ک؟

Mostafa80
27-11-20, 18:10
سلام

- - - Updated - - -

سلام

رم الانم ۴ هست میتونم یه رم ۸ یا ۱۶ ببندم یا هردو باید یکی باشن؟ پیشنهادتون چیه ؟ فرکانسشون چطوره؟ برند دیگه ای هم ببندم ایرادی نداره ک؟ کدوم برند خوبه؟

AMD>INTEL
28-11-20, 09:23
رم الانم ۴ هست میتونم یه رم ۸ یا ۱۶ ببندم یا هردو باید یکی باشن؟ پیشنهادتون چیه ؟ فرکانسشون چطوره؟ برند دیگه ای هم ببندم ایرادی نداره ک؟ کدوم برند خوبه؟

بله . گرافیک داخلی پردازنده و خروجی روی مادربرده
رم ترجیحا دو تا 8 ببندید . یا میتونید یک 8 مشابه از لحاظ فرکانس روی مادربرد اضافه کنید . مشکلی ایجاد نمیشه .
باید با برنامه cpu-z قسمت memory , spd اسکرین شات بگذارید . تا رم مشابه بتونم معرفی کنم .

Mostafa80
04-12-20, 23:28
بله . گرافیک داخلی پردازنده و خروجی روی مادربرده
رم ترجیحا دو تا 8 ببندید . یا میتونید یک 8 مشابه از لحاظ فرکانس روی مادربرد اضافه کنید . مشکلی ایجاد نمیشه .
باید با برنامه cpu-z قسمت memory , spd اسکرین شات بگذارید . تا رم مشابه بتونم معرفی کنم .
سلام اسکرین شات گرفتم و کدوم برند رم بهتره؟ یا حتما همون برند رم قبلی باشه؟

AMD>INTEL
05-12-20, 09:54
سلام اسکرین شات گرفتم و کدوم برند رم بهتره؟ یا حتما همون برند رم قبلی باشه؟

سلام توصیه میکنم دو تا رم 8 گیگ باس 2400 از برند کروشیال بگیرید . رم خودتون هم بفروشید .