PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار مالتی مدیا

rahyarpaul
26-11-20, 12:50
نرم افزار تبدیل vob به mpg یا پسوندهای دیگه میخوام با handbrake و اینا میشه ولی مشکل با زیرنویسه چون ژاپنیه.زیرنویس انگلیسیش پیدا نمیشه
با vsrip خواستم زیرنویسشو جدا کنم ولی زیرنویس جدا شده کار نمیکنه.
dvdzip pro 4.0 دانلود کردم درسته ولی کرکش درست نیست و وسط فیلم بزرگ میزنه که نسخه تریال نرم افزاره.
اگه نسخه های قدیمیتر dvdzip pro یا vob to mpg که کرکشون درست باشه رو لینک بزارید.ممنون میشم هر چی گشتم لینکا قدیمی بود و قایلا پاک شده بود.

AMD>INTEL
26-11-20, 17:58
نرم افزار تبدیل vob به mpg یا پسوندهای دیگه میخوام با handbrake و اینا میشه ولی مشکل با زیرنویسه چون ژاپنیه.زیرنویس انگلیسیش پیدا نمیشه
با vsrip خواستم زیرنویسشو جدا کنم ولی زیرنویس جدا شده کار نمیکنه.
dvdzip pro 4.0 دانلود کردم درسته ولی کرکش درست نیست و وسط فیلم بزرگ میزنه که نسخه تریال نرم افزاره.
اگه نسخه های قدیمیتر dvdzip pro یا vob to mpg که کرکشون درست باشه رو لینک بزارید.ممنون میشم هر چی گشتم لینکا قدیمی بود و قایلا پاک شده بود.

سلام برنامه format factory را از لینک زیر دریافت کنید :
این برای تبدیل فرمت هاست برای جداسازی زیر نویس بحثش فرق میکنه .

Only the registered members can see the link

rahyarpaul
26-11-20, 23:43
سلام برنامه format factory را از لینک زیر دریافت کنید :
این برای تبدیل فرمت هاست برای جداسازی زیر نویس بحثش فرق میکنه .

Only the registered members can see the link

اینم زیرنویسو نمیتونه بیاره. فایلو با handbrake هم یکی کردم. زیرنویسم بصورت sub و idx در آوردم ولی حالت bmp داره با vobsub اومدم resync کردم ولی هر چی میزنم و بعد حروف رو میشناسونم .فایل srt ساخته میشه ولی خالیه.
با subtitle edit هم خواستم تبدیل کنم اون دیگه همه جملات رو میخواست براش دوباره بنویسم
اینو دانلود کنید
PgcDemux_1205_exe.zip - یو آپلود (Only the registered members can see the link)
تنظیماتشم نمیخواد دست بزنید ifo اصلی که حجمش بیشتره رو بهش میدید فایل sup میده.
فایل sup رو میدید به این فایل sub میده
bdsup2subplusplus1.0.2_Win32.7z - یو آپلود (Only the registered members can see the link)
البته با یه تفاوت که اینبار bmp نیستن و اینا هم رو فیلم راحت میرن و هم به سادگی srt میشن با تمام نرم افزارای تبدیل و نیازی به دادن و مشخص کردن حروف و osync نیست و همین sub رو بندازی رو فیلم ران میشه.