PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل سرعت سیستم

magidgame
24-11-20, 15:04
سلام
سیستم من یک مشکل داره اونم اینه که مثلاً وقتی یک فایل رو دارم کپی میکنم اول با سرعت بالا کپی میکنه بعد کمکم کم میشه وی سیستم بلو پیچ میده و ریسیت میشه یا در بازی یهو قفل می‌کنه تو استخراج فایل هم چنین اتفاقی می افته

AMD>INTEL
24-11-20, 15:47
سلام
سیستم من یک مشکل داره اونم اینه که مثلاً وقتی یک فایل رو دارم کپی میکنم اول با سرعت بالا کپی میکنه بعد کمکم کم میشه وی سیستم بلو پیچ میده و ریسیت میشه یا در بازی یهو قفل می‌کنه تو استخراج فایل هم چنین اتفاقی می افته

سلام
با برنامه hd tune از هاردهای سیستم از قسمت health اسکرین شات بگذارید . بالا برنامه عکس دوربین هست برای گرفتن شات از صفحه .

magidgame
25-11-20, 12:29
سلام
با برنامه hd tune از هاردهای سیستم از قسمت health اسکرین شات بگذارید . بالا برنامه عکس دوربین هست برای گرفتن شات از صفحه .
خدمت شما
24063

AMD>INTEL
25-11-20, 16:07
خدمت شما
24063

تست benchmark هم ضمیمه کنید .ببینم مشکل کندی سرعت پیدا کرده یا نه .

magidgame
26-11-20, 11:57
تست benchmark هم ضمیمه کنید .ببینم مشکل کندی سرعت پیدا کرده یا نه .
24067 این ها تست بنچمارک

AMD>INTEL
26-11-20, 17:56
24067 این ها تست بنچمارک

فقط یک هارد دارید یا هارد دیگه هم روی سیستم هست .
در مرحله بعدی باید رم سیستم را با برنامه passmark memtest به صورت بوت تست کنید . ببینید روی رم اروری میگیرید یا نه .

- - - Updated - - -

24067 این ها تست بنچمارک

فقط یک هارد دارید یا هارد دیگه هم روی سیستم هست .
در مرحله بعدی باید رم سیستم را با برنامه passmark memtest به صورت بوت تست کنید . ببینید روی رم اروری میگیرید یا نه .

magidgame
27-11-20, 15:48
مشکل و فهمیدم از مین هست هاردو لایه هارد نو تعویض کردم باز همین مشکل پا برجای بد تر هم شده الان ویندوز هم به زور میاد بالا

AMD>INTEL
27-11-20, 17:39
مشکل و فهمیدم از مین هست هاردو لایه هارد نو تعویض کردم باز همین مشکل پا برجای بد تر هم شده الان ویندوز هم به زور میاد بالا

رم را تست کنید .

- - - Updated - - -

رم را تست کنید .