PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی تمیز کردن خنک کننده CPU

kazaroonishahrsakhtafzar
15-11-20, 07:11
سلام دوستان
من کیس Deep cool مدل GENOME (Only the registered members can see the link) دارم ، که روی خود کیس واتر کولر 360 دیپ کول برای خنک کردن CPU نصب شده ، سئوالاتی در خصوص تمیز کردن آن دارم.

از قبل هم خمیر سیلیکون دیپ کول Z9 خریدم.

۱)آیا با الکل ضد عفونی کننده دست هم میشه خمیرهای قبلی روی CPU و کارت گرافیک را پاک کرد؟
۲)چگونه مایع داخل واتر کولر را تعویض کنم؟
۳)مایع مناسب برای این واتر کولر چیست؟
۴)برای پاک کردن گرد خاک فن ها به خصوص از بین رفتن خاک های چسبنده ، از چه چیزی استفاده کنم؟
۵)آیا در هنگام پاک کردن گرد و خاک سیستم ، استفاده از دستبند آنتی استاتیک لازم است؟

باتشکر

AMD>INTEL
15-11-20, 10:36
سلام دوستان
من کیس Deep cool مدل GENOME (Only the registered members can see the link) دارم ، که روی خود کیس واتر کولر 360 دیپ کول برای خنک کردن CPU نصب شده ، سئوالاتی در خصوص تمیز کردن آن دارم.

از قبل هم خمیر سیلیکون دیپ کول Z9 خریدم.

۱)آیا با الکل ضد عفونی کننده دست هم میشه خمیرهای قبلی روی CPU و کارت گرافیک را پاک کرد؟
۲)چگونه مایع داخل واتر کولر را تعویض کنم؟
۳)مایع مناسب برای این واتر کولر چیست؟
۴)برای پاک کردن گرد خاک فن ها به خصوص از بین رفتن خاک های چسبنده ، از چه چیزی استفاده کنم؟
۵)آیا در هنگام پاک کردن گرد و خاک سیستم ، استفاده از دستبند آنتی استاتیک لازم است؟

باتشکر

سلام

1-با الکل سفید میشه تمیز کرد با پد الکی هم میشه
2-اصلا نباید این کار را انجام بدید .چون باعث پر شدن هوا و خرابی میشه .
3-نباید باز شود
4-قلم مو تمیز کنید بعد با سشوار باد سرد باقی مونده رو تمیز کنید
5-اگر دست نزید به قطعات نیاز نیست . یک بار به فلز رنگ شده دست بزنید الکتریسته ساکن خالی میشه ..

kazaroonishahrsakhtafzar
15-11-20, 13:48
سلام

1-با الکل سفید میشه تمیز کرد با پد الکی هم میشه
2-اصلا نباید این کار را انجام بدید .چون باعث پر شدن هوا و خرابی میشه .
3-نباید باز شود
4-قلم مو تمیز کنید بعد با سشوار باد سرد باقی مونده رو تمیز کنید
5-اگر دست نزید به قطعات نیاز نیست . یک بار به فلز رنگ شده دست بزنید الکتریسته ساکن خالی میشه ..
ممنون از راهنمایی
الان مورد ۲ : بهترین راه برای اینکه مثل اولش کار کنه چی هستش؟
برای مورد ۴ : برخی اسپری خشک پیشنهاد دادن نظر شما در این مورد چی هست؟

AMD>INTEL
15-11-20, 20:25
ممنون از راهنمایی
الان مورد ۲ : بهترین راه برای اینکه مثل اولش کار کنه چی هستش؟
برای مورد ۴ : برخی اسپری خشک پیشنهاد دادن نظر شما در این مورد چی هست؟

کار خاصی نیاز نیست . این سیستم خنک کننده عمر مشخصی دارد .اسپری خشک برای شستشوی برد هست و نیازی نیست برای تمیز کردن خنک کننده استفاده شود .

kazaroonishahrsakhtafzar
19-11-20, 09:39
کار خاصی نیاز نیست . این سیستم خنک کننده عمر مشخصی دارد .اسپری خشک برای شستشوی برد هست و نیازی نیست برای تمیز کردن خنک کننده استفاده شود .

سلام خسته نباشید.
خدمت شما عرض شود از واتر کولر دوتا لوله به شیشه استوانه جلوی کیس متصل شده ، کاربرد اون شیشه و اون دوتا لوله چی هستش؟
24055

AMD>INTEL
19-11-20, 10:03
سلام خسته نباشید.
خدمت شما عرض شود از واتر کولر دوتا لوله به شیشه استوانه جلوی کیس متصل شده ، کاربرد اون شیشه و اون دوتا لوله چی هستش؟
24055
سلام
کاربرد در چرخه آب و در الویت بعدی زیبایی میشود .

- - - Updated - - -

سلام خسته نباشید.
24055
سلام
کاربرد در چرخه آب و در الویت بعدی زیبایی میشود .