PDA

مشاهده نسخه کامل : فریز و ریست شدن

Mohammad salah
11-11-20, 01:36
سلام دوستان من یک سیستم دارم که ریست و خاموش می شد تمام کار ها و مشکلات رو برسی کردم از ارتقا پاور گرافیک تست هارد تست دما و... که مشکل همچنان بود و اینکه رم ها رو تک به تک تست کردم که فهمیدم مشکل از اسلات 1 رم هست که باعث میشه بلو اسکرین بده فریز بشه و ریست ولی همون رم در اسلات 2 هیچ مشکلی نداره حالا سوال من ایجاست که اگه اسلات 1 مشکل داره چرا کارهای روزمره وب گردی آهنگ و... مشکلی نداری ولی با کوچیک ترین فشار یعنی تا بازی رو اجرا میکنم یک بار هیچ مشکلی نداره مثلا 1 ساعت یک بار 5 با ریست و فریز میشه اگه مشکل داره چرا راندوم اتفاق میفته؟
Asus b75m_a
Intel core i7 3770
Corsair vs 550
Asus gtx 750ti
Ram adata xpg v1 8 GB single
Hdd western green 2t
خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

AMD>INTEL
11-11-20, 09:01
سلام دوستان من یک سیستم دارم که ریست و خاموش می شد تمام کار ها و مشکلات رو برسی کردم از ارتقا پاور گرافیک تست هارد تست دما و... که مشکل همچنان بود و اینکه رم ها رو تک به تک تست کردم که فهمیدم مشکل از اسلات 1 رم هست که باعث میشه بلو اسکرین بده فریز بشه و ریست ولی همون رم در اسلات 2 هیچ مشکلی نداره حالا سوال من ایجاست که اگه اسلات 1 مشکل داره چرا کارهای روزمره وب گردی آهنگ و... مشکلی نداری ولی با کوچیک ترین فشار یعنی تا بازی رو اجرا میکنم یک بار هیچ مشکلی نداره مثلا 1 ساعت یک بار 5 با ریست و فریز میشه اگه مشکل داره چرا راندوم اتفاق میفته؟
Asus b75m_a
Intel core i7 3770
Corsair vs 550
Asus gtx 750ti
Ram adata xpg v1 8 GB single
Hdd western green 2t
خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام سه تاپیک مشابه ایجاد کردید .
رم دیگری را روی اسلات اول تست کنید و نتیجه را اطلاع بدید . همچنین سوکت پردازنده باید از لحاظ صدمه فیزیکی چک شود .

Mohammad salah
11-11-20, 10:52
سلام با رم دیگه هم تست کردم دقیقا همین مشکل رو داشت
پین های سوکت همه درست بودن
ممنون میشم این مشکل عجیب برطرف بشه

AMD>INTEL
11-11-20, 21:07
سلام با رم دیگه هم تست کردم دقیقا همین مشکل رو داشت
پین های سوکت همه درست بودن
ممنون میشم این مشکل عجیب برطرف بشه

باید تعمیرکار اسلات رو تست کند نیاز به تستر مخصوص دارد .